ATECTIS Pracownia Architektoniczna

Ruda Śląska

5

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Myślisz poważnie o przyszłej inwestycji, znasz swoje potrzeby i wymagania, szukasz ludzi i rozwiązań, które mogą temu sprostać? A może poszukujesz wyrafinowanej prostoty oraz gwarancji, że da się zbudować to co wspólnie zaprojektujemy?

Zajmiemy się Twoją inwestycją od A do Z albo w zakresie jaki wybierzesz. Twoim zadaniem będzie podejmowanie decyzji i nadawanie kierunku wspólnej pracy. My zajmiemy się wszystkim, oprócz projektowania również organizacją dokumentów i pozwoleń, wspólnie omówimy każdy szczegół, to współpraca partnerska. Od 15 lat pracujemy z klientami firmowym i indywidualnymi, mamy doświadczony zespół.

Zapraszam do kontaktu, pierwsza rozmowa do niczego nie zobowiązuje.

Branża

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

5 opinii

5 5
(5)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Julia T. 19 grudnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Wojciechem to czysta przyjemność - potrafi wsłuchać się w potrzeby klienta, uwzględnia wszystkie życzenia, proponuje ciekawe rozwiązania, indywidualny projekt domu powstał dokładnie według naszych wytycznych i wygląda zachwycająco. Pozwolenie na budowę uzyskaliśmy bez problemu, budowa przebiega również sprawnie i bez przykrych niespodzianek, co świadczy o jakości projektu i dokumentacji. Dzięki projektowi na zamówienie mamy jedyny taki dom na świecie, dokładnie na nasze potrzeby. Dobry kontakt, sprawny przebieg współpracy, kompetentni pracownicy biura projektowego - polecam!

Jarosław R. 1 grudnia 2022
opinia potwierdzona
Zlecenie na projekt, dom do 100m², Nieborowice
Pozytywna opinia

Na indywidualny projekt zdecydowaliśmy się widząc, jak wiele zmian musielibyśmy wprowadzić w dostępnych na rynku gotowych projektach, aby spełniały one nasze oczekiwania. Biuro architektoniczne Atectis wybraliśmy spośród kilkunastu innych rozważanych pracowni, z którymi kontaktowaliśmy się mailowo lub telefonicznie. Na początku, kierowani starymi nawykami, dążyliśmy do koncepcji bazującej na gotowych projektach, które najbardziej nam odpowiadały, Pan Wojciech skutecznie nas z tego wyleczył, szkicując na bieżąco kilka propozycji, w oparciu o takie kwestie jak rutyna dnia, czy liczba domowników. Dzięki temu stworzona została przestrzeń, idealnie dopasowana do naszych nawyków i sposobu spędzania wolnego czasu, współgrająca z działką budowlaną i jej otoczeniem. Dodatkowo, stworzone wizualizacje pomogły na zauważanie tego, czego nie oddały rzuty, co skutkowało maksymalnym dopracowaniem i zoptymalizowaniem projektu, Pan Wojciech wykazał się dużą elastycznością i kreatywnością w kwestiach projektowych, ale w odpowiednim momencie uświadamiał nas także o ewentualnych konsekwencjach naszych wyborów. Pozwoliło to na uniknięcie niepotrzebnych kosztów przy budowie lub obniżenia funkcjonalności pomieszczeń, Pani Kinga i Pani Joanna były z nami w stałym kontakcie, pomagając nam w wielu sytuacjach, dzięki czemu zarówno kwestie koncepcyjne, jak i formalne zakończyliśmy niezwykle sprawnie, prawie natychmiastowo uzyskując pozwolenie na budowę, bez potrzeby spędzania wielu godzin w urzędach. Z czystym sumieniem polecamy biuro architektoniczne Atectis!

Dariusz L. 2 października 2022
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na projekt, dom 101-200m², Bieruń
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam to biuro profesjonalne podejście do sprawy. Dla Pan Wojtka i jego ekipy rzeczy które są nie możliwe stają się możliwe. Z całą pewnością mogę polecić to biuro. Pani Kinga i pani Joanna z którymi miałem kontakt na każdym stopniu projektu wykonały swoją pracę w 100% jeszcze raz dziękuję za wykonaną pracę. Dariusz L.

Kamil S. 31 sierpnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zleciliśmy wykonanie adaptacji projektu domu, prace projektowe przebiegły bez zarzutu, zgodnie z planem i ustaleniami. Polecamy współpracę z Panem Wojciechem i Jego zespołem.

Katarzyna G. 31 sierpnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pracownia prowadzi projekt od koncepcji do samego pozwolenia na budowę na kolejnych etapach. Nie musiałam myśleć o żadnych dokumentach i terminach. Wszystko załatwiła za mnie pracownia, sam projekt w 100% spełnia moje oczekiwania. Szczerze polecam każdemu tą współprace!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ATECTIS Pracownia Architektoniczna
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Projekt deweloperski - osiedle mieszkaniowe lub budynek wielorodzinny

Przykładowa oferta obejmuje: - rozeznanie formalno - prawne, pozyskanie dokumentów, uzgodnień, warunków i dostępów - wyjaśnienia wątpliwości z organem administracji - koncepcja architektoniczna 2D, 3D, spacer wirtualny, wizualizacje - projekt architektoniczno budowlany, projekty techniczne - pozyskanie pozwolenia na budowę - projekty wykona...

Rozwiń

Projekt indywidualny - nowoczesny dom

Polska - Ruda Śląska

Przykładowa oferta obejmuje: - pozyskanie wymaganych dokumentów formalnych, warunków i uzgodnień - koncepcja architektoniczna 2D, 3D, spacer wirtualny i wizualizacje - wspólna praca nad koncepcją, nieograniczona ilość zmian - projekt zagospodarowania terenu i architektoniczno budowlany - pozyskanie pozwolenia na budowę - pozyskanie dostępu ...

Rozwiń

Adaptacja projektu gotowego - szybka procedura

Polska - Ruda Śląska

Adaptację projektu realizujemy szybko i przy minimalnym zaangażowaniu czasu i pieniędzy naszego Klienta. Wystarczy, że masz działkę i wybrany projekt gotowy, resztę zostawiasz nam. Czy wiesz, że niektóre zmiany wykonujemy za darmo i natychmiast? Aby wykonać adaptację należy dostarczyć nam zakupiony projekt oraz określić swoje oczekiwania. Jeś...

Rozwiń

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kubiny 6, 41-712 Ruda Śląska

WWW

www.atectis.pl

Telefon

604 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ATECTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2018-10-24
NIP 6412545060
Regon 381639014

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Ruda Śląska
Gmina Ruda Śląska
Miejscowość Ruda Śląska
Kod pocztowy 41710
Poczta Ruda Śląska
Ulica ul. Pawła Kubiny
Numer nieruchomości 6

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2018-10-24
Data wpisu do rejestru ewidencji 2018-10-24
Data powstania 2018-10-24
Data rozpoczęcia działalności 2018-10-24

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.