"INNOV ART" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lublin

6

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, w zakresie kompleksu remontowego. Doświadczenie i tradycja rodzinna naszej firmy motywuje nas do ciągłego podnoszenia jakości wykonywania prac budowlanych.

Naszym Klientom zapewniamy doradztwo na etapie projektowym oraz wsparcie wykonawcze, technologiczne, jak również logistyczne.

Oferujemy indywidualną, bezpłatną wycenę oraz pomoc przy doborze materiałów, odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Wykonywane prace są stale nadzorowane przez właścicieli oraz kierowników naszej firmy, co daje Państwu gwarancję dobrej jakości i zadowolenie ze współpracy z nami.

Oferujemy ponadto terminy gwarancyjne oraz materiały z pełną aprobatą techniczną.

Zapraszamy do współpracy.

Branża

Obszar działania

Lubelskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.95 / 5
Gwiazdki opinii

81 opinii

5 5
(80)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(1)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Piotr  8 lipca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Rzetelna firma. Wykonawca prowadził wiele prac, bardzo duże jak i małe. Świetna komunikacja z Panem Rafałem i dobre doradztwo. Dotrzymywał terminów. Prace dobrze wykonane.

Wojciech  Wojciech, 12 czerwca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Super współpraca oraz porządnie wykonana praca. Komunikacja oraz terminowość na najwyższym poziomie. Pan Rafał pomógł nam w wyborze odpowiednich materiałów oraz sam je odebrał oraz dostarczył. Panele oraz listwy dopasowane idealnie. Współpracą z takimi fachowcami to sama przyjemność. Z całego serca polecam 🙂

Jan P.  17 maja 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Firma Innov Art sp. z o.o. znakomicie wykonała kompleksowy remont naszego mieszkania (gładzie, malowanie, usunięcie starych płytek, układanie nowych płytek ściennych i podłogowych, montaż mebli, hydrauliki i oświetlenia). Dziękujemy bardzo Panu Prezesowi Rafałowi Zajko za terminowość wykonania remontu, właściwe zrozumienie naszych preferencji i dobrą współpracę w czasie prac remontowych. Sympatycznym pracownikom firmy dziękujemy za profesjonalne podejście do wykonania swoich zadań i wysoką jakość prac upiększających nasze mieszkanie. Wszystkim planującym kompleksowy remont szczerze polecamy Innov Art sp. z o.o. jako bardzo dobrą firmę budowlaną.

Maciek P. 11 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobra komunikacja, jakość i terminowość na pięć gwiazdek.

Artur G. 31 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam usługi firmy, profesjonalne podejście do klienta i świetny kontakt w trakcie całej inwestycji. Prace począwszy od projektu do zakończenia przebiegały sprawnie i terminowo, widać dobre zorganizowanie i koordynację ekipy. Wszystkie wątpliwości były na bieżąco konsultowane i uzgadniane rozwiązania. Jakość prac nie budzi żadnych wątpliwości. Cała inwestycja przebiegła bezstresowo i co istotne, dzięki współpracy z firmą pana Rafała otrzymaliśmy znaczące rabaty na prawie wszystkie zakupy związane z wykończeniem mieszkania. Szczerze polecam!

Aleksandra O. 13 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Szukam ekipy do malowania 4 pomieszczeń, 51-100m², Zamość
Pozytywna opinia

Firma Pana Rafała pomogła nam w sprawnym odświeżeniu mieszkania. Wszystko fajnie i sprawnie przygotowane i zabezpieczone. Wlasciciel dba o szczegóły i porządek prac. Jesteśmy zadowoleni z usługi Innov Art.

Anna K. 17 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo mi się podobała umiejętność komunikacji i fachowego doradztwa oraz sumienne wykonywanie prac. Prace wykonywane były zgodnie z planem, nawet te dodatkowe. Wykonane były w terminie i bardzo starannie. Po każdej pracy był zostawiony wzorowy porządek. Każdy dzień rozpoczynał się od uśmiechu i kończył tym samym. Po raz pierwszy mając do czynienia z różnymi ekipami spotkałam takich ludzi. Można ich nazwać że są to "prawdziwe anioły" w dzisiejszych czasach. O takich ludzi bardzo trudno.

Marta W. 7 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Rafał i firma INNOV ART wykonywała dla nas kompleksowy remont mieszkania. Wszystkie terminy zostały dotrzymane zgodnie ze wstępnymi ustaleniami. Podczas całego remontu miałam ciągły kontakt telefoniczny i mailowy, dzięki czemu mogłam większość szczegółów ustalać zdalnie. Pan Rafał nadzorował, koordynował całość prac, zabezpieczał kwestie doboru materiałów i transportu. Posprzątane mieszkanie odebraliśmy zgodnie z terminem. Dziękujemy całej ekipie remontowej i polecamy współpracę z INNOV ART.

Adam N. 3 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Usługa wykonana solidnie i fachowo. Bezproblemowy kontakt z wykonawcą, glazura, jak i elektryka zrobione wzorcowo. Mieszkanie po skończonej pracy posprzątane i gotowe do zamieszkania.

Sylwia G. 6 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z usług firmy IA Budownictwo skorzystaliśmy do przeprowadzenia generalnego remontu domu. Zależało nam na solidnym wykonaniu prac oraz żeby cały remont wykonała jedna ekipa. Współpraca przebiegła bardzo dobrze i w określonym terminie, wszystkie etapy budowy zostały dokładnie omówione. Dużym plusem jest dobry kontakt z właścicielem firmy jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Wszystko solidnie, dokładnie, z zachowaniem stałego porządku. Dziękujemy Panu Rafałowi oraz całemu Zespołowi IA Budownictwo za współpracę - wykonaliście kawał dobrej roboty, polecamy przyszłym inwestorom.

Paweł P. 29 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobra komunikacja z klientem, fachowa realizacja, szeroki wachlarz prac, kompleksowość. Polecam, sam skorzystałbym ponownie.

Adam B. 8 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Zapytanie o remont w mieszkaniu, 81-100m², Lublin
Pozytywna opinia

Usługa przebiegła sprawnie i starannie. Pan Rafał pomógł nam w odświeżeniu mieszkania które ekipa wykonała fachowo. Pracownicy firmy kulturalni, bardzo dobry kontakt z właścicielem firmy. Doradztwo na wysokim poziomie. Serdecznie polecam firmę IA BUDOWNICTWO.

Bartosz Ż. 18 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Zlecę prace remontowe w mieszkaniu 51-80m², Lublin
Pozytywna opinia

To była wyjątkowo miła współpraca z zespołem Innov Art w trakcie kompleksowego remontu całego mieszkania. Prace nie były łatwe ze względu na planowany zakres działań w starym budownictwie, który obejmował projekt, wymianę wszystkich instalacji, okładzin, powłok malarskich, a nawet przestawianie ścian działowych. Ekipa szybko i sprawnie wykonała zaplanowane prace zgodnie z terminem, zachowując porządek, wysoką jakość i reagując na wszystkie uwagi szybko i sprawnie. Nadzorcy robót byli w stałej dostępności i codziennie składali raport z postępów prac i wyjaśniali pojawiające się wątpliwości. Wszelkie znalezione problemy były natychmiastowo rozwiązywane, efekt działań jest zgodny z oczekiwaniami i bardzo zadowalający. Polecam wszystkim skorzystanie z usług firmy Pana Rafała.

Monika B. 15 czerwca 2023
opinia potwierdzona
Zlecę budynku wielorodzinnego, do 100m², Lublin
Pozytywna opinia

Każdy etap prac bardzo dobrze zorganizowany. Od samego początku widać zgranie w firmie. Wszystkie ustalenia na bierząco przekazywane inwestorowi. Firma kompleksowo zajęła się remontem. Moim zadaniem było jedynie wybranie materiałów wierzchnich i odbiór prac. Jestem bardzo zadowolona. Polecam IA BUDOWNICTWO.

Wojciech A. 20 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Zlecę generalny remont mieszkania, 81-100m², Lublin
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony. Kulturalna obsługa na wysokim poziomie. Miły i zaangażowany zespół. Właściciel firmy zadbał o wszystkie szczegóły zlecenia. Polecam INNOV ART.

Piotr S. 18 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Prace budowlane zostały wykonane precyzyjnie i starannie. Szybkość wykonania prac budowlanych była imponująca, nie wpłynęła jednak negatywnie na jakość oraz końcowy efekt.

Maria K. 10 maja 2023
opinia potwierdzona
Dam zlecenie remontu 1 balkonu, 5m², Lublin
Pozytywna opinia

Jakość wykonanej pracy oceniam pozytywnie. Komunikacja dotycząca wykonywania prac była jasna i przejrzysta. Na bieżąco Pan informował o tym co robi i co będzie robił, udzielał fachowej odpowiedzi na każde zadane pytanie. Praca została wykonana terminowo i solidnie. Współpraca przebiegała bez problemowo. Firma godna polecenia.

Iwona H. 20 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Zapytanie o generalny remont mieszkania, 21-50m², Lublin
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt z wykonawcą, pomoc w wyborze materiałów, prace wykonane na najwyższym poziomie i w terminie. Każdy etap prac wytłumaczony i omówiony, bardzo duża dbałość o czystość i porządek. Podziękowania dla całej ekipy i z czystym sumieniem polecam firmę.

Tomasz C. 5 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo szybka usługa wykonana bardzo solidnie i fachowa, pomoc w doradztwie i wyborze techniki i materiałów, bezproblemowy kontakt z wykonawcą i szybki kontakt, robota wykonana szybko i co najważniejsze mieszkanie po skończonej robocie idealnie posprzątane.

Paweł J. 22 marca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Rafał i firma Innov Art przeprowadziła dla mnie renowacje starego budynku. Usługa została wykonana ze wszystkimi materiałami. Dostałem fachowe doradztwo i sprawny czas realizacji. Współpraca przebiegał w bardzo przejrzysty i zrozumiały dla mnie sposób, jestem zadowolony z usługi. Polecam firmę Innov Art.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak "INNOV ART" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Co chcesz zlecić lub kupić?

Artykuły

Co należy wiedzieć o gładziach?

Opublikowany 2022-01-12

Jednym z etapów prac wykończeniowych pomieszczeń jest położenie gładzi na ścianach bądź suficie. Gładź ma zapewnić estetyczny wygląd końcowy poprzez zniwelowanie zarysowań czy nierówności. Tak przygotowana ściana po pomalowaniu będzie wyglądała na...

Sufity podwieszane z płyt G-K – elementy, typy konstrukcji, wykończenie

Opublikowany 2021-06-29

Wykończenie sufitu w systemie suchej zabudowy, innymi słowy wykonanie sufitu podwieszanego to obecnie bardzo popularne rozwiązanie. Sufit podwieszany pozwala na ukrycie wszelkich instalacji wymagających zakrycia, jak i oszczędza czasochłonnych prac...

Rodzaje farb i ich zastosowanie

Opublikowany 2021-06-23

Malowanie wydaje się najprostszą z możliwych prac remontowych, którą każdy mógłby zrealizować samodzielnie, pamiętając oczywiście o zasadach towarzyszących, typu odpowiednie przygotowanie podłoża. Malowanie to wciąż jeden z najpopularniejszych i...

Wyburzenia i przebudowy podczas remontu

Opublikowany 2021-06-22

Zakup mieszkania czy domu na rynku wtórnym wiąże się często z dużym zaangażowaniem podczas prac remontowych, które chcemy przeprowadzić, aby uzyskać zaplanowany efekt. Podzielenie pomieszczeń, przesunięcie okna, wykucie nowych drzwi itp. to elementy...

Stolarka okienna i drzwiowa – na co zwrócić uwagę?

Opublikowany 2021-06-21

Wybór okien czy drzwi wydaje się potencjalnie prostym wyborem. Istnieje jednak na tyle dużo typów tych elementów, że dobrze jest mieć wiedzę na temat potencjalnych materiałów i przydatnych parametrów, aby na pewno wybór był właściwy i nie przysporzył...

Zabudowy z płyt G-K – co należy wiedzieć?

Opublikowany 2021-06-01

Systemy suchej zabudowy to część składowa prac remontowych prawie nie do uniknięcia. Dają mnogość rozwiązań i możliwości zastosowania przy jednoczesnej gwarancji lekkości konstrukcji i estetyczności.

Wykończenie podłogi panelami – co należy wiedzieć?

Opublikowany 2021-05-25

Panele są łatwym w montażu i utrzymaniu sposobem na wykończenie podłogi. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele kolorów, ale to nie jedyny aspekt, na który warto zwrócić uwagę przy wyborze tego materiału. Warto również zaznajomić się z możliwymi...

Zasady BHP w pracach budowlanych

Opublikowany 2021-05-12

Rodzajów prac budowlanych, tych zewnętrznych, jak i wewnętrznych, jest całe mnóstwo. Z wieloma wiąże się spore ryzyko zawodowe, z uwagi na różne czynniki szkodliwe, uciążliwe i niebezpieczne. Dlatego aby ograniczyć możliwość wystąpienia wypadków czy...

Styropian – rodzaje i przeznaczenie

Opublikowany 2021-05-11

Wykonywanie izolacji termicznych to często kluczowy etap prac budowlanych. Dobra termoizolacja pod względem materiałowych i technologicznym to gwarancja braku problemów w późniejszym użytkowaniu. Obok wełny mineralnej styropian jest...

Płytki ceramiczne – na co musisz uważać i o czym powinieneś wiedzieć?

Opublikowany 2021-04-13

Wykonywanie okładzin ściennych i podłogowych z płytek ceramicznych to jedno z najpowszechniejszych rozwiązań wykończeniowych w budownictwie. Używane są one w pomieszczeniach różnego rodzaju – począwszy od przedpokoju, przez kuchnię i łazienkę, na...

Oferta

Układanie podłóg

Polska - Lublin

Oferujemy układanie warstw wykończeniowych podłóg z paneli i desek w zakresie zarówno wykończeń w stanie deweloperskim, jak i remontów na rynku wtórnym. Oferujemy wykonanie bezpłatnej wyceny na podstawie wizji lokalnej, doradzimy w zakresie technologicznym i w wyborze materiałów, odpowiemy na wszelkie pytania.

Malowanie, gładzie

Polska - Lublin

Oferujemy usługi remontowe w zakresie prac wykończeniowych ścian i stropów, wraz z obróbkami glifów drzwiowych oraz okiennych. Wykonujemy malowanie, tynkowanie i gładzie. Dokonujemy wizji lokalnych i bezpłatnych wycen na ich podstawie. Doradzimy jakie etapy prac przygotowawczych są niezbędne, jakie materiały wybrać i odpowiemy na wszelkie pytania.

Układanie płytek

Polska - Lublin

Oferujemy prace glazurnicze z użyciem płytek standardowych, wielkoformatowych czy imitujących inne materiały budowlane, wraz z wykonaniem prac przygotowywawczych powierzchni. Wykonujemy bezpłatną wycenę, doradzamy i odpowiadamy na wszelkie pytania.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Frezerów 3, 20-209 Lublin

WWW

www.iabudownictwo.pl

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Fax

81 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/iabudownictwo

Instagram

https://instagram.com/ia_budownictwo

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy "INNOV ART" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2020-02-05
NIP 9462695461
Regon 385569339

Siedziba

Kraj Polska
Województwo LUBELSKIE
Powiat Lublin
Gmina Lublin
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20209
Poczta Lublin
Ulica ul. Frezerów
Numer nieruchomości 3

Kontakt

Telefon kontaktowy 503152110

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2020-02-17
Data wpisu do rejestru ewidencji 2020-02-17
Data powstania 2020-02-05
Data rozpoczęcia działalności 2020-02-05

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
Przeważające PKD
2361Z PRODUKCJA WYROBÓW BUDOWLANYCH Z BETONU
2362Z PRODUKCJA WYROBÓW BUDOWLANYCH Z GIPSU
2364Z PRODUKCJA ZAPRAWY MURARSKIEJ
2365Z PRODUKCJA CEMENTU WZMOCNIONEGO WŁÓKNEM
2369Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z BETONU, GIPSU I CEMENTU
2370Z CIĘCIE, FORMOWANIE I WYKAŃCZANIE KAMIENIA
2511Z PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH I ICH CZĘŚCI
2512Z PRODUKCJA METALOWYCH ELEMENTÓW STOLARKI BUDOWLANEJ
2529Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH ZBIORNIKÓW, CYSTERN I POJEMNIKÓW METALOWYCH
2561Z OBRÓBKA METALI I NAKŁADANIE POWŁOK NA METALE
2562Z OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.