Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

AMTEX

O specjaliście

Nie jesteśmy nowicjuszami w tej dziedzinie, cały czas doskonalimy naszą ofertę, poznajemy specyfikę rynku, potrzeby klientów, niezwykłe możliwości jakie niosą pojawiające się wciąż nowe technologie i media.

Od początku naszej działalności, staraliśmy się i staramy w sposób profesjonalny pomóc naszym Klientom w kreowaniu wizerunku Firmy, pomagamy i wspieramy ich swoim doświadczeniem i technologią.

Nasza firma współpracuje z klientami końcowymi jak również agencjami w Polsce i za granicą – staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom klientów z różnych branż oraz posiadających różną specyfikę działalności.

Krótkie i szybkie terminy realizacji, zgrany i fachowy personel, indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta sprawiają, że osoba lub firma składająca u nas zamówienie jest zadowolona z ceny, jakości i czasu realizacji.

Branża

Wizytówki, Projektowanie logo, Druk katalogów i folderów, Ulotki, Naklejki

Obszar działania

Mazowieckie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

3 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Adrian E. 7 listopada 2021
Pozytywna opinia

Gorąco polecam! Kompleksowa obsługa, począwszy od wykonania projektu, aż po realizacje.

Witold R. 3 listopada 2021
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna i Rzetelna Firma zamontowana reklama z wysokiej klasy materiału zamówienie zrealizowane zgodnie z ustaleniami co najważniejsze termin owo cena przystępna gorąco polecam

Anna K. 3 listopada 2021
Pozytywna opinia

Z firmą AMTEX współpracuję od lat, jestem bardzo zadowolona z obsługi i terminów realizacji.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak AMTEX

Powiązane produkty i usługi: Fototapety na wymiar,  Drukarnie wielkoformatowe, Tapety na zamówienie, Chroma drukarnia,  Fototapety na wymiar Pruszków, Drukarnie wielkoformatowe Pruszków, Tapety na zamówienie Pruszków, Chroma drukarnia Pruszków

Oferta

Pieczątki
Polska - Pruszków
do uzgodnienia

Pieczątki firmowe, imienne, faksymile. Tusze do pieczątek. Pieczątki Wagraf, Colop. Datowniki

Akcesoria reklamowe
Polska - Pruszków
do uzgodnienia

Pieczątki Faksymile Druk i haft na odzieży Artykuły reklamowe Torby reklamowe

Outdoor
Polska - Pruszków
do uzgodnienia

Flagi reklamowe Roll-up Namioty reklamowe Potykacze Leżaki reklamowe Reklamy pneumatyczne

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Staszica 1, Pruszków

WWW

www.amtex.pl

Telefon

508 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

NIP 5342500932

Siedziba

Kraj Polska

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się