ATT Inestments Europe Sp. zo.o - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak ATT Inestments Europe Sp. zo.o nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

ATT Inestments Europe Sp. zo.o

O specjaliście

DYWERSYFIKACJA -
najważniejsza zasada budowania portfela inwestycyjnego: “Jeśli dywersyfikujesz, kontrolujesz to,
to po prostu musi działać.” Larry Hite

ATT Investment Europe w odróżnieniu od większości firm posiada w ofercie zarówno bezpieczne jak i bardziej agresywne inwestycje.
Posiadamy fachowców specjalizujących się w konkretnych formach inwestycji, lecz nie zależy nam na sprzedaży konkretnej, jednej formy, a na dobraniu portfolia personalnie do klienta, czasów, zasobności portfela, horyzontu czasowego. W swojej ofercie mamy bowiem wszystko, co osoba zainteresowana świadomym inwestowaniem potrzebuje.

Ekonomiści twierdzą, iż powinny one obejmować w okresie hossy nawet do 25-30% portfela, a bessy nawet do 40 %. Ich celem jest zabezpieczenie majątku klienta na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń na rynku kapitałowym. Wybierając taką inwestycję należy zwrócić uwagę na łatwość realizacji zysków i rozpoznawalność na całym świecie, a także łatwość transportu. Takie właśnie formy posiadamy w swojej ofercie.
DIAMENTY
Diament to najstarszy i najtwardszy ze wszystkich minerałów na Ziemi. Jego złoża nie tworzą się już od milinów lat. Złoża diamentów inwestycyjnych wystarczą nam na ok 20 lat wydobycia. Stąd pewność, że cena diamentów rośnie i będzie stale rosła. Już przez ostatnie 30 lat cena najlepszych jakościowo kamieni wzrosła dziesięciokrotnie.
Cena diamentu jest ustalana w trzech niezależnych od firm wydobywczych laboratoriach na świecie (HRD IGI GIA) na podstawie czterech parametrów: tzw. - 4C: carat (karat), colour (kolor), clarity (czystość), cut (szlif). W laboratorium diament jest oceniany, a następnie pakowany w Safepack - szczelne opakowanie, które przy rozszczelnieniu odbarwia się. Do każdego diamentu wydawany jest certyfikat zawierający: 4C, mapę zanieczyszczeń, dodatkowe informacje oraz numer. Ten sam numer laserem jest wypalany na diamencie aby klient miał pewność zarówno przy zakupie jak i odsprzedaży. Diamenty wyceniane są na podstawie jednego cennika na całym świecie – Rappaport. Gdziekolwiek zatem się znajdziemy mamy pewność, iż w podobnej cenie sfinalizujemy inwestycję. Dodatkową zaletą diamentu jest ich niezniszczalność (pożar, powódź nie są groźne), oraz skoncentrowanie bogactwa (może to być nawet kilkadziesiąt tysięcy USD). Nasza firma współpracuje ze wszystkimi pięcioma giełdami diamentów. Dlatego jesteśmy
w stanie zaoferować każdą ilość w bardzo dogodnej dla klienta cenie.
ZŁOTO
Złoto jest postrzegane od wieków jako jeden z najcenniejszych metali, a jego wartość nabywcza rośnie od wielu lat. Złoto może być formą lokaty kapitału, lub ubezpieczeniem na trudne czasy. W 1973-74 r. akcje spadły o 40 proc. Inflacja w USA skoczyła z 3 proc. w 1972 r. do 12 proc. w 1974. Złoto w tym okresie było fantastycznym zabezpieczeniem, zyskując w 1973r - 73 proc. i 66 proc. w 1974r.
Cena złota również obowiązuje zbliżona na całym świecie. Jest ono, więc łatwe w odsprzedaży i wycenie. Kupując złoto trzeba pamiętać jednak by zwrócić uwagę na to, aby mennica widniała na tronach instytucji kontrolującej – LBMA, a sama sztabka zapakowana była w safe pack.
Nasi klienci mogą wybierać sztabki spośród kilkunastu takich mennic.
Sztabki złota występują w gramaturach: 1g, 2g, 5g, 10g, 20g, 1 uncja (31,103 g), 50g, 100g.

ZŁOTE OSZCZĘDZANIE - alternatywa książeczki oszczędnościowej
To sensowne oszczędzanie na emeryturę, lub zapewnienie środków finansowych dla dzieci. Oszczędzanie w postaci metali szlachetnych funkcjonuje jako alternatywa do III filara, kasy mieszkaniowej lub różnych rachunków oszczędnościowych. Jest to inwestowanie w metale szlachetne z fizycznym, namacalnym dobrem, na które nie mają wpływu zmiany rządów, czy zmiana waluty.
To ratalna sprzedaż towaru, gdzie klient określa:
1. Docelową kwotę do wysokości, w której chce zakupić sztabki.
2. Wysokość regularnej miesięcznej raty.
3. Sposób dostawy towaru.
Tylko złoto może zapewnić poczucie finansowego bezpieczeństwa! Dzięki akredytacji LBMA z łatwością można je odsprzedać w każdym zakątku świata.
ZŁOTA GWARANCJA- czyli alternatywa lokaty
Jest to doskonała alternatywa dla lokaty bankowej. Oferujemy czysty zysk, jakiego żaden bank nie zaoferuje. Możesz zainwestować w złoto inwestycyjne o dokładnie określonej, podanej w umowie cenie skupu. Za jedną część wkładu finansowego otrzymujesz fizyczną sztabkę złota, a druga część wkładu pracuje na zysk gwarantowany umową prawną. Otrzymaną do dłoni sztabkę możesz obracać ile razy zapragniesz! Najważniejsze aby po założonych latach trwania umowy, powróciła do nas sztabka o tej samej gramaturze, oraz próbie, wraz z odpowiednim certyfikatem (LMBA).
ALGORYTM GIEŁDOWY/
PLATFORMA DLA SAMODZIELNYCH INWESTORÓW
Drugi biegun to bardziej agresywne formy inwestycje związane z rynkiem kapitałowym - Algorytm Giełdowy. Współpracujemy tu z dwoma firmami z kilkudziesięcioletnim stażem. Obie podlegają brytyjskiemu nadzorowi finansowemu - FCA - proponują inwestycje kapitałowe przy pomocy algorytmu lecz pod nadzorem fachowców.
Algorytm jest to formuła matematyczna, która przy wykorzystaniu kilku strategii zarządza środkami. Jest to inwestycja, która pod nadzorem osób z odpowiednią wiedzą osiąga średnią stopę zwrotu dużo przewyższającą tradycyjne metody inwestycyjne, gdyż oferuje stosunkowo wysoką ochronę środków. Maksymalna strata z pozycji może wynieść nawet do 0,1%.
Strata maksymalna nie może wynieść więcej niż 30% w skali roku, a zysk z inwestycji jest średnio na poziomie min 15% w skali miesiąca .
Mamy do zaproponowania kilka różnych strategii w zależności od preferencji klienta.

BROKER STP
Posiadamy możliwość założenia rachunku u certyfikowanego i regulowanego brokera STP którego działanie jest bez konfliktu interesów dla Tradera oraz negocjowane instrumenty oraz spready
OBLIGACJE KORPORACYJNE
Bezpieczne obligacje korporacyjne, których zabezpieczeniem są nieruchomości bądź akcje spółki a stopa zwrotu to 10-12 % w skali roku. Konsorcjum spółek, solidne zabezpieczenia pod nieruchomości, kontrakty, projekty. Bardzo dobry, stabilny produkt. Umowa na rok z opcją przedłużenia Dywidenda wypłacana kwartalnie lub miesięcznie w zależności od wielkości zainwestowanej kwoty


SPEKULACJE OPARTE O CENĘ ZŁOTA

Dla klientów, którzy mają doświadczenie na platformie inwestycyjnej lub/i lubią pewne ryzyko, nasza firma przygotowała program spekulacyjny. Jego podstawą jest ZK, przy czym 87% kwoty bazowej, którą
w standardowej wersji otrzymaliby do ręki, tu inwestuje się dalej. Między dwoma stronami zostaje zawiązana kilkukrotna
umowa kupna-sprzedaży. Dla uproszczenia i przyśpieszenia formalności (brak konieczności dowozu sztabek złota w obie strony) można ją także oprzeć dokumentem kompensaty księgowej.
FINANSOWANIE
Pilotujemy procesy finasowań w różnej formie dla przedsiębiorstw/osób fizycznych również dla tych z których historią nie zawsze było dobrze oraz skomplikowane sprawy tzw. nie do zrobienia . Nasze sztandarowe produkty to :
-Pożyczki pod zastaw nieruchomości wszelkiego rodzaju (grunty, budynki, działki)
-Pożyczki pod zastaw diamentów inwestycyjnych; złota;
-Pożyczki pod zastaw wszelakich ruchomości takich jak np. samochody, maszyny przemysłowe, sztuka.
firma istnieje od 2009 w kilku krajac

Branża

Kredyt gotówkowy, Kredyt, Pożyczki bez BIK, Kredyt hipoteczny, Kredyt konsolidacyjny, Doradztwo, pośrednictwo, Fundusze Inwestycyjne, Biznes plany, usługi finansowe

Obszar działania

Lubuskie, Kujawsko-pomorskie, Podlaskie, Łódzkie, Warmińsko-mazurskie, Dolnośląskie, Lubelskie, Opolskie, Pomorskie, Śląskie, Wielkopolskie, Małopolskie, Mazowieckie, Świętokrzyskie, Zachodniopomorskie, Podkarpackie, Czechy, Norwegia, Ukraina

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Bartłomiej K. 15 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia. Profesjonalnie i kulturalnie.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ATT Inestments Europe Sp. zo.o

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Nowy Swiat 33 lok 13, Warszawa

WWW

www.att-investments.eu

Telefon

Telefon

695****** Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ATT INVESTMANTS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2016-08-24
NIP 9512418138
Regon 365234146

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Śródmieście
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00020
Poczta Warszawa
Ulica ul. Nowy Świat
Numer nieruchomości 33

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2016-08-26
Data wpisu do rejestru ewidencji 2016-08-26
Data powstania 2016-08-24
Data rozpoczęcia działalności 2016-08-24

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.