Alicja Szulc

Alicja Szulc

 
Kraków, Małopolskie

O nas

Jestem studentką IV roku logopedii i od początku studiów łączę teoretyczne zagadnienia uczelniane z praktyką. Doświadczyłam pracy z dziećmi z dysleksją, z Zespołem Aspergera, z ORM, z wadami wymowy, z niedosłuchem. Aktualnie jestem zaangażowana w pomoc dzieciom ukraińskiego pochodzenia (nauka języka polskiego jako drugiego obcego) oraz w ramach wolontariatu prowadzę terapię logopedyczną osoby starszej z chorobą Parkinsona.
W swojej pracy unikam wysokich technologii i starannie dobieram pomoce do potrzeb osoby w terapii. Często wykonuje je samodzielnie.
Inwestuję w wiedzę. Doszkalam się w obszarach, które są w kręgu moich zainteresowań.
Jestem osobą komunikatywną i szybko nawiązującą kontakt (zarówno z dziećmi jak i ze starszymi). Chętnie dzielę się spostrzeżeniami (jeżeli coś mnie niepokoi od razu komunikuję o tym i zalecam zainteresowanie się tematem). Osoby w terapii mogą liczyć na merytoryczne wsparcie (rodzice dzieci, z którymi współpracuję dostają ode mnie rzetelne i zrozumiałe treści naukowe, które pomagają lepiej zrozumieć problem dziecka).
Jestem osobą otwartą na kontakt z drugim człowiekiem - czy to małym, czy to dużym.
Chętnie sprawdzę się także w roli korepetytora z języka polskiego. Mogę pomóc dzieciom na etapie szkoły podstawowej jak i młodzieży przygotowującej się do egzaminu maturalnego.

Opinie

Wykonawca nie ma jeszcze opinii.

Co chcesz zlecić lub kupić?

Wybierz usługę, której potrzebujesz, aby złożyć zapytanie:
Lekarze specjaliści
Logopedzi
Powiązane produkty i usługi: Psycholog, Rehabilitant

O Firmie

Adres
Ulica
Kraków ul. Jabłonkowska 19
Kod pocztowy
30-139
Miasto
Kraków
Godziny pracy
Brak informacji
Preferowana forma kontaktu
e-mail, telefon

Obszar działania

Małopolskie
Odpowiedz na kilka pytań, a zainteresowani Wykonawcy sami zgłoszą się do Ciebie z ofertą.
Rozpocznij
Zainteresował Cię ten Wykonawca?
Złóż zapytanie i otrzymaj oferty od tego
i kilku podobnych Wykonawców.
Reklama
Miejsce na reklamę
Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do: