UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ BRODNICA


Cena do uzgodnienia

irma jest profesjonalnym wykonawcą wszelkich robót związanych z układaniem kostki brukowej oraz pośrednich prac. Działamy głównie na terenia powiatu Brodnickiego i ościennych. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu przez lata potrafimy zrealizować trudne i nietypowe zlecenia. Stale podnosimy swoje umiejętności i wiedzę. Wyszukujemy nowych trandów i wzorów tak, aby kostka na Państwa posesji była wizytówką domu.

Firma w obecnym kształcie działa na rynku od 2012 roku. Wyróżnia nas kompleksowa obsługa klienta począwszy od rozmowy wstępnej, wizyty na miejscu inwestycji i fachowym doradztwie, wyborze
materiału, a kończąc na starannym wykonaniu prac. Nasze prace charakteryzują się niestandardowym wzornictwem i estetycznym wykonaniem nawet najtrudniejszych wyzwań brukarskich. Od początku istnienia zrealizowaliśmy dziesiątki ciekawych prac na terenie Brodnicy i okolic. Nasze realizacje do obejrzenia w dziale Galeria. Świadczą one o naszym dużym doświadczeniu w branży brukarstwa. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania i wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 354