Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Żłobek Mali Odkrywcy

11

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

W naszym żłobku podążamy śladami montessoriańskich tradycji dając dzieciom szansę na wszechstronny rozwój poznawczy, fizyczny, kulturowy i społeczny. Wspieramy ich spontaniczną i naturalną aktywność. Nie wyręczamy, lecz dążymy do tego, żeby same poznawały i odkrywały świat dzięki wrodzonej ciekawości.

Zajęcia dydaktyczne odbywają się z wykorzystaniem m.in. elementów Metody Montessori, podczas których kładziemy nacisk na swobodny rozwój dzieci, wspieranie ich spontaniczności i twórczości, a także wzmacnianie poczucia własnej wartości i samodzielności.

Branża

Żłobek

Obszar działania

Lubelskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

29 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Paulina G. 2 października 2022
Zapotrzebowanie na żłobek 2-3 lata, opieka całodzienna, Lublin
Pozytywna opinia

Cały sercem polecam żłobek Małych Odkrywców! Wszystkie Ciocie są zaangażowane, pomocne i zawsze uśmiechnięte. Dzięki Nim, córka rozwinęła się wspaniale. Dzieci mają wiele zajęć dodatkowych i rozwojowych. To był najlepszy wybór dla mojego oczka w głowie 🙂 Ze łzami w oczach żegnaliśmy się z Ciociami. P.S. Zuzia kilka razy dziennie mówi, że "idzie do zobka" 😉

Edyta T. 27 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Każdy kochający rodzic pragnie, by jego dziecko w miejscu jakim jest żłobek czuło się dobrze i chętnie spędzało tam czas. Żłobek musi być miejscem ciepłym, bezpiecznym, ale i twórczym. Mali Odkrywcy to bez wątpienia takie miejsce, ponieważ to miejsce tworzą ludzie wykwalifikowani, pełni pasji, miłości i troski o podopiecznych. Żłobek Mali Odkrywcy jest z całą pewnością miejscem, które poleciłabym każdemu rodzicowi wahającemu się nad wyborem żłobka dla swojej pociechy. Nasz syn uczęszcza tutaj dopiero od 8 miesięcy, a postępy jakie poczynił są bardzo duże. Nabył wiele umiejętności z każdym dniem widać jego rozwój społeczny i intelektualny, a warunki tego rozwoju zapewnia przyjemna atmosfera, o którą zawsze dbają troskliwe „Ciocie”. Syn z przyjemnością uczęszcza do żłobka i codziennie z uśmiechem biegnie do swoich ulubionych Pań opiekunek.

Karol K. 27 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Żłobek Mali Odkrywcy jest godny zaufania. Synek chętnie uczęszcza do żłobka. Bardzo miłe ciocie.

Sylwia D. 25 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam gorąco wszystkim rodzicom, wspaniały Żłobek, Ciocie są Kochane i cierpliwe. Córeczka bardzo lubi chodzić do Żłobka, bardzo się usamodzielniła.

Agata M. 21 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Córka z wielką chęcią chodzi do żłobka, ciocie codziennie zapewniają ciekawe atrakcje i zabawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru placówki, polecamy.

Anna K. 25 maja 2022
Pozytywna opinia

Wszystkie ciocie są fantastyczne dziecko lubi chodzić do żłobka. Od kiedy tam uczęszcza bardzo się rozwinął, nie boi się już dzieci ani dorosłych, chętniej nawiązuje nowe znajomości. Zarówno ja jak i mój synek gorąco polecamy żłobek.

Marcin M. 24 maja 2022
Pozytywna opinia

Rewelacyjna placówka dla maluszków. Syn bardzo się rozwinął, chodzi zadowolony i uśmiechnięty dużo super zabaw, atrakcji, i zajęć dodatkowych, Ciocie bardzo sympatyczne. Polecam każdym rodzicom!

Ewelina B. 20 maja 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Żłobek Mali Odkrywcy! Synek chodzi bardzo chętnie, stal się bardziej otwarty i komunikatywny, szybko się zaadaptował. Dzieci praktycznie każdego dnia mają ciekawe zajęcia i fajnie spędzają czas.

Marika P. 20 maja 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam. Najlepszy żłobek do jakiego mogliśmy trafić. Troskliwa opieka, cudowne ciocie. Dziecko z chęcią go odwiedzało, a później wychodziło z uśmiechem i dobrym humorem.

Marcin S. 31 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo dobre podejście do dziecka, miła atmosfera. Dziecko zawsze było zadowolone z pobytu w żłobku. Super żłobek!

Katarzyna G. 8 września 2021
Pozytywna opinia

Mój syn trafił do żłobka „Mali odkrywcy” po dwóch nieudanych próbach z innymi placówkami. Ciocie zajęły się synkiem fantastycznie. Pozytywnie zaskoczył nas fakt, że dziecku na tyle podobała się ta placówka, że nie potrzebował on adaptacji, ponieważ od razu wszedł w swoją grupę. Syn zrobił się bardzo otwarty, spokojniejszy i ułożony. Bardzo się zżył z ciociami oraz nawiązał przyjaźnie. Dodatkowo placówka oferuje fantastyczny kontakt na linii rodzic - opiekun. Polecam serdecznie z całego serca.

Aneta L. 2 września 2021
Pozytywna opinia

Świetna atmosfera, mnóstwo zajęć rozwijających i profesjonalne podejście. "Ciocie" dbały o dobre samopoczucie dzieci, wymyślały mnóstwo ciekawych zabaw i troskliwie opiekowały się podopiecznymi. Gorąco polecam.

Julia S. 30 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Jeśli żłobek to tylko mali odkrywcy. Gorąco polecam, córka się świetnie rozwinęła bardzo dobrze zarządzane, super podejście do dzieci, dużo rozwijających zajęć. Polecam.

Monika R. 10 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Gorąco polecam wszystkim rodzicom, tutaj dzieci super się czują i rozwijają. Miłe i pełne pomysłów ciocie szybko zdobędą sympatię waszych pociech. :-)

Monika B. 8 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Mój syn uczęszcza do Małych Odkrywców już prawie rok i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawsze chętnie zostaje w żłobku, a po południu wraca do domu zadowolony. Ciocię są bardzo kochane. Dzieci mają dużo ciekawych zajęć.

Mateusz M. 8 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Jednym słowem super! Niesamowite ciocie, dyrekcje i miejsce!

Jakub K. 7 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Fantastyczne miejsce. Bardzo empatyczne i podążające za dzieckiem ciocie. Kameralne grupy, urozmaicone i dostosowane do dzieci zajęcia. Fajny kontakt z rodzicami. Córka chodziła tam 1,5 roku. W wieku 2,5 lat została przyjęta do przedszkola. Bardzo polecam.

Anna G. 5 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Żłobek sprostał wszystkim naszym wymaganiom😊Posiłki dziecko zjadało ze smakiem, panie opiekunki bardzo miłe oraz pełne empatii i zrozumienia 😊Sama placówka bardzo zadbana warunki bardzo komfortowe. Najbardziej podobały mi sie zajęcia z elementami integracj sensorycznej dziecko bardzo chętnie uczęszczało do żłobka widziałam jego rozwój i to jak wspaniałe nawiązuje relacje z dziećmi 😊Bardzo polcam ten żłobek 😊

Agnieszka K. 2 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Fantastyczne miejsce. Bardzo empatyczne i podążające za dzieckiem ciocie. Kameralne grupy, urozmaicone i dostosowane do dzieci zajęcia. Fajny kontakt z rodzicami. Córka chodziła tam 1,5 roku. W wieku 2,5 lat została przyjęta do przedszkola. Bardzo polecam.

Monika N. 2 grudnia 2020
Pozytywna opinia

W żłobku pracują troskliwe i miłe Panie. Codziennie ciekawe zajęcia dla dzieciaczkow. Nauka zasypiania i nocnikowania ;) polecam

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Żłobek Mali Odkrywcy
Jaki jest wiek dziecka?

Powiązane produkty i usługi: ZlecenieZlecenie Lublin

Oferta

Lokal lub sale na wynajem godzinowy

Nasza firma prowadzi Żłobki Mali Odkrywcy w Lublinie. Posiadamy lokale w dwóch lokalizacjach miasta. Oferujemy wynajem naszych lokali w tygodniu, godzinach popołudniowych oraz w weekendy. Chętnie udostępnimy Państwu nasze sale lub cały lokal, aby mogli Państwo rozwijać swoją działalność w nowych...  

Zajęcia dodatkowe - DOGOTERAPIA
Polska - Lublin

Zajęcia w cenie czesnego mają na celu: Zajęcia mają na celu: - wspomaganie rozwoju mowy i pomaganie wzbogacania słownika dzieci - pomoc w przełamywaniu lęków - pozytywnie wpływać na rozwój motoryki dużej i małej - rozwijanie funkcji poznawczych - stymulowanie zmysłów - ćwiczenie koordynacji ruchowej i...  

Zajęcia dodatkowe - MUSICAL BABIES
Polska - Lublin

Zajęcia w cenie czesnego mają na celu: – poznanie przez dziecko prostych słów i zwrotów angielskich za pomocą rymowanek i piosenek angielskich, – poznanie prostych zwrotów używanych w trakcie zajęć, np. „sit down please”, „look”, ”listen”, itp., – osłuchanie się z językiem angielskim, co pomoże w...  

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Nowy Świat 5B/41, Lublin

WWW

www.maliodkrywcyzlobek.pl

Telefon

574 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

www.facebook.com/zlobek.maliodkrywcy.lublin

Instagram

www.instagram.com/maliodkrywcyzlobek/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP
Imię (pierwsze) KAROLINA
Nazwisko CHADZYPANAGIOTIS-JURKIEWICZ
Data rozpoczęcia działalności 2009-03-09
NIP 5862057791
Regon 220744240

Siedziba

Kraj Polska
Województwo POMORSKIE
Powiat Gdynia
Gmina Gdynia
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81350
Poczta Gdynia
Ulica pl. Kaszubski
Numer nieruchomości 8
Numer lokalu 201

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2009-02-19
Data rozpoczęcia działalności 2009-03-09

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
Przeważające PKD
5510Z HOTELE I PODOBNE OBIEKTY ZAKWATEROWANIA
5829Z DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA W ZAKRESIE POZOSTAŁEGO OPROGRAMOWANIA
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
6202Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
6209Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH
6311Z PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ
6312Z DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
7021Z STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
7120A BADANIA I ANALIZY ZWIĄZANE Z JAKOŚCIĄ ŻYWNOŚCI
7120B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
7320Z BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
7740Z DZIERŻAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ I PODOBNYCH PRODUKTÓW, Z WYŁĄCZENIEM PRAC CHRONIONYCH PRAWEM AUTORSKIM
7810Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW
7820Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ
7830Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z UDOSTĘPNIANIEM PRACOWNIKÓW
8299Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
8510Z PLACÓWKI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
8560Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ
8891Z OPIEKA DZIENNA NAD DZIEĆMI

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
22074424000221 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP ul.Furmańska
Ostrowiec Świętokrzyski
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
22074424000214 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP ul.Stanisława Leszczyńskiego
Lublin
LUBELSKIE
Lublin
22074424000207 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP ul.Mariacka
Szczecin
ZACHODNIOPOMORSKIE
Szczecin
22074424000199 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP os.Orła Białego
Poznań
WIELKOPOLSKIE
Poznań
22074424000181 Mali Odkrywcy os.Stare Żegrze
Poznań
WIELKOPOLSKIE
Poznań
22074424000174 Mali Odkrywcy- Żłobek rozbudzający ciekawość świata ul.Nowy Świat
Lublin
LUBELSKIE
Lublin
22074424000167 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP null
Lublin
LUBELSKIE
Lublin
22074424000150 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP ul.Jakuba Krauthofera
Kórnik
WIELKOPOLSKIE
poznański
22074424000142 Brzeg ul.Ofiar Katynia
Brzeg
OPOLSKIE
brzeski
22074424000135 Lublin ul.Lubartowska
Lublin
LUBELSKIE
Lublin
22074424000128 J&C Group ul.Staromiejska
Katowice
ŚLĄSKIE
Katowice
22074424000110 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP ul.Mariana Langiewicza
Szczecin
ZACHODNIOPOMORSKIE
Szczecin
22074424000103 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP ul.Ozimska
Opole
OPOLSKIE
Opole
22074424000095 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP ul.Lotnicza
Lublin
LUBELSKIE
Lublin
22074424000088 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP ul.Unii Lubelskiej
Poznań
WIELKOPOLSKIE
Poznań
22074424000070 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP ul.Osiedle Wczasowe
Mościenica
WIELKOPOLSKIE
poznański
22074424000063 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP ul.Władysława Łokietka
Wrocław
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław
22074424000056 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP ul.Mariana Langiewicza
Szczecin
ZACHODNIOPOMORSKIE
Szczecin
22074424000049 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP ul.Swobodna
Wrocław
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław
22074424000031 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP ul.Władysława IV
Gdynia
POMORSKIE
Gdynia
22074424000024 Karolina Chadzypanagiotis-Jurkiewicz J&C GROUP al.Józefa Piłsudskiego
Lublin
LUBELSKIE
Lublin

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się