Usługi foto/video nieruchomości, Lublin


Cena do uzgodnienia

Masz na sprzedaż nieruchomość i zastanawiasz się jak zainteresować klienta swoją ofertą? Czy wiesz, że zdjęcia nieruchomości w dobie pandemii mają kluczowe znaczenie w tym czy klient w ogóle będzie zainteresowany umówić się na spotkanie w celu obejrzenia mieszkania? Większość klientów przegląda oferty i ocenia mieszkania na podstawie zdjęć po czym wybiera te które najbardziej mu się podobają i z tego względu nie warto zaniedbywać tego aspektu.

Mam do zaoferowania państwu wykonanie zdjęć nieruchomości w technice HDR. Zdjęcia te znacznie różnią się od zwykłych zdjęć robionych profesjonalnymi aparatami. Takie zdjęcia mają znacznie więcej detali co pozwala lepiej uchwycić nieruchomość i jej przestrzeń.

5 zdjęć HDR 300 zł 10 zdjęć HDR 600 zł
1 zdjęcie sferyczne (360 stopni) SDR - 300 zł
1 zdjęcie sferyczne (360 stopni) HDR - 600 zł

Jeżeli posiadasz dużą nieruchomość i chciałbyś zrobić wrażenie na potencjalnym kupującym to zapraszam do skorzystania z usług video w tym zakresie. W ofercie video znajdują się takie opcje jak dron oraz animacje urozmaicające odbiór filmu ( do określenia przez zamawiającego ). Ceny zaczynają się od 800 zł

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu

Polska, Lublin
 
 


Liczba wyświetleń strony: 198