"2 M Kwadrat" s.c. Katowice - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak "2 M Kwadrat" s.c. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

"2 M Kwadrat" s.c.

O specjaliście

Działalność rozpoczęłyśmy w 2017 roku pod własnym szyldem 2 m kwadrat. Wcześniej rozwijałyśmy się w największych firmach na rynku. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami: sprzedażą, zakupem, najmem oraz wynajmem. Naszym priorytetem jest zadowolony klient, a to można osiągnąć tylko kompleksową obsługą. Z klientem jesteśmy na każdym etapie transakcji, a również i po jej zakończeniu, dbając o standard oraz a i przede wszystkim o bezpieczeństwo. Mając na myśli pełen zakres naszej obsługi: mówimy również o współpracy z doradcą finansowym, który kierując się zapotrzebowaniem klienta, przedstawia najkorzystniejsze oferty z kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz konsolidacji. To co wyróżnia nas na rynku to współpraca z Architektem, którego szeroki zakres współpracy przydaje się każdemu klientowi. Pomagamy również w odpowiednim dobraniu ubezpieczenia przede wszystkim nieruchomości, jednak w naszym zakresie są również ubezpieczenia komunikacyjne oraz na życie.
Działamy w: Katowicach, Mysłowicach, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu, Chorzowie, Tychach, a jak jest potrzeba to innych miastach nie tylko województwa śląskiego.

Branża

Agencja nieruchomościKredyt hipotecznyUbezpieczenie samochoduUbezpieczenia OCUbezpieczenia na życieUbezpieczenie firmyKredyt gotówkowyKredyt konsolidacyjnyWycena nieruchomości

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

5 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak "2 M Kwadrat" s.c.

Powiązane produkty i usługi: Kredyt konsolidacyjny kalkulator,  Kredyt konsolidacyjny kalkulator Katowice, Sprzedaż nieruchomości,  Zakup nieruchomości, Ubezpieczenia auto, Dom, Życie, Wakacje,  Usługi architekta, Doradztwo kredytowe hipoteczne i gotówkowe

Oferta

Kredyty hipoteczne, gotówkowe i konsolidacyjne
Polska
do uzgodnienia

Zapraszam do współpracy z zakrsie pełnej obsługi dot. finansowania kredytami hipotecznymi, gotówkowymi oraz konsolidacjami.

Sprzedaż mieszkań na rynku pierwotnym
Polska
do uzgodnienia

Zajmujemy się zakupem/ sprzedażą nieruchomości klientom. Oferujemy mieszkania na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Dodatkowo oferujemy pomoc ze strony specjalisty finansowego oraz pomoc Architekta.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Plac Wolności 12/313, Katowice

Telefon

791****** Pokaż numer

Telefon

791****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Magdalena Zajda

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy 2m kwadrat Magdalena Zajda Magdalena Sikora spółka cywilna
Data rozpoczęcia działalności 2017-01-12
NIP 6342885967
Regon 366332856

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Katowice
Gmina Katowice
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40079
Poczta Katowice
Ulica ul. Gliwicka
Numer nieruchomości 10

Kontakt

Strona www www.2mkwadrat.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 2 - Jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 019 - Spółki cywilne prowadzące działalność na podstawie umowy zawartej zgodnie z Kodeksem cywilnym
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Rodzaj rejestru lub ewidencji 099 - PODMIOTY NIE PODLEGAJĄCE WPISOM DO REJESTRU LUB EWIDENCJI
Data wpisu do bazy REGON 2017-01-13
Data wpisu do rejestru ewidencji 2017-01-13
Data powstania 2017-01-12
Data rozpoczęcia działalności 2017-01-12
Data zakończenia działalności 2019-11-26
Data skreślenia z regon 2019-11-29

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.