Ubezpieczenie na życie, Bartoszyce - Oferta nr186075 - Oferteo.pl
 

Ubezpieczenie na życie, Bartoszyce


Cena brutto: 40.00 PLN
do uzgodnienia

START W ŻYCIE
Start w Życie to rozwiązanie zaprojektowane dla realizacji przyszłych celów życiowych dzieci. Rozbudowane możliwości ochrony dziecka i zabezpieczenia trwania polisy pomimo różnych przeciwności losu są wyróżnikiem na rynku i silnym argumentem sprzedażowym.

EMERYTURA BEZ OBAW
Po zmianach systemu emerytalnego, biorąc pod uwagę zmiany demograficzne zachodzące w naszym społeczeństwie i coraz większą świadomość odpowiedzialności za siebie, nie możemy nie zaproponować naszym Klientom rozwiązania, które pozwoli myśleć o Emeryturze bez Obaw.

KOMFORT ŻYCIA
Wszystko co trzymasz w garści to chwila obecna. Pomyśleć o najbliższych i ich bezpieczeństwie, zapewnić im komfort życia gdyby nas zabrakło. Ta polisa zabezpieczy przyszły byt bliskich Klienta, niezależnie od wszelkich życiowych scenariuszy.

OSZCZĘDNOŚCI BEZ OBAW
Statystyczny Polak przyznaje, że oszczędzanie jest ważne. Takie przemyślenie nie wpływa jednak na jego przeciętną codzienną praktykę życiową. Oszczędności bez Obaw dają pretekst do rozmowy z Klientem o oszczędzaniu. Tak na poważnie. Bo to bardzo ważna rzecz.

Polska, Bartoszyce
 
 


Liczba wyświetleń strony: 6