Białogard

Przy wyborze najlepszego dostawcy lub wykonawcy w województwie zachodniopomorskim, Klienci zazwyczaj kierują się cennikami i recenzjami innych Klientów. Poszukują kalkulatorów i rankingów firm z Białogardu i regionu. Z Oferteo nie będziesz musiał się dłużej zastanawiać jakie są ceny i uzyskasz najświeższe informacje od specjalistów pracujących w branży od lat. Bez względu na to, czy szukasz szkół tańca czy dostawców nawierzchni. Cieszymy się, że w Białogardzie swoją działalność w Oferteo posiada już 853 specjalistów, których Klienci oceniają na 4.4 w skali od 1 do 5. Szybko i sprawnie, dzięki bogatej ofercie w 564 branżach oraz sprawnej obsłudze, w ciągu ostatnich lat dopasowaliśmy 565 kupujących i zlecających z współpracującymi z nami specjalistami, przez serwis przedstawiono aż 1 647 ofert! 1 647 ofert to 1 647 możliwości. Przykładowe kategorie to brukarstwo, zdrowie i uroda (usługi), domy z bala, montaż ogrodzenia, wynajem sprzętu budowlanego Korzystając z Oferteo bardzo szybko znajdziesz odpowiedniego wykonawcę z Białogardu. Pierwsze propozycje możesz dostać już w kilka minut. Nie zwlekaj, wybierz jedną z poniższych kategorii i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście Białogard

Usługi budowlane

Opinie o fachowcach z Białogardu

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane "Polski Dom"

Mariola Ł., Wałcz

Firma "GARDEN" Dorota Kowalska (obecnie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane "Polski Dom") w czasie od 18 kwietnia do 13 maja 2005 roku była wykonawcą inwestycji związanej z zagospodarowaniem zieleni przy budynku szkoły w Wałczu. Dzięki zastosowaniu bogatego zestawu roślin i wykonaniu symulacji fotograficznej powstał oryginalny projekt, który sprawił, że zdecydowaliśmy się zlecić wykonanie prac firmie "GARDEN" Dorota Kowalska (obecnie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane "Polski ...

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane "Polski Dom"

Dawid B., Kalisz Pomorski

Firma "GARDEN-DRÓG" (obecnie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane "Polski Dom") zrealizowała inwestycję, w zakres której wchodziły prace rozbiórkowe i ziemne, a także betonowanie konstrukcji i budowa nawierzchni z kostki. Polecamy firmę jako solidnego wykonawcę, którego charakteryzuje terminowość i fachowość. <a href="http://www.polskidom.oferteo.pl/galeria">Zobacz skan referencji</a>

Gabinet Weterynaryjny Mateusz Radziwołek

Marzena R., Białogard

Gabinet profesjonalny, wszystkie badania na miejscu. Po raz pierwszy w życiu wiem, ze mój pies jest w dobrych rękach. A sam Pan Doktor, to jak wspominała moja babcia przedwojennych lekarzy: Jeden z tych co jak trzeba, to będzie tydzień w stajni spał, żeby się aby nie spóźnić kiedy będzie potrzebny. Polecam szczerze i z pełną odpowiedzialnością, pełne poświęcenie, empatia i wiedza.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Białogardu

Potrzebny adwokat do reprezentacji w sprawie, prawo rodzinne, Białogard

Przedmiot sprawy: prawo rodzinne. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: Sprawa dotyczy ograniczenia praw ojcowskich i ustalenia obowiązku alimentacyjnego wobec małoletniej Zosi. Termin nawiązania współpracy: możliwy od zaraz.

Katarzyna D., adwokaci.

Zapytanie o pielęgnację skóry, wykonania makijażu permanentnego dla 1 osoby, Białogard

Rodzaj usługi: pielęgnacja skóry, makijaż permanentny. Rodzaj pielęgnacji skóry: mikrodermabrazja. Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Miejsce wykonania usługi: w salonie kosmetycznym. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin realizacji usługi: Klient dostosuje się do wolnych terminów.

Magdalena M., kosmetyka ciała i twarzy.

Zlecę budowę domu z keramzytu lub Porothermu, 148,75m2, Białogard

Zakres zlecenia: budowa do SSO - z dachem. Technologia: murowana z keramzytu lub Porothermu. Dostawca materiałów: Inwestor. Budynek podpiwniczony: nie. Projekt: "Dom w karisjach 2" planuje zakup w najbliższym czasie . Działka: w posiadaniu Klienta. Link do projektu: https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-karisjach-2-meba235c1ecad9. Powierzchnia użytkowa domu: 148,75m2. Zgłoszenie budowy...

Magdalena H., budowanie stanu surowego.

Szukam dostawcy okien, PCV, 1 szt., Białogard

Klient chce otrzymać oferty na: zakup okien. Liczba okien: 1. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: Wysokość 100cm. Szerokość 150cm. Dwuskrzydłowe. Klient szuka również ofert na: Klient nie szuka dodatkowych ofert. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej.

Dorota S., okna.

Poszukuję 2t pelletu i 2-3t ekogroszku, Białogard

Aktualizacja z 12.01.2017r.:. Ilość:. - pellet - 2 tony, - ekogroszek - 2-3 tony. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Forma ekogroszku: workowany. Termin zakupu: możliwy od zaraz.

Kamil B., węgiel ekogroszek.