Powiedz jak możemy Ci pomóc

Wykończenia & Remonty Herbut Paweł

Lubzina

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Planujesz remont łazienki lub wykończenie mieszkania, domu, biura, klatek schodowych, lokalu ??
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie remontowo-budowlanym.
Nasza specjalizacja to uslugi glazurnicze . Wykonujemy również zabudowy z płyty GK (sufity podwieszane, półki, montaż elektryczny do oświetlenia i przeróbki elektryki), gładzie gipsowe, poprawianie tynków, wylewki samopoziomujące, malowanie, nakładanie różnego rodzaju glinek, tynków dekoracyjnych i farb strukturalnych różnymi technikami. Układanie paneli, klejenie parkietu montaż stolarki i parapetów. Działamy na terenie Rzeszowa i okolicznych miejscowosciach. Zajmujemy się każdym etapem – od przygotowania powierzchni, przez rozplanowanie płytek, przycięcie, aż po ich ułożenie oraz odpowiednie dobranie fugi.
W razie potrzeby przerabiamy instalację wodną i C.O .
Posiadamy 10 letnie doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy fachową pomoc w adaptacji i doborze materiałów.

Gwarantujemy uczciwość (brak ukrytych opłat), terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.

Na wszystkie prace udzielamy gwarancji !

Branża

Obszar działania

Małopolskie, Podkarpackie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

7 opinii

Pozytywna (7)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Agata U. 20 lutego 2023
Pozytywna opinia

Jakiś czas temu pan Paweł wykańczał mój dom. kuchnie, dwie łazienki i przedpokój, prace zostały wykonane starannie i zgodnie z projektem. Szczerze nie było się do czego przyczepić, jak najbardziej polecam tego fachowca.

Alicja W. 9 lutego 2023
Pozytywna opinia

Wszystkie prace przebiegły bezproblemowo. Fachowość i kultura pracy na wysokim poziomie. Polecam

Bogdan Z. 27 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm przy wykonywaniu prac. Łazienka wyszła bardzo ładnie, jestem zadowolony. Polecam!

Andrzej O. 19 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony z wykończenia łazienki. Po dwóch tygodniach od stanu deweloperskiego łazienka była ukończona. Polecam pana Pawła.

Wykończenia & Remonty Herbut Paweł, 19 stycznia 2023

Dziękuję i polecam się na przyszłość.

Rafał B. 15 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Jakiś czas temu pan Paweł remontował u mnie łazienkę. Zakres prac jakie wykonał to min. Skuwanie płytek, tynkowanie ścian i sufitu, wylewka samopoziomująca, montaż elektryki i oświetlenia, zabudowa pod półki i stelaż dodatkowo przerobienie odpływu wanny i kibelka. Polecam tego fachowca.

Wojciech S. 12 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Współpraca zakończyła się powodzeniem . Jestem zadowolony z wykonanych usług i jak najbardziej polecam ta firmę :-). Pozdrowienia dla pana Pawła !

Wykończenia & Remonty Herbut Paweł, 12 stycznia 2023

Również pozdrawiam i dziękuję za polecanie naszej firmy.

Katarzyna S. 3 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Pan Paweł wywiązał się z powierzonych zadań świetnie. Instalacja wodna, elektryczna i tynkowanie które były poza kładzeniem glazury nie sprawiły problemu. Pan Paweł pomógł w rozplanowaniu łazienki jak i projekcie . Bez wachania mogę polecić tego fachowca

Wykończenia & Remonty Herbut Paweł, 12 stycznia 2023

Dziękuję za polecenie naszej firmy.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Wykończenia & Remonty Herbut Paweł
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Lubzina, 116 a, Lubzina

NIP

734-343-69-30

Telefon

792 ••• ••• Pokaż numer