Konsultanci ślubni Piaseczno - Oferta nr 55173 - Oferteo.pl

Konsultanci ślubniCena do uzgodnienia

Studio Projektów Ślubnych to miejsce niezwykłe... Znajdą w nim Państwo wszystko to, co niezbędne jest do zorganizowania udanego ślubu i wesela. Poza gotowymi pomysłami otrzymają Państwo pomoc konsultanta, który stanie się dla Was niejako przewodnikiem i przyjacielem w tych nieraz ciężkich chwilach przygotowań.

W jednym miejscu zostaną Wam przedstawione wszystkie niezbędne usługi, a duża ilość folderów, zdjęć i katalogów produktów pozwoli na wybranie tego, co w pełni będzie Wam odpowiadać.

Nasze wynagrodzenie nie stanowi procentowej wartości budżetu weselnego, dlatego możemy zaoferować wysoki standard usług za niewygórowaną cenę - i to odróżnia nas od podobnych firm.

Konsultanci pomogą Wam w wyborze sali i menu, sukni, garnituru i wiązanki. Zajmą się zarezerwowaniem zespołu, fotografa i kamerzysty. Zamówią księgę gości, zaproszenia i winietki. Dopilnują aby dekoracje zarówno sali jak i kościoła pozostawiły niezapomniane wrażenie na Waszych gościach. Mogą towarzyszyć Wam od chwili błogosławieństwa aż do końca wesela, cały czas bacznie wszystko obserwując i trzymając rękę na pulsie. Dzięki nam o niczym nie zapomnicie, a przede wszystkim zaoszczędzicie czas i pieniądze oraz unikniecie niepotrzebnych wpadek.

Zakres naszej pomocy jest na tyle zróżnicowany, że sami decydujecie w jakim stopniu mamy Wam pomóc. Wybierając nas cieszycie się już tylko wspólnie spędzonym czasem i oczekiwaniem na ten Jedyny Dzień

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 526