Powiedz jak możemy Ci pomóc

Accounting Coaching&Training Anna Bezhubka

Dobrcz

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Oferuję usługi księgowe zarówno sp. z o.o. jak również mniejszym firmą (jednoosobowe działalności gospodarcze, ryczałt, itp.).

Wszelkie czynności księgowe wykonuję osobiście. Stacjonarnie działam na terenie Bydgoszczy oraz posiadam dość dużą bazę klientów w Szczecinie.
Istnieje również możliwość współpracy zdalnej na terenie całej Polski.

Firma istnieje od kilku lat i prężnie się rozwija. Zachęcam do kontaktu w celu przedstawienia indywidualnej wyceny.

There is no problem for me to work in English. If you have any further questions don't hesitate to contact.

Branża

Obszar działania

Podlaskie, Małopolskie, Śląskie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie, Podkarpackie, Lubuskie, Pomorskie, Kujawsko-pomorskie, Świętokrzyskie, Łódzkie, Lubelskie, Wielkopolskie, Opolskie, Mazowieckie, Warmińsko-mazurskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

4 opinie

5 gwiazdek (4)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Dorota N. 24 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Współpracuję z panią Anią już od prawie 4 lat, więc z całą pewnością mogę polecić jej usługi. Zawsze pomocna, odpowiada na każde pytania klienta, nawet te, które wydają się najbardziej niemądre. Polecam! Zadowolona Klientka.

Marcin M. 19 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa, jakość usług na najwyższym poziomie. Pani Anna to świetna księgowa i kadrowa posiadająca olbrzymią wiedzę. Jak są jakiekolwiek zmiany podatkowe czy to kadrowe zawsze jestem na bieżąco informowany i wszystko jest mi jasno przedstawiane i omawiane. Zdecydowanie polecam to biuro rachunkowe każdemu przedsiębiorcy.

Małgorzata M. 19 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Polecam to biuro rachunkowe, duża znajomość aktualnych przepisów prawa, zawsze można liczyć na cenna poradę.

Paula M. 19 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie biuro rachunkowe Pani Anny. Najlepsza współpraca w moim życiu!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Accounting Coaching&Training Anna Bezhubka
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Doradztwo księgowe

Polska - Warszawa

W związku z dużym zainteresowaniem tematyką prowadzenia księgowości, jak i rozpoczęcia własnego biznesu oferuje swoją pomoc dla laików w tej dziedzinie. 150 zł/h za odpowiedź na Państwa jednorazowe zapytania

Szkolenia

Polska - Bydgoszcz

Oprócz księgowania dokumentów, jestem również certyfikowanym księgowym w zakresie szkoleń. Szkolenia z zakresu księgowości, programów księgowych, itp. Firma jest otwarta na propozycje i chętnie pomoże, proszę o kontakt. Cena jest uzależniona od ilości osób oraz tematyki

Usługi dodatkowe

Polska - Bydgoszcz

Na indywidualne życzenie klienta istnieje możliwość prowadzenia obsługi administracyjnej biura, dokonywanie przelewów w systemie bankowym klienta oraz dodatkowych czynności, które zostaną zgłoszone przy podpisywaniu umowy.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Trzeciewiec 72, 86-022 Dobrcz

NIP

554-267-09-23

WWW

www.act.info.pl

Telefon

724 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/ACT-Biuro-Rachunkowe-105542298179098