Biuro Detektywistyczne "INCOGNITO" Toruń - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Biuro Detektywistyczne "INCOGNITO" nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Biuro Detektywistyczne "INCOGNITO"

O specjaliście

Zdrada? Oszustwo? Niepewność? Lęk o siebie bądź o najbliższych? Bywają chwile w prywatnym i zawodowym życiu człowieka, w których wydawać by się mogło, że stajesz przed wysokim murem, będącym nie do pokonania. Z naszą pomocą możesz położyć temu rychły kres. Kiedy osoby, którym ufasz zawodzą. Kiedy boisz się o przyszłość własną lub dzieci. Kiedy jesteś ofiarą zdrady w życiu prywatnym bądź kłamstw i oszustw partnera w interesach. Kiedy dealer narkotyków czyha na twoje nastoletnie dziecko. Nie musisz borykać się z tym w pojedynkę. Biuro Detektywistyczne „INCOGNITO” oferuje sprawną realizacje zleceń na wielu płaszczyznach, skierowanych zarówno do klienta prywatnego, jak i oferujące szeroki pakiet usług dla firm. Jako licencjonowane Biuro Detektywistyczne, prowadzone przez detektywa z dwudziestoletnim doświadczeniem nabytym podczas służby w Policji, gwarantujemy rzetelność oraz skuteczność w działaniu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i każdej powierzonej nam sprawy. Zebrane przez nas informacje, dokumenty i dowody, zawsze są uznawane i wykorzystywane jako dowody procesowe w sprawach nie tylko karnych, ale też cywilnych a nawet gospodarczych. Dewizą Biura Detektywistycznego "INCOGNITO" jest zatem dokładność, sumienność i dyskrecja.
Zajmujemy się również takimi sprawami jak: - ujawnianie źródeł dochodu, - ustalanie faktycznego miejsca zatrudnienia, - poszukiwaniem osób zaginionych oraz mienia, - obserwacją osób, - zbieranie informacji na temat przyszłych wspólników, - wykrywaniem podsłuchów i GPS. Ściśle współpracujemy z adwokatami. Jeśli więc potrzebujesz pomocy przy rozwiązaniu poważnego problemu, który spędza ci sen z powiek, napisz lub zadzwoń do nas.

Branża

Detektywi

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 5 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

30 października 2018
Zlecenie dla detektywa, Bydgoszcz
Pozytywna opinia

Sprawni, życzliwi, punktualni. Polecam!

6 kwietnia 2018
Zlecenie dla detektywa, Ciechocinek
Pozytywna opinia

Wszystkie rozmowy przebiegały w bardzo miłej atmosferze, sympatycznie i z podejściem psychologicznym co jest bardzo ważne przy tak nie typowej sprawie.Bardzo dziękuję za współpracę panu Dariuszowi Zabilskiemu, który był w tym czasie moim ,doradcą,psychologiem jak również przyjacielem. Szczerze polecam pracowników tej firmy. Pozdrawiam serdecznie całą załogę.

1 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Uważam, że to biuro detektywistyczne nie ma sobie równych w naszym rejonie! Bardzo dziękuję za pomoc! Traciłam już nadzieję.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Biuro Detektywistyczne "INCOGNITO"
O jakiego rodzaju sprawę chodzi?

Powiązane produkty i usługi: prywatni detektywi, zlecę windykację należności, firmy detektywistyczne, biura detektywistyczne, zlecę windykację należności Toruń, sprawy rozwodowe, majątkowe, rodzinne, zbieranie materiału dowodowego do spraw sądowych, obserwacja i poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie podsłuchów i gps, wywiad środowiskowy, pozyskiwanie informacji, ustalanie miejsca zamieszkania i pracy, wywiad przedmałżeński, weryfikacja uczciwości partnera zdrady

Oferta

Usługi Detektywistyczne
Polska
do uzgodnienia

Oferty dla firm: - weryfikacja osób przebywających na zwolnieniu lekarskim - weryfikacja przeszłości zawodowej - monitorowanie przyszłych i obecnych pracowników - weryfikacja nadużyć wykorzystania zastrzeżonych znaków handlowych oraz nazw - weryfikacja składanych CV pod względem wiarygodności - sprawdzanie...  

Usługi Detektywistyczne
Polska
do uzgodnienia

Zajmujemy się również takimi sprawami jak: - ujawnianie źródeł dochodu, - ustalanie faktycznego miejsca zatrudnienia, - poszukiwaniem osób zaginionych oraz mienia, - obserwacją osób, - zbieranie informacji na temat przyszłych wspólników, - wykrywaniem podsłuchów i GPS. - pomoc z zakresu wyboru i kupna urządzeń...  

Usługi Detektywistyczne
Polska
do uzgodnienia

Biuro Detektywistyczne „INCOGNITO” oferuje sprawną realizacje zleceń na wielu płaszczyznach, skierowanych zarówno do klienta prywatnego, jak i oferujące szeroki pakiet usług dla firm.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Michała Sczanieckiego 10, Toruń

Telefon

694****** Pokaż numer

Telefon

694****** Pokaż numer

GaduGadu

Osoba kontaktowa

Dariusz Zabilski

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Biuro Detektywistyczne Dariusz Zabilski "INCOGNITO"
Imię (pierwsze) DARIUSZ
Nazwisko ZABILSKI
Data rozpoczęcia działalności 2017-09-01
NIP 8791326014
Regon 368040684

Siedziba

Kraj Polska
Województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Powiat m. Toruń
Gmina M. Toruń
Miejscowość Toruń
Kod pocztowy 87100
Poczta Toruń
Ulica ul. Michała Sczanieckiego
Numer nieruchomości 10
Numer lokalu 16

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-08-21
Data powstania 2017-08-21
Data rozpoczęcia działalności 2017-09-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8030Z DZIAŁALNOŚĆ DETEKTYWISTYCZNA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.