Powiedz jak możemy Ci pomóc

Żądlak Design

Nowy Sącz

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Firma Żądlak to doświadczony producent podłóg drewnianych, oferujący profesjonalne wykonanie i montaż oraz renowacje podłóg . Utrzymującą rodzinny charakter firmy z długoletnią historią. Posiada bardzo dobrą reputację w branży, a głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług. Współpracując z wieloma firmami z branży budownictwa , jaki i architektami , oraz klientami indywidualnymi, coraz częściej mieliśmy zapytania o stolarkę okienną i drzwiową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych partnerów , postanowiliśmy stworzyć markę Żądlak Design.

Zakres naszej działalności został rozszerzony o szeroką gamę produktów, renomowanych producentów: stolarki okiennej, drzwiowej, rolet, żaluzji zewnętrznych, bram oraz materiałów wykończeniowych typu: wykładziny, tapety, tynki ozdobne , farby, cegły. Wszystkie te produkty są dostępne w różnych stylach, wzorach i kolorach, aby sprostać różnym preferencjom i potrzebom klientów.

Współpracujemy z największymi producentami zarówno krajowymi , jak i zagranicznymi z branży budowlanej, projektantami wnętrz, architektami o długim doświadczeni.. Firma realizuje zamówienia na produkty marki premium, które charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i nowoczesnym designem.

Dzięki swojemu doświadczeniu i szerokiemu zakresowi produktów, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wyposażenie domów, spełniając oczekiwania klientów i dostosowując się do ich indywidualnych potrzeb. Nasz profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem na każdym etapie projektu, od wyboru odpowiednich produktów po instalację.

Jeśli szukasz sprawdzonego partnera do wyposażenia swojego domu lub biura, Żądlak Design jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i umówić się na bezpłatną wycenę. Możesz też odwiedzić naszą stronę internetową i profil na Facebooku, gdzie znajdziesz przykłady naszych realizacji i referencje naszych klientów. Sprawdź sam, dlaczego Żądlak Design to gwarancja jakości i satysfakcji.
Branża

Obszar działania

Małopolskie, Podkarpackie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

1 opinia

5 5
(1)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Ryszard H. 19 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Szukam drzwi zewnętrznych, 1szt., Nowy Sącz
Pozytywna opinia

świetny kontakt i fachowośc w każdym calu, polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Żądlak Design
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Jana Pawła II 12, 33-300 Nowy Sącz

NIP

7351017188

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer