Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

zapisanehistorie.pl Foto / Wideo

O specjaliście

NIE MA AUTENTYCZNOŚCI REPORTAŻU ŚLUBNEGO – BEZ
UWAŻNOŚCI, BEZ STARANNOŚCI, BEZ DELIKATNOŚCI I
INSPIRACJI ULOTNYMI MOMENTAMI. TO WŁAŚNIE TA ULOTNOŚĆ,
TO WŁAŚNIE TE MOMENTY!
KAŻDY KADR TO MOMENT. SERIA KADRÓW TO HISTORIA. TAK,
DOKŁADNIE! REPORTAŻ ŚLUBNY TO WASZA HISTORIA,
OBIECUJEMY DBAĆ O NIĄ, OTACZAĆ TROSKĄ I
ZAINTERESOWANIEM. ZACHWYCAĆ SIĘ KOLORAMI, ŚWIATŁEM,
LUDŹMI, EMOCJAMI I SPOJRZENIAMI.
JESTEŚMY OBECNI ZAWSZE, GDY TRZEBA. NIEZAUWAŻALNI,
UWAŻNI, OTWARCI.

Branża

Fotografowanie imprez, Kamerzysta, Fotografowanie, Fotoreportaże

Obszar działania

Mazowieckie, Lubelskie, Podlaskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

4 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Robert B. 4 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalne i rzetelne podejście do wykonywanej usługi na każdym etapie z cennymi podpowiedziami podczas współpracy i bez narzucania własnej woli, a zdjęcia rewelacyjne.

Anna J. 15 października 2021
Pozytywna opinia

Jestem perfekcjonistką i na tle innych filmów ślubnych jakie oglądaliśmy, nasz jest dopracowany do perfekcji wraz z detalami i muzyką na której nam zależało. Uwiecznienie tych najważniejszych chwil i fajne wstawki z podkładem muzycznym. Jeśli chodzi o zdjęcia to też jesteśmy bardzo zadowoleni. Na sesji ślubnej mieliśmy dużo frajdy i Pan fotograf nam poddawał ciekawe pomysły i wychodził z inicjatywą jak zrobić by było najpiękniej. Jeśli ktoś chce mieć niecodzienny film ślubny i piękne wspomnienia zatrzymane na zdjęciach to polecamy z mężem firmę.

Magdalena J. 30 września 2021
Pozytywna opinia

Cały materiał z uroczystości wykonany wspaniale - nie jest to tylko nasza opinia, a również opinia rodziny i znajomych. Świetnie podejście do klienta bardzo indywidualne na czym nam zależało. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i gorąco polecamy.

Monika P. 30 września 2021
Pozytywna opinia

Dziękujemy całemu zespołowi i polecam każdemu kto poszukuje profesjonalnej obsługi na swoje wesele. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć i filmu, spełnili wszystkie nasze oczekiwania co do ujęć i przebiegu całej imprezy. Sesja plenerowa odbyła się w miejscu o jakim zawsze marzyliśmy, a to wszystko w cenie usługi. Ponadto byli bardzo pomocni w dniu ślubu!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak zapisanehistorie.pl Foto / Wideo

Oferta

Chrzest Święty
Polska - Siedlce
do uzgodnienia

Ceremonia chrztu świętego to wyjątkowa i bardzo ważna uroczystość dla dziecka, rodziców oraz całej rodziny. Fotografie z Chrztu będą stanowić jedną z najważniejszych pamiątek rodzinnych dlatego warto aby te cenne chwile uwiecznił profesjonalny fotograf. Jego obecność pozwoli stworzyć pamiątkę, dzięki której dzień uroczystości...  

Fotografia Ślubna
Polska - Siedlce
do uzgodnienia

KAŻDY KADR TO MOMENT. SERIA KADRÓW TO HISTORIA. TAK, DOKŁADNIE! REPORTAŻ ŚLUBNY TO WASZA HISTORIA, OBIECUJEMY DBAĆ O NIĄ, OTACZAĆ TROSKĄ I ZAINTERESOWANIEM. ZACHWYCAĆ SIĘ KOLORAMI, ŚWIATŁEM, LUDŹMI, EMOCJAMI I SPOJRZENIAMI

Film Ślubny
Polska - Siedlce
do uzgodnienia

Tutaj gromadzimy najpiękniejsze i najcenniejsze ujęcia z Waszej uroczystości. Film ma przywoływać wspomnienia, emocje i pozwalać cofnąć się w czasie, do tego wielkiego dnia! Idealna opcja dla Was, jeśli zależy Wam na tych emocjach. Mamy różne pakety dostowane do waszych potrzeb

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wojska Polskiego 23, Siedlce

WWW

https://krzymowski.mypixieset.com/

Telefon

505 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/fotokrzymowski/

Skontaktuj się