O nas
Jestem artystką po sześcioletniej szkole plastycznej w Gdyni Orłowie, na specjalizacji fotografia, gdzie uzyskałam tytuł zawodowy Plastyk. Pracuję w różnych formach sztuki; rysunek, malarstwo, poezja, rzeźba, fotografia.
W swojej sztuce ukazuję ciemność i Światło; od depresyjnych, emocjonalnych otchłani, po Światło skryte na dnie każdej duszy i przeświecające jako Piękno formy.
W swojej sztuce ukazuję ciemność i Światło; od depresyjnych, emocjonalnych otchłani, po Światło skryte na dnie każdej duszy i przeświecające jako Piękno formy.
Opinie
Wykonawca nie ma jeszcze opinii.
Co chcesz zlecić lub kupić?
Wybierz usługę, której potrzebujesz, aby złożyć zapytanie:
Imprezy i uroczystości
Malarstwo artystyczne
Powiązane produkty i usługi:
Agencja interaktywna, Aranżacja wnętrz, Drukarnia, Elewacje, Firma informatyczna, Grafik komputerowy Kraków, Malowanie Kraków, Remonty Kraków, Usługi budowlane Kraków, Wykończenia wnętrz Kraków
O Firmie
Adres
Ulica
GABRIELI ZAPOLSKIEJ 24Kod pocztowy
30-133Miasto
KrakówGodziny pracy
Brak informacji
Preferowana forma kontaktu
e-mail, telefon
Obszar działania
Małopolskie, Warmińsko-mazurskie, Dolnośląskie, Lubelskie, Kujawsko-pomorskie, Podlaskie, Podkarpackie, Pomorskie, Łódzkie, Lubuskie, Świętokrzyskie, Zachodniopomorskie, Opolskie, Wielkopolskie, Śląskie, Mazowieckie