Wycena nieruchomości Wejherowo - Najlepsi w 2023

Rzeczoznawcy Majątkowi w Wejherowie, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco
Wszystkie firmy
Wycena nieruchomości Wejherowo
best badge
Jakub H.

Pan Adam charakteryzuje się dużą wiedzą, oraz szybkim działaniem. Bardzo pomocna i konstruktywna rozmowa na temat wartości mieszkania. Polecam jak najbardziej!

5.0 (14 opinii)
best badge

Działamy w branży od 1997 roku. Świadczymy profesjonalne usługi z wyceny nieruchomości, wyceny maszyn i urządzeń, wyceny przedsiębiorstw, wyceny wartości niematerialnych i prawnych. Opracowujemy również biznes plany, analizy rynku oraz inne opracowania eksperckie z zakresu nieruchomości, budownictwa i ekonomii. Skutecznie rozwiążemy każdy Twój problem. Czy będzie to wycena i jakiekolwiek opracowanie eksperckie możesz zawsze liczyć na efektywne i dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania. Firmą kieruje Grzegorz Małyszko, Rzeczoznawca Majątkowy, uprawnienia nr 3769, Pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja nr 11472, inżynier budownictwa lądowego. Trener i coach z zakresu wyceny nieruchomości, maszyn i przedsiębiorstw.

5.0 (1 opinia)
best badge
Justyna S.

Jest fantastyczna! Polecam w 100%, szybka i skuteczna.

5.0 (1 opinia)
best badge
Izabela W.

Pan Marcin szybko znalazł klienta na nasze mieszkanie.Blyskawiczna i bezpieczna transakcja.Serdecznie polecam firmę Perła House.

5.0 (8 opinii)
best badge
Karina X.

Szybka odpowiedź, zainteresowanie od strony rzeczoznawcy, duża pomoc, informacje o dokumentach, które trzeba przygotować

5.0 (1 opinia)

Więcej rzeczoznawców nieruchomości z Wejherowa

Jesteśmy hybrydową firmą zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, mogącą się wylegitymować licencją zawodową. Od początku istnienia naszym celem jest zadowolenie klienta z podjętej z nami współpracy, dlatego ogromną uwagę przykładamy do poziomu jakości naszych usług oraz najwyższą jakość obsługi klienta. Zajmujemy się nieruchomościami mieszkaniowymi, komercyjnymi i gruntowymi, zarówno rynkiem wtórnym jak i pierwotnym. Wysoka efektywność, a także zaangażowanie to gwarancja naszego sukcesu i skuteczności w sprzedaży. Oferujemy pełen profesjonalizm, nowoczesne narzędzia marketingowe i kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa oraz finansowania. Gwarantujemy Państwu korzystne warunki współpracy oraz bezpieczeństwo

avatar icon

Nasze Biuro Metrohosue Rumia rozpoczęło działalność w 2021 roku. Nasza specjalność to Sprzedaż,kupno, wynajem domu, działki, mieszkania, domków modułowych, na terenie Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo i okolice Trójmiasta. Metrohouse jest ogólnopolską siecią nieruchomości, ponad 700 agentów w całym kraju i 130 biur nieruchomości, w bazie mamy ponad 30 000 ofert. Zapraszamy do współpracy.

avatar icon

Jesteśmy Doradztwem Finansowym i świadczymy usługi pośrednictwa finansowego. Pomagamy w uzyskaniu dowolnego kredytu. Posiadamy w ofercie kredyty gotówkowe, firmowe, hipoteczne, mieszkaniowe, konsolidacyjne. Kredyty dobieramy do potrzeb Klienta. Czasami jak by mogło się wydawać sprawy, które wydają się trudne do załatwienia mogą okazać się proste jeśli oczywiście trafią pod opiekę odpowiedniego specjalisty To na co nasz Klient może liczyć i mu gwarantujemy: - Profesjonalne doradztwo kredytowe - Bogata oferta najróżniejszych produktów bankowych - Przygotowywanie oferty kredytowej indywidualnie pod każdego Klienta - Każdy Klient jest obsługiwany - Wstępne szacowanie szans na otrzymanie kredytu przy pierwszym telefonie i opisie sytuacji -

avatar icon

PZU-Ubezpieczenia grupowe - małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze. Ubezpieczenia indywidualne - na życie, ochrona rodziny, posagowe, dla dzieci, kapitałowe.....

Dołącz do naszych Rzeczoznawców Nieruchomości w Wejherowie

Działasz na rynku jako Rzeczoznawca Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Wejherowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

avatar icon

avatar icon

Adam M.

Rzetelność oraz szybki czas realizacji zlecenia. Pani Paulina jest osobą kontaktową, przemiłą i wielozadaniową. Bardzo polecam!!! Warto wybrać firmę PPP

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Nieruchomości Krystian Labuda świadczy usługi z zakresu wyceny nieruchomości, lokalu, domu, działki, firmy, gospodarstwa. Wycena a więc opinia o wartości nieruchomości w postaci operatu szacunkowego, wykonywana jest rzetelnie, obiektywnie i terminowo. Uprawniony rzeczoznawca majątkowy Krystian Labuda posiada stosowne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz jest członkiem Pomorskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych. Obszar działania to Lębork, Łeba, Słupsk, Ustka, Bytów, Wejherowo, Sierakowice, Kartuzy, Luzino, Bożepole Wielkie, Strzebielino Morskie, Bolszewo, Kębłowo, Linia, Łęczyce, Gniewino, Choczewo, Wicko, Nowa Wieś Lęborska, Cewice, Czarna Dąbrówka, Sulęczyno, Parchowo, Borzytuchom, Studzienice, Kołczygłowy,

Hanna M.

Pan Andrzej jest, szybki (sprzedał mieszkanie dosłownie w jeden dzień za rynkową cenę). Jest osobą bardzo dobrze przygotowaną profesjonalnie, dopiął wszystko na ostatni guzik i podszedł do sprawy z uczciwością, oraz pasją. Myślał w przód za kupujących i z nas sprzedających. Nie musieliśmy się martwić dosłownie o nic, mogłabym chwalić Pana Andrzeja godzinami, ponieważ bardzo bałyśmy się tej sprzedaży mieszkając za granicami Polski, a on uczynił tak, że od 18 grudnia wystawiałyśmy je na sprzedaż, a wczoraj myśmy otrzymały już przelew i możemy wracać do domu. Byłoby szybciej, ale w covidzie było dość trudno się przemieszczać.

5.0 (2 opinie)

Grupa CIRRUS Capital

 • Gdynia

Grupa CIRRUS Capital to zespół wykwalifikowanych ekspertów, których zadaniem jest pomnażanie kapitału prywatnych Inwestorów poprzez kompleksowe zarządzanie procesami inwestycji w ekskluzywne nieruchomości dochodowe. Codziennie analizujemy projekty inwestycyjne pod kątem potencjału bazując na profesjonalnych metodach wyceny dochodowej, by zaoferować naszym Inwestorom nieruchomości gwarantujące efektywne i bezpieczne pomnażanie kapitału. Poza biznesowym podejściem liczy się dla nas również radość z tworzenia, z przekształcania nieruchomości w małe dzieła sztuki. Wierzymy, że połączenie profesjonalizmu inwestorskiego z pasją do rzeczy pięknych gwarantuje ponadprzeciętne efekty.

Agencja Nieruchomości "WRONIAK" Violetta Wroniak Kartuzy, Kościerzyna

 • Kartuzy
Emilia F.

Pełen profesjonalizm, od początku do końca wszystko sprawnie przeprowadzone, byłam bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Wiolettą. Zawsze jak miałam jakieś pytanie, to nie było problemu z szybką odpowiedzią, Pani Wioletto dziękuję za przemiłą współpracę.

5.0 (11 opinii)
avatar icon

White Wood Nieruchomości Sp. z o.o.

 • Gdynia

KANCELARIA WYCENY i OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI WOJCIECH DESKA

 • Gdynia

W szczególności wyceniamy: - grunty, budynki, lokale - nieruchomości rolne i leśne - nieruchomości zaliczane do inwestycji w rozumieniu przepisów o rachunkowości - nieruchomości w trakcie budowy i rozbudowy - nieruchomości jako środki trwałe jednostek gospodarczych - grunty pokryte wodami stojącymi - najem, dzierżawy, użytkowanie, służebność gruntową i osobistą - szkody na nieruchomościach, polach i uprawach - maszyny i urządzenia trwale związane z gruntem - wnoszone aportem do spółki prawa handlowego składniki majątkowe i zorganizowane części przedsiębiorstwa Zapewniamy profesjonalną obsługę. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z należytym zaangażowaniem. Wykonywane przez nas wyceny są dokładne i miarodajne.

Transakcja24 - skup nieruchomości, mieszkań, udziałów w nieruchomości

 • Gdynia
Jolanta K.

Szybka decyzja w przypadku mojego mieszkania w Gdyni z lokatorami. Pozbyłam się poważnego problemu, dokonałam sprzedaży mieszkania z lokatorami. Wszystko załatwione jak należy. Polecam ten skup mieszkań, dziękuję za pomoc!

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Estyma Kancelaria Majątkowa Joanna Pikuła

 • Gdynia

Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie jako rzeczoznawca majątkowy. Od 2017 roku jestem biegłą sądową w zakresie szacowania nieruchomości. Od początku swojej działalności wyceniłam tysiące nieruchomości dla różnych celów. Oferuje wyceny nieruchomości dla potrzeb: - sprzedaży - uzyskania kredytu bankowego - podziału majątku - spadku, zachowku - księgowych - postępowania upadłościowego, komorniczego - ubezpieczenia.

Wycena nieruchomości. Rzeczoznawca majątkowy. Roman Aleksander Korolko

 • Gdynia

Zajmuję się wyceną nieruchomości i praw z nią związanych. Pomagam w oszacowaniu wartości majątku i praw majątkowych. Realizuję wyceny dla różnych celów, m.in. wyceny dla banków, wyceny masy spadkowej i zachowku, wyceny mienia zabużańskiego, wyceny służebności i innych ograniczonych praw rzeczowych, wyceny dla indywidualnych celów Zleceniodawcy (np. dla potrzeb kupna – sprzedaży lub w projekcie inwestycyjnym). Katalog wycen i naszych usług jest otwarty. W oparciu o doświadczenie i zawodową wiedzę, poparte aktywnym uczestnictwem w szkoleniach zapewniających stałe podnoszenie kwalifikacji, gwarantujemy profesjonalizm i wycenę odpowiadającą obowiązującym przepisom prawnym, sporządzoną zgodnie z zasadami dobrej praktyki zawodowej. Wszystkie

avatar icon

HANEX Hanna Leszczyńska-Radowska

 • Gdynia

Jesteśmy na rynku od 2003 roku. Nasza specjalność to Wycena nieruchomości , na terenie Pomorskie

Estate Project - Agencja Nieruchomości Gdynia

 • Gdynia
Arkadiusz P.

Jestem zadowolony z szybkiej sprzedaży mieszkania, profesjonalna wycena pomogła przy sprzedaży. Dziękuję za miłą współpracę.

5.0 (9 opinii)

Grupa CDF

 • Gdynia

avatar icon

Dawid Wiszniewski Rzeczoznawca Majątkowy

 • Gdynia

Profesjonalne usługi z zakresu wyceny nieruchomości na terenie województwa pomorskiego. Sporządzanie operatów szacunkowych z zakresu: - wyceny lokali mieszkalnych - wyceny lokali usługowych - wyceny domów mieszkalnych - wyceny nieruchomości gruntowych (w tym działek budowlanych, rolnych i leśnych) - wycena innych praw związanych z nieruchomościami

Meritum Kancelaria Majątkowa Irena Mysłek

 • Gdynia

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu wyceny nieruchomości lokalowych, gruntowych zabudowanych i niezabudowanych dla potrzeb zabezpieczenia kredytu, ustalenia ceny sprzedaży, spadkowych i innych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Skup Nieruchomości Szybka Decyzja Gotówka

 • Gdynia

Jesteśmy z Trójmiasta! :) www.psinwestycje.pl KONTAKT - WYCENA* - WIZYTA - PROPOZYCJA - UMOWA U NOTARIUSZA - GOTÓWKA/PRZELEW SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ SZYBKA DECYZJA POMOC W PRZYPADKU SPADKÓW PODATKÓW I ZADŁUŻEŃ DARMOWA WYCENA TWOJEGO MIESZKANIA ONLINE *wycena nie jest wyceną rzeczoznawcy majątkowego

Pomorska Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Michał Walewski

 • Gdynia
Piotr K.

Pełen profesjonalizm i duża wiedza w temacie wyceny nieruchomości. Moim zdaniem najlepszy rzeczoznawca na całe woj. Pomorskie, a muszę zaznaczyc, że z wieloma miałem do czynienia.

5.0 (5 opinii)

dobraWycena.pl Rzeczoznawca majątkowy Piotr Gajowniczek

 • Gdynia
Dariusz O.

Dwa dni od zgłoszenia,otrzymałem zrobiną bardzo fachowo wycenę wartości mieszkania. Bardzo miły kontakt. Polecam - firma (pan Piotr Gajowniczek) - 100% godna zaufania

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Margo nieruchomości

 • Gdynia

avatar icon

dobry czas Łukasz Orzechowski

 • Władysławowo

Usługi transportowe do 3,5 T, załadunek oraz rozładunek, przeprowadzki, przewóz rzeczy, NIETYPOWE ZLECENIA ! Obszar działania cały kraj oraz EUROPA Obsługuję klientów indywidualnych oraz firmy ( wystawiam faktury VAT ) Rok założenia firmy 2015 r. - obecnie działalność jednoosobowa Firmę wyróżnia świetny kontakt z klientem oraz innowacyjność i najniższe ceny na rynku- jestem w stanie przebić każdą ofertę

City One

 • Gdynia

Profesjonalna firma zajmująca się zarządzaniem najmu nieruchomościami. Kładziemy nacisk na zaufanie i bezpieczeństwo, a rozsądna skala działalności pozwala nam zachować pełną kontrolę nad jakością usług. Nasi klienci mają pewność, że będą bezpiecznie i skutecznie zarabiać na swoich nieruchomościach. Prowadzimy dla nich wszystkie czynności związane z organizacją najmu oraz rzetelnie i uczciwie reprezentujemy ich interesy. Zajmujemy się również usługami hotelarskimi – odwiedzającym Trójmiasto i okolice gościom oferujemy noclegi w wygodnych mieszkaniach i apartamentach. Naszą misją jest pomoc właścicielom, którzy chcieliby zarabiać na swoich nieruchomościach, zarówno w krótko-, jak i długoterminowym modelu najmu. Oferujemy im profesjonalne

avatar icon

Abakus Finanse

 • Gdańsk

avatar icon

ORBIKOM

 • Gdańsk

Dworek Nieruchomości

 • Gdańsk

Zajmujemy się wyceną nieruchomości, odbiorami technicznymi nieruchomości od deweloperów, doradztwem kredytowym. Firma działa w zakresie obsługi rynku nieruchomości od 2000 roku.

avatar icon

Nieruchomości

 • GDYNIA

avatar icon

Nieruchomości

 • Gdynia

AGIS NIERUCHOMOŚCI

 • Gdynia
Robert C.

Nowoczesne rozwiązania i indywidualna obsługa to domena firmy Agis, jako zarząd nieruchomości polecamy usługi Agisu.

5.0 (2 opinie)

Real Estate Agency24-oddzial w Polsce

 • Gdynia
Beauty Training Studio

01.0.5.2018 London Real Estate Agency24 have been excellent a with finding for me property in Poland to launch my new business in just few days. I am based in London and all the pictures of the property done by Darius looked fantastic so I made quick and right decision. R.E.A24 team was extremely professional, they handled everything for me without any hassle, keeping everything together and on track. I was amazed by speed they dealt with all the matters, especially that I was handling everything from abroad. Many thanks for all the effort and help you have provided in getting the best price for me. I am getting ready to set up my new business in Poland using the property you found for me. Excellent service from you guys, so I

5.0 (1 opinia)

Eko-Oczyszczalnia

 • Gdynia

Oferujemy produkty różnych producentów: przydomowe oczyszczalnie ścieków, systemy drenażowe, rozsączanie w tunelach filtracyjnych, studnie chłonne, przepompownie itp. Doradzimy w doborze oczyszczalni, wykonamy badania geologiczne, projekt, operaty wodno-prawne. zbiorniki na deszczówkę, oleje

Nieruchomości Sojeccy

 • Gdynia

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli branża, które Cię interesuje to nieruchomości. Wykonujemy prace od 2003. Terenem naszej działalności jest Trójmiasto. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

avatar icon

Madum

 • Sambor

Viking - Biuro nieruchomości Gdynia

 • Gdynia
Andrzej Ł.

Bardzo skuteczne biuro nieruchomości w Gdyni. Jestem zadowolony ze współpracy. Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Biuro nieruchomości Margo nieruchomości Sp z o.o.

 • Gdynia

SKUP MIESZKAŃ Nasza firma zajmuję się skupem mieszkań za gotówkę. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, gwarantując jednak pełen poziom bezpieczeństwa. Dla kogo skup mieszkań ? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie Zadłużony lokal Potrzebujesz szybko gotówki Dostałeś spadek i nie wiesz co z nim zrobić Chcesz ograniczyć formalności Brakuje ci pieniędzy na utrzymanie mieszkania Co zrobić gdy chcesz skorzystać z naszych usług o nazwie ” Skup długów ” -Zgłoś i umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem, który dokona rzetelnej wyceny Twojej nieruchomości -Po zaakceptowaniu naszej oferty podpisujemy umowę. -Pomagamy skompletować potrzebne dokumenty i finalizujemy transakcję w kancelarii notarialnej -Płatność dokonujemy w

avatar icon

Bożena Badzwol

 • Dzierżążno

Baltsea Nieruchomości. Wycena nieruchomości

 • Żukowo
Paweł B.

Wszystko w porządku, szybka, profesjonalna wycena dla kilku banków plus cenna porada, za którą bardzo dziękujemy. Polecam firmę

5.0 (2 opinie)

Bartosz Zahoroda Wycena Nieruchomości

 • Otomino
Zenon T.

Korzystanie z usług Pana Bartosza, to wielka przyjemność. Fachowa i rzetelna obsługa, kontakt i zapoznanie się z treścią na wysokim poziomie. Polecam!

5.0 (3 opinie)
avatar icon

bauhaus

 • Sopot

Ranking Rzeczoznawców Nieruchomości w Wejherowie obejmuje również takie miejscowości jak Rumia, Reda, Kielno, Luzino, Bojano, Koleczkowo, Bolszewo, Gościcino, Szemud, Sasino, Strzebielino, Kamień, Gniewino, Bożepole Wielkie, Dobrzewino, Kębłowo, Zbychowo, Choczewo, Nowy Dwór Wejherowski.
Podobne zlecenia: Nieruchomości Wejherowo