Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.
Powiedz jak możemy Ci pomóc

Agnieszka Mąka

Wrocław

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Język niemiecki dla Profesjonalistów – zyskaj przewagę i wyróznij się na rynku!
Tylko 5% Polaków deklaruje znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym. Język niemiecki jest drugim najczęściej używanym językiem w komunikacji biznesowej, a Niemcy są naszym największym partnerem handlowym.

Prowadziłam zajęcia z ponad 200-toma kursantami, a większość z nich pracowała w branżach w których się specjalizuję: HR, biznes, finanse, IT.
Skończyłem germanistykę, a od 3 lat pracuję w dużej firmie z niemieckmi zespołami IT, gdzie jestem odpowiedzialna za zarządzanie projektem i przepływ informacji. Odbyłam setki calli po niemiecku, sporządziłam nie mniej raportów i prezentacji oraz stworzyłam parę procesów biznesowych. Dzięki temu rozumiem problemy moich podopiecznych, wiem na czym polega ich praca oraz zdaję sobię sprawę co jest istotne w komunikacji biznesowej. Ponadto mam praktyczne doświadczenie w obsłudze klienta oraz marketingu w sektorze bankowym.
Istnieje możliwość nauki w trybie przyspieszonym z elastycznym grafikiem. Cena: 90zł/60min (obejmuje sprawdzanie zadań poza czasem zajęć, omówienie postępów w nauce raz w miesiącu oraz notatki i dziennik online po każdych zajęciach). Możliwe jest także łączenie się w małe grupy. Mam kilka osób czekających na swoją parę. Ważne, abyście byli na podobnym poziomie, z tej samej branży i się dogadali, dlatego organizuję lekcję zapoznawczą.
W ramach zajęć mogę też pomóc w Waszych codziennych wyzwaniach jezykowych (sporządzanie prezentacji, tłumaczenia tekstów, itp.)
Na prośbę zainteresowanych wysyłam również swoje portfolio z referencjami

Branża

Obszar działania

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

1 opinia

5 5
(1)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Damian D. 9 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zajęcia niemieckiego, mimo, że zdalne, są dynamiczne, zróżnicowane i angażujące. Polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Agnieszka Mąka
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Giżycka, 1, 36, 50-051 Wrocław

Telefon

669 ••• ••• Pokaż numer