Bartosz Sykuła

Łódź Śródmieście

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Mam na imię Bartosz i mam 24 lata. W budowlance działam od 2016r. Wyróżnia mnie punktualność, dokładność oraz schludność. Działam na terenie Łodzi i okolic.
Moja specjalność to:
gładź,
sufity podwieszane/ścianki działowe,
malowanie,
układanie paneli/płytek,
ręczne tynkowanie/wylewki małych powierzchni,
murowanie i inne.

Branża

Obszar działania

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

4 opinie

5 5
(4)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Krzysztof S. 22 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam wykonawcę. Bardzo dobra współpraca i jestem zadowolony z wykonanych prac.

Piotr T. 21 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z całego serca polecamy pracę Pana Bartka. Pomimo fuszerki ze strony poprzednich fachowców podjął się wyzwania w postaci wyprowadzenia ścian i skosów, co wyszło mu naprawdę bardzo ładnie. Nie przypuszczaliśmy, że jest możliwe, aby tak wyprowadzić liczne niedociągnięcia, a naszemu fachowcowi to się udało. Polecamy z czystym sumieniem.

Ewa K. 14 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam Bartka, świetny kontakt, starannie wykonana praca.

Angelika Ł. 10 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bartosz szybko i sprawnie poradził sobie z remontem u mnie w domu. Punktualny, dokładny, zostawił po sobie porządek. Polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Bartosz Sykuła
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Remont mieszkania/domu

Polska - Łódź Śródmieście

Zajmuje się wykończeniami wnętrz, m.in. gładź, sufity podwieszane/ścianki działowe, malowanie, układanie paneli/płytek, ręczne tynkowanie/wylewki małych powierzchni, murowanie i inne.

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Piotrkowska 37, 90-222 Łódź Śródmieście

Telefon

609 ••• ••• Pokaż numer

WhatsApp

609 ••• ••• Pokaż numer