Pranie tapicerki dla alergików, Międzyrzec Podlaski


Cena do uzgodnienia

Okres nadejścia jesieni przyprawia nas o nostalgię. Wiele osób uważa, że to ich ulubiona pora roku: początek roku szkolnego, rozpoczęcie sezonu piłkarskiego, niższe temperatury, jednak dla osób cierpiących na alergie sezonowe jest to kolejny trzymiesięczny okres alergii i zakup kolejnych leków. Istnieją oczywiście metody na zmniejszenie alergenów i spadku objawów alergenów. Jednym ze sposobów jest zamówienie usługi Karcher.

Usługi Karcher jesienią - już teraz zamów nasze usługi Karcher! Usługi Karcher jesienią

Jak poradzić sobie z jesienną alergią?
– drzwi i okna powinny być zamknięte w dni kiedy stężenie pyłków jest największe, zawsze jednak trochę zmniejszy to ich dostanie się do naszego domu,

– podczas pracy na zewnątrz zakładaj maskę;
niezależnie od pogody, trawniki muszą być skoszone a liście posprzątane. Jeśli tego nie zrobimy wszystko pod przykryciem śniegu zgnije, więc już kiedy zaczniemy porządki na dworze warto ubrać maseczkę na usta i nos,

– wyczyść dywany
Wczesną jesienią be clean ma ręce pełne roboty. Po suchych dniach kiedy cały kurz wnosimy do domu i samochodu, powinniśmy zadbać o profesjonalne czyszczenie dywanów, kanap i tapicerki samochodowej. Dzięki temu pozbędziemy się aż 98% alergenów!

Usługi Karcher jesienią Usługi Karcher jesienią

– przed snem weź prysznic;
dym, kurz, pyłki, pleśnie mogą gromadzić się we włosach w ciągu dnia. Raz umieszczone na poduszce są przenoszone za każdym razem na Twoją twarz. Szybki prysznic wypłucze większość alergenów, co zminimalizuje wszystkie symptomy alergii w nocy.

Nie możemy oczywiście pomóc Ci w przestrzeganiu tych zasad ale Be clean na pewno może wyczyścić Twój dywan i tapicerkę samochodową.

Polska, Międzyrzec Podlaski
 
 


Liczba wyświetleń strony: 199