ArSSzkło - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak ArSSzkło nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

ArSSzkło

5

O specjaliście

Jeśli poszukujesz zakładu szklarskiego, specjalizującego się w niebanalnej obróbce szkła, to dobrze
trafiłeś. Firma ArSSzkło wykonuje profesjonalne usługi szklarskie na terenie całego województwa
dolnośląskiego. Specjalizujemy się w produkcji i montażu produktów szklanych.
Drugim profilem naszej działalności jest produkcja wyjątkowych mebli na zamówienie klienta. Zlecenia
realizujemy kompleksowo – od projektu, poprzez produkcję, aż do montażu. Podejmujemy się nawet
najtrudniejszych zleceń, dojeżdżamy również do klienta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Wykonujemy prace związane z obróbką i montażem szkła, również u klienta, a także realizujemy projekty
na wyroby szklane i produkcję wyjątkowych mebli na zamówienie klienta.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Branża

Wyposażenie wnętrz, Meble na wymiar, Szklarz, Szafy na wymiar, Stolarz, Firmy remontowo-wykończeniowe, Balustrady szklane, Firmy budowlane

Obszar działania

Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.48

Gwiazdki opinii

31 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Wojciech M. 14 lipca 2021
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z firmą "ArSSzkło", u ktòrej zamawialiśmy meble do kuchni. Cały proces zabudowy kuchni przebiegł wzorcowo, już przy pomiarach Pan Arsen służył profesjonalną radą i widać było zawodowstwo pierwszej klasy. Na nic nie namawiał, jedynie doradzał. W rezultacie mamy meble bardzo funkcjonalne łatwe w utrzymaniu czystości i super wyglądające. Całości dopełnia szkło hartowane, które wydaje się stanowić integralną część całej zabudowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z owocnej współpracy. Gorąco wszystkim polecamy.

ArSSzkło, 14 lipca 2021

Serdecznie dziękujemy Panie Wojtku za opinie! Pan jest wspaniałym klientem i człowiekiem, naprawdę, każdemu wykonawcę życzę takiego klienta.

Daniel W. 12 lipca 2021
Pozytywna opinia

Szybkie wykonanie mebli, bardzo dziękuje za staranność i profesjonalizm.

ArSSzkło, 14 lipca 2021

Panie Danielu, bardzo Panu dziękujemy za dobre słowa.

Blanka Ł. 5 lipca 2021
Zapytanie o szafę wnękową, Klient prosi o poradę, Wrocław
Negatywna opinia

Straciłam pieniądze, firma przetrzymuje moje pieniądze już drugi miesiąc po dacie realizacji z umowy i ciągle się tłumaczą, to problemami z mieszkaniem, to z dziećmi, to ze szczepieniem, to z pracownikami itd. w rezultacie po kilku miesiącach słyszę - nie damy rady, pieniądze oddamy na raty. NIE WPŁACAJCIE ŻADNYCH ZALICZEK, bo zamówienia nigdy nie otrzymacie. Sprawa idzie do sądu, bo tłumaczeń nie ma końca.

ArSSzkło, 8 lipca 2021

Dziękujemy za pozostawienie opinii. Tylko chciałabym wnieść jasności do tego komentarzu. Zlecenie jest bardzo skomplikowane, sama Pani mówiła, że ktoś tam chciał to zrobić i później powiedział jednak że nie da rady. Myślę, że pozostawienie negatywnej opinii dla wykonawcy z którym udało się dogadać się w sposób polubowny, wzajemny, udało się nie doprowadzić do negatywnych rezultatów, jest bardzo nie w porządku ze strony klienta. Przy tym, że klient nawet po bardzo pozytywnej rozmowie telefonicznej, po ustaleniu terminu, po omówieniu wszystkich szczegółów (rabat, kolejność prac, dzień, kontakt i t.d.), nawet nic o tym nie mówi. Z naszej strony robiliśmy wszystko w tym kierunku, żeby naprawdę Pani została zadowolona, żeby naprawdę zmieniła swoje zdanie. Jednak zdążają się sytuacji w życiu, których nie da się przewidzieć, starasz się wytłumaczyć klientowi wszystko, aby nie wyglądać głupio w jego oczach, a on później po prostu bierze i publicznie wystawia informacje dotyczące mojego życia prywatnego i mojej rodziny. W głowie się nie mieści! Później zaczyna się szantaż i w reszcie dochodzi do straszenia że strony klienta, rozmowy z przeklinaniem, groźbami wysyłki nas po za granicę Polski (jestem obywatelką Polski i to jest moje Państwo) i groźbami szybkiego znalezienia nas. Jasne, klient ma prawo do wystawienia swojego prywatnego zdania, ale klient w życiu nie napiszę o tym, co realnie dzieje się po za granicami komentarza, dla niego jest najważniejsze, aby on był prawy dla wszystkich, aby naszkodzić, zepsuć wszystko wykonawcy, bo jego zdaniem on jest osobą poszkodowaną jak najbardziej. Naprawdę, nie zawsze jest tak, nie zawsze klient ma rację. Dziękujemy.

Grzegorz R. 14 maja 2021
Pozytywna opinia

Pan Arsen wszystko pięknie zamontował i pomógł mi umieścić sprzęty. Bardzo się starał, żeby wszystko zostało wykonane rzetelnie. Śliczny zestaw do salonu.

Artur P. 6 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Arsszkło. Pracy zostały wykonane bardzo profesjonalne. Musiałem przełożyć termin montażu na 3 tygodnie z powodu spraw rodzinnych, ale firmą odniosła się do tego ze zrozumieniem, bez żadnych problemów. Teraz zamówiłem jeszcze lustro u nich i dostałem rabat. To się ceni! Polecam jak najbardziej !

Bogdan G. 4 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Arsszkło. Po pierwsze, nie miałem żadnej równej ściany we wnęce, gdzie miała być zamontowana moja wymarzona mini- garderoba z przesuwnymi drzwiami, dodatkowo do tego wysokość sufitu w obu rogach była różna , bo sufit jest trochę pod skosem, ale , dla tej firmy to nie było problemem, garderoba została zamontowana w bardzo profesjonalny sposób, tak, jak by tam zawsze była. Po drugie, zawsze był utrzymywany kontakt ze mną ze strony firmy, widziałem dokładnie na jakim etapie stoi moja garderoba. Po trzecie, to bardzo świetne podejście do klienta i pełen profesjonalizm. I ostatnio, po zakończeniu wszystkich prac zostawili po sobie porządek, nawet lustro na drzwiach było idealnie czyste. SERDECZNIE POLECAM :)

Szymon S. 17 marca 2021
Dam zlecenie na wykonanie drzwi przesuwnych, zabudowy szafy, Kiełczów
Negatywna opinia

Z przykrością muszę przyznać, że firma Arsszkło nie wywiązuje się ustalonych terminów. Zamówiłem zabudowę meblowa z terminem wykonania do 28 stycznia i szafy nadal nie zamontowane. Wieczne wymówki i przekładanie terminów typu brak dostępu do magazynu, zepsuty samochód czy brak pracownika, a także brak kontaktu ze strony formy. Najgorsze, że zaliczka wpłacona a efektów brak. Nie polecam tej firmy.

Marcin S. 3 lutego 2021
Zlecę zakup z montażem lustra, panelu szklanego lacobel, Siechnice
Negatywna opinia

Firma ARS szkło nie wywiązała się ze zlecenia. Przyjęła zaliczkę 1000 zł, której nie zwróciła do tej pory. Od firmy otrzymałem lustro i płytę do dziś od listopada 2020 nikt nie zgłosił się do montażu. Panele szklane do kuchni nie zostały wykonane w ogóle. Terminy przekładane wielokrotnie i ostatecznie brak kontaktu od kilku tygodni. Niestety, ale sprawa zakończy się w sądzie. Nie polecam i odradzam!

ArSSzkło, 5 lutego 2021

Panele szklane zostały wykonane, tak samo jak i lustro z płytą meblową, które zostały dostarczone do Pana. Jednak z panelami szklanymi i zaliczką sytuacja wyglądała trochę w inny sposób, niż Pan opisał wyżej, tak samo jak i z terminami, które były przekładane nie tylko z winy naszej firmy. Po za tym był Pan świadomy temu, że terminy mogą być przesunięte, bo wraz z ofertą zaakceptował Pan uwagi do oferty, gdzie dobrze wszystko było rozpisane. Każdy ma swoje widzenie sytuacji. Ale dziękujemy za opinię, bo każda opinia się liczy, każdy człowiek ma swoje zdanie i każdemu nie możesz się spodobać.

Jakub W. 9 września 2020
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Zlecenie zostało wykonane szybko, fachowo, a pracownicy pozostawili po sobie porządek. Gorąco polecam Jakub

Piotr L. 14 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Gorąco polecam współpracę z ArSSzkło. Przede wszystkim dlatego, że Pan Arsen uważnie słucha potrzeb klientów. W przeciwieństwie do innych wykonawców, z którymi rozmawialiśmy nie mówił, że czegoś nie da się zrobić. To co inni określali jako niemożliwe Pan Arsen wykonał należycie i zgodnie z oczekiwaniami. Naszym projektem było przerobienie istniejącej szafy z Ikei w ten sposób, żeby wymienić drzwi i dobudować do niej kolejne moduły, aby zajmowały całą ścianę.

Rafał H. 28 lipca 2020
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z usługi, firma szybko i dokładnie realizuje zamowienia. Serdecznie polecam

Mirosława M. 20 lipca 2020
Pozytywna opinia

Najlepsza robota! Pan Arsen to mistrz swojego dzieła!

Kamil R. 10 lipca 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, dokładność i atrakcyjne ceny. Polecam

Piotr B. 20 czerwca 2020
Zlecenie na usługę szklarską, zakup z montażem lustra, panelu szklanego lacobel, Świdnica
Negatywna opinia

Uwaga ta firma to oszustwo! Od kwietnia nie mogę się doprosić montażu szyby Lacobel, na które wpłaciłem zadatek. Non stop podają jakieś wymówki, a to pobyt w szpitalu, a to pęknięta szyba, a to jeszcze coś innego, w efekcie nie odbierają telefonów, sprawę zgłaszam na policję...

ArSSzkło, 7 lipca 2020

Szanowny Panie Piotrze. O wszystkim Pan napisał, ale zapomniał Pan dodać, że jeździliśmy do Pana 3 razy na pomiar 60 kilometrów od Wrocławia, przy tym nie poniósł Pan żadnych strat za dojazd, wszystko było po stronie naszej firmy. Tak samo zapomniał Pan napisać, że dwa razy chciałam zwrócić Panu pieniądze, kiedy nasza firma nie była w stanie w terminie dojechać do Pana na montaż, Pan odmówił. Powiedział Pan w rozmowie telefonicznej, dosłownie: Nie chcę zwrotu, chcę żeby to było zamontowane i nie chcę szukać innej firmy. I nie było żadnych "wymówek" , jak Pan napisał, tylko były to sytuacje, które każdemu w życiu mogą się zdarzyć. I do tego wszystkiego jeszcze zapomniał Pan o tym, że Pan zrezygnował z tego zlecenia (i mamy prawo do zatrzymania zadatku), chociaż nasza firma jest gotowa wykonać zlecenie, bo towar, potrzebny do wykonania, został zakupiony. A po za tym to miało być duże zlecenie do wykonania za jednym razem (dla tego nie liczyliśmy panu kosztów dojazdu), takie zlecenie dostaliśmy od Pana, nie mówił Pan na początku, że to będą pojedyncze zlecenia do wykonania i że musimy za każdym razem przejechać 120 kilometrów w dwie strony. Niestety, każdy widzi sytuację tylko ze swojej strony i może opisać ją tak, jak chce.

Anna P. 6 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Bardzo rzetelna firma. Wszystko wykonane w czasie tak jak zostało obiecane co bardzo się ceni. Wszystkie zlecenia wykonane z należytą starannością. Konkurencyjne ceny! Polecam w 100%.

Zuzanna P. 28 maja 2020
Pozytywna opinia

Bezproblemowy kontakt z firmą. Bardzo starannie wykonane zlecenia. Korzystałam z usług dwukrotnie i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Szczerze polecam.

Jan M. 10 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Z wielką przyjemnością wystawiam opinię firmie pana Saakowskiego. podczas wykonywania zlecenia, byłem pod dużym wrażeniem fachowości właściciela firmy pan Arsena. Praca został wykonana bardzo dobrze, jestem z niej bardzo zadowolony, mimo pojawiających się niespodziewanych trudności, związanych z lokalem w starym budownictwie, jak nierówne ściany i inne. Pan Arsen doradził właściwe rozwiązania. Chcę dodać, że sam byłem przedsiębiorcą i znam się jak winna wyglądać organizacja pracy, pan Arsen jest człowiekiem fachowym i kompetentnym, muszę dodać, że pierwszy kontakt miałem telefonicznie z przemiłą panią z firmy pana Arsena, co jest nie bez znaczenia dla klienta. Reasumując, polecam gorąco przyszłym klientom usługi oferowane przez ARS-Szkło. Pozdrawiam serdecznie. Z poważaniem Jan.

Robert R. 8 marca 2020
Pozytywna opinia

Dobry kontakt, szybka realizacja, fachowe podejście. Polecam jak najbardziej.

Hubert W. 15 lutego 2020
Pozytywna opinia

Zamówiłem szafę wnękową z lustrem. Jestem bardzo miło zaskoczony, jakość wykonania wysoka, wszystkie wymiary pasują. Pozdrawiam!

Stendera K. 29 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Polecam wykonującego. Bardzo szybko, sprawnie i profesjonalniej.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ArSSzkło

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Św. Mikołaja 12/104, Wrocław

Telefon

Telefon

+48****** Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Iana Evtukhova ArSSzkło
Imię (pierwsze) IANA
Nazwisko EVTUKHOVA
Data rozpoczęcia działalności 2019-07-08
NIP 8992865189
Regon 383842216

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław
Gmina Wrocław-Stare Miasto
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50077
Poczta Wrocław
Ulica ul. św. Mikołaja
Numer nieruchomości 12
Numer lokalu 104

Kontakt

Email biuro.arsszklo@gmail.com
Strona www www.arsszklo.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2019-07-09
Data powstania 2019-07-05
Data rozpoczęcia działalności 2019-07-08

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
Przeważające PKD
2311Z PRODUKCJA SZKŁA PŁASKIEGO
2312Z KSZTAŁTOWANIE I OBRÓBKA SZKŁA PŁASKIEGO
2319Z PRODUKCJA I OBRÓBKA POZOSTAŁEGO SZKŁA, WŁĄCZAJĄC SZKŁO TECHNICZNE
3101Z PRODUKCJA MEBLI BIUROWYCH I SKLEPOWYCH
3102Z PRODUKCJA MEBLI KUCHENNYCH
3103Z PRODUKCJA MATERACÓW
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4752Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH, FARB I SZKŁA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4759Z SPRZEDAŻ DETALICZNA MEBLI, SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO I POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
5210B MAGAZYNOWANIE I PRZECHOWYWANIE POZOSTAŁYCH TOWARÓW

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
38384221600015 Zakład ul.Wrocławska
Domasław
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.