ELBLĄG OCHRONA FIZYCZNA I MIENIA, Elbląg - Oferta nr137522 - Oferteo.pl
 

ELBLĄG OCHRONA FIZYCZNA I MIENIA


Cena do uzgodnienia

Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie ochrony mienia. Z naszej ochrony korzystają zarówno duże inwestycje jak i bardziej kameralne jednostki, które ze względu na charakter gromadzonych informacji zobowiązane są do ścisłej ich ochrony.
Stosując nowoczesne formy ochrony jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa potrzeby w zakresie ochrony mienia. Skuteczność naszych działań zawdzięczamy odpowiednio przeszkolonym, wyposażonym oraz sprawnym pracownikom ochrony, którzy potrafią zapewnić bezpieczeństwo. Potwierdzeniem wiedzy i umiejętności każdego z nich jest licencja pracownika ochrony.
W czasie służby nasi pracownicy wyposażeni są w niezawodne środki łączności, identyfikator, estetyczny mundur oraz środki przymusu bezpośredniego.
Przez całą dobę wsparcie zapewniają im nasze patrole interwencyjne. Osoby zatrudnione na danym obiekcie nadzorowane są przez techniczne urządzenia nadzorujące i rejestrujące ich pracę oraz koordynatora ochrony oraz inspektora nadzoru, dokonującemu kontroli pracy naszych pracowników ochrony oraz stanu zabezpieczeń na obiekcie

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 122