Anna Mrówka Kołobrzeg - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Anna Mrówka nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Anna Mrówka

O specjaliście

Wykonujemy prace od 2012. Nasze usługi świadczymy w Kołobrzegu, Trzebiatowie. Nasza firma realizuje glazurę, malowanie, gipsowanie, wykończenia wnętrz. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Opinie

Gwiazdki opinii 3 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Magda P., 5 sierpnia 2019
Zapytanie o układanie paneli w domu, 21–45m², Kołobrzeg
Neutralna opinia

Pan od płytek okazał się szybki w tym co robi, natomiast jeśli chodzi o wykonanie to niestety, ale daleko do ideału. Pytki trzeba było skuwać i kłaść część od nowa pomimo systemów, płytki położone nie równo! Silikon położony beznadziejnie i brzydko. Łazienka miała być ładnie zrobiona, a jest zrobiona na odwal! Niestety, ale nie polecam! Szybko niestety nie poszło w parze z ideałem, a Pan twierdzi, że zajmuje się tym od lat. Jeśli chodzi o panele, to cena 20 zł netto okazała się być wyższa niż w Komforcie.

Anna Mrówka, 13 sierpnia 2019

Zlecenie było na panele. Usługa została wykonana i z opinii od klienta bardzo się podobało. Cena za panele 20zł/m2 była ceną ustaloną przed wykonaniem zlecenia. Klient przystał na taką kwotę, więc zlecenie zostało zrealizowane. Natomiast łazienka... co do płytek najgorszego gatunku na krzywej podłodze. Klient został poinformowany jak efekt końcowy może wyglądać. Z inf. od fachowca jedna płytka odstawała, więc została wycięta i poprawiona. Koszt Pani za łazienkę 25m to 1300zł, gdzie cena pracy to w granicach 5,000 tys. Proszę o obiektywną ocenę prac, ponieważ nie zgadzamy się z Panią.

Antoni S., Kołobrzeg, 5 sierpnia 2019
Potrzebuję ekipy do kładzenia gresu w korytarzu, 15m², Kołobrzeg
Pozytywna opinia

Andrzej U., 26 września 2018
Zlecę położenie gresu, glazury w łazience, na zewnątrz, do 50m², Kołobrzeg
Pozytywna opinia

Oferta którą otrzymałem była na dobrym poziomie cenowym, jakość wykonanych prac dobrze, pewne rzeczy trzeba było przypilnować. Super że dostępny był od razu hydraulik bo w Kołobrzegu jest z tym problem. Zrobienie łazienki zajęło tydzień, poprawki które sam musiałem zrobić parę godzin - źle zamontowany panel prysznicowy - uchwyt. Syfon pod umywalką też wymagał zmiany ułożenia, nie domykała się szuflada. Jeśli chce się być specjalistą w branży wymagana jest większa staranność.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Anna Mrówka

Powiązane produkty i usługi: Wykończenie wnętrzKominki kafloweObudowy kominkowe,  Kominki wentylacyjne, Wykończenie wnętrz KołobrzegKominki kaflowe KołobrzegObudowy kominkowe Kołobrzeg,  Kominki wentylacyjne Kołobrzeg

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rynek 71-1, Kołobrzeg

Telefon

785****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Anna Pawłowska