Otrzymaj oferty od specjalistów jak Admans Software House nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Admans Software House

O specjaliście

Potrzebujesz ładnej strony internetowej?

Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, sklepów internetowych, aplikacji mobilnych, grafik oraz pozycjonowaniem.

Jesteśmy SOFTWARE HOUSE Admans.pl

Jakie są nasze strony internetowe?

+ DOŚWIADCZENIE
W tworzeniu stron internetowych mamy już ponad 5 lat doświadczenia oraz setki wykonanych projektów dla naszych klientów!

+ WYSOKA JAKOŚĆ
Każda wykonana przez nas strona internetowa jest oparta o najnowsze technologie, języki programowania oraz dopasowuje się do każdych urządzeń takich jak: komputery, laptopy, telewizory, tablety, oraz telefony komórkowe o różnych rozdzielczościach ekranu.

+ WYGLĄDAJĄ NIESAMOWICIE
Do wyglądu strony przywiązujemy największa wagę! Wychodzimy z założenia „Jak cię widzą, tak cię piszą”. Dla wielu firm jest to najważniejsza wizytówka, która jest dostępna na całym świecie. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

+ SĄ RESPONSYWNE​
Wykonane przez nas strony są responsywne czyli dopasowują się do każdych rozdzielczości ekranu. Są wyświetlane prawidłowo przez wszystkie urządzenia takie jak komputery, laptopy, telefony itp.

+ POSIADAJĄ PANEL ADMINA
Każda strona internetowa posiada przyjazny i łatwy w obsłudze panel admina, z którego możesz dodawać, edytować oraz usuwać treści, zdjęcia, wprowadzać nowe sekcję… Możliwości jest wiele i cały czas dodajemy nowe. Do każdej wykonanej strony dołączamy instrukcję obsługi dla panelu admina.

+ SĄ ZOPTYMALIZOWANE
Dokładamy wszelkich starań aby strona internetowa ładowała się błyskawicznie, niezależnie od tego w jakim miejscu się znajdujesz i z jakiego urządzenia korzystasz. Nikt nie lubi czekać!

+ WYKONANE TYLKO W NAJNOWSZYCH TECHNOLOGIACH
Używamy tylko najnowszych technologii i języków programowania do tworzeniach stron internetowych. Dlaczego? To bardzo proste. Nie stoimy w miejscu i lubimy się rozwijać, a dzięki temu nasz klient ma stronę stworzoną w najnowszych standardach, która o wiele lepiej wpływa na pozycję w wyszukiwarce. Ale o tym w kolejnym punkcie.

+ SĄ WYPOZYCJONOWANE W WYSZUKIWARCE
Nasz klient nie tylko otrzymuje samą stronę internetową, ale również jako dodatek oferujemy usługę pozycjonowania na określone słowa. Co więcej twoja strona pojawi się w wyszukiwarce Google oraz dostaniesz pełen dostęp do statystyk strony.

+ POSIADAJĄ INDYWIDUALNY SZABLON GRAFICZNY
Szablon strony jest stworzony przez naszego grafika, według twoich upodobań. Dlatego masz pewność, że twoja strona będzie unikalna, przez co zyskasz renomę u swoich odbiorców.

Jak wygląda proces tworzenia strony i ile trwa?

Proces stworzenia strony internetowej po twojej stronie jest bardzo łatwy. Wystarczy, że nam przedstawisz twoją wizję wymarzonej strony internetowej a nasz grafik przełoży to na projekt graficzny, który Ci przedstawimy.

Po zaakceptowaniu projektu graficznego nasza grupa programistów zajmuje się tworzeniem strony internetowej. Wprowadzaniem do niej wszystkich aspektów, opublikowaniem jej na serwerze aby była dostępna z każdego miejsca na świecie oraz podpięciem do niej domeny.

Na końcu wysyłamy wszystkie potrzebne dane, które dadzą Ci dostęp do panelu admin strony, serwerów www oraz domeny.

Taki proces wdrożenia strony internetowej nie potrwa dłużej niż 7 dni.

Kontakt:
Email: kontakt@admans.pl

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Alicja K. 11 lipca 2021
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam współpracę z firmą Admans. Strona służy mi po dzisiejszy dzień.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Admans Software House

Powiązane produkty i usługi: Marketing internetowyMarketing internetowy Wrocław

Oferta

Tworzenie aplikacji mobilnych
Polska - Wrocław
do uzgodnienia

Masz pomysł na aplikację mobilną? Świetnie! Pomożemy Ci w realizacji planów. Zaprojektujemy i wdrożymy aplikację mobilną dopasowaną do Twoich potrzeb wraz z niezbędnymi funkcjonalnościami.

Pozycjonowanie
Polska - Wrocław
do uzgodnienia

Profesjonalne systemy rezerwacji dla Twoich usług. Pozwól klientom w szybki i prosty sposób zarezerwować swoją ulubioną usługę. Otrzymuj natychmiastowe powiadomienie sms z informacją o rezerwacji i zautomatyzuj procesy w swojej firmie! Zobacz więcej informacji.

Tworzenie sklepów internetowych
Polska - Wrocław
do uzgodnienia

Co zawierają nasze sklepy internetowe? Sklepy stworzone przez nas są zintegrowane z różnymi systemami płatności. Posiadają panel admina, w którym można zmieniać, dodawać i usuwać produkty.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wrocław, Rynek 1, Wrocław

WWW

https://admans.pl

Telefon

666****** Pokaż numer