Aleksander Dyja Kraków - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Aleksander Dyja nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Aleksander Dyja

O specjaliście

Student, który od wielu lat interesuje się i rozwija w zakresie siłowni, dietetyki i szeroko pojętego fitnessu. Swoją przygodę zacząłem w wieku 16 lat i bardzo szybko zrozumiałem, że to jest to. Ciągły rozwój od wielu lat zapewnił mi ponadprzeciętną wiedzę, dzięki której po prostu wiem co działa a co nie.

Dlaczego warto mi zaufać i podjąć ze mną współprace?

- każdy trening dostosuję do Ciebie i do twoich możliwości

- jestem wymagający, więc trening ze mną, to w 100% dobrze wykorzystany czas

- nauczę Cię poprawnej techniki, dzięki czemu unikniesz kontuzji

- treningi będą zróżnicowane

- pomogę Ci nie tylko z treningiem, ale też z dietą i suplementacją

- zdaje sobie sprawę z tego, że gramy do jednej bramki, twój sukces = mój sukces

- nie będę z zegarkiem w ręku odmierzał czasu i czekał na zapłatę, ponieważ ^

*Pamiętaj o tym, że większość ludzi decydujących się na zmiany bardzo szybko odpuszcza i rezygnuje ze swoich celów. Ze mną Ci to nie grozi, ponieważ wiem jak Cie zmotywować :)

Oferta:
-Trening personalny: 60-90 minut podczas których uczę Cię poprawnej techniki, nadzoruje ją, daję wskazówki. Doskonałe, gdy chcesz zoptymalizować któryś bój, lub po prostu nauczyć się poprawie wykonywać kilka ćwiczeń.

-Trening personalny w pakiecie (z planem treningowym i dietetycznym gratis): zaczynamy rozmową o twoich celach, przeciwwskazaniach, oceniam twoje możliwości, zbieram dane na temat twojego stylu życia, odżywiania, doświadczenia ze sportem itp. Zaczynamy treningi, po kilku treningach ustalam twój plan treningowy i dietetyczny. Usamodzielniasz się i nie potrzebujesz mnie już na każdym treningu.

-Prowadzenie online: tak jak powyżej, zaczynamy od rozmowy. Ustalamy sposób współpracy tak, aby był on dla Ciebie zadowalający. Wyznaczam Ci cele, a ty je zaczynasz realizować. Informujesz mnie o postępach, wprowadzamy zmiany lub nie.

Zapraszam do współpracy, nie pożałujesz!

Trenowałem jednego z najpopularniejszych streamerów w Polsce, więc w historii transmisji z pewnością znajdziesz treningi, które prowadziłem :)
https://www.twitch.tv/pajalockk

Branża

Trener personalny

Obszar działania

Małopolskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Aleksander Dyja?

Dodaj swoje referencje

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Aleksander Dyja
Ile osób ma być trenowanych?

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Józefa Rostafińskiego 6, Kraków

Telefon

881****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Olek Dyja