Wycena nieruchomości Warszawa - Najlepsi w 2020

Rzeczoznawcy Majątkowi w Warszawie, 2021

102 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

Promowani
Wycena nieruchomości Warszawa
Promowany
Małgorzata W.

Punktualność, profesjonalizm i rzetelne przygotowanie dokumentacji w zakresie szerszym niż przeze mnie oczekiwana. Dodatkowy plus to przystępna cena za usługę. Polecam.

Wycena Nieruchomości Michał Strzałkowski - Wycena nieruchomości Warszawa
Edyta S.

Bardzo szybko i rzetelnie. Zamówienie Pan Michał przyjął po kilku minutach od momentu jak złożyłam ofertę. Zadzwonił, udało się umówić jeszcze na ten sam dzień. Przyjechał, zrobił zdjęcia i już za dwa dni otrzymałam wycenę. Jestem bardzo zadowolona. Pan Michał Strzałkowski jest godny polecenia. Jeśli będę potrzebowała wyceny rzeczoznawcy, to skorzystam z usługi oferowanej przez Pana Michała. Dziękuję.

Dumon. Wycena nieruchomości Warszawa. Rzeczoznawca majątkowy. - Wycena nieruchomości Warszawa
Wiktor P.

Panie Marku, dziękuję za rzetelność i zaangażowanie w moją sprawę. Wszystkim zainteresowanym z pełnym przekonaniem polecam tą Firmę.

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Sylwia Garbarczyk-Walus - Wycena nieruchomości Warszawa
Paweł Z.

Profesjonalna współpraca, bardzo dobry kontakt, usługa wykonana w krótkim czasie. Bardzo rzetelny operat, szybkie odpowiedzi na wszelkie pytania wątpliwości. W pełni polecam usługi tej Kancelarii.

Rzeczoznawca Majątkowy Anna Sala - Wycena Nieruchomości - Wycena nieruchomości Wierzbica
Rafał D.

Polecam. Profesjonalne podejście, szybka obsługa. Operat sporządzony 3 dni po oględzinach!

Adam Rzemieniuk wycena majątku - Wycena nieruchomości Warszawa
Tomasz L.

Udana współpraca w zakresie raportu cen transakcyjnych oraz operatu szacunkowego zakupionego mieszkania. Polecam.

Properteam sp z o.o. - Wycena nieruchomości Warszawa
F-trade Andrei Bil

Polecam tego Pana. Niestety, nie doszło do transakcji, bo w procesie wstępnej wyceny okazało się, że wartość nieruchomości i tak nie będzie wystarczająca dla banku do anulowania dodatkowej opłaty z tyt. niskiego wkładu własnego. Pan Janusz natomiast pomógł zaoszczędzić kilkaset złotych, wykazując maksymalny próg podczas wstępnej wyceny na podstawie adresu i rzutu nieruchomości. Gorąco polecam.

Biuro Wycen Nieruchomości - Elżbieta Zielska - Wycena nieruchomości Michałowice
Janusz I.

Rzetelna, uczciwa wycena za rozsądne wynagrodzenie.

Nie Podano

Po rozmowie telefonicznej pani przyjechała na budowę, zrobiła zdjęcia i zabrała się do pracy. Po 5 dniach wycena była gotowa!

KK Nieruchomości Krzysztof Kacprzak - Wycena nieruchomości Zaborów
Kamil L.

Wykonujemy zlecenia od 2015. Nasza firma świadczy usługi w zakresie wycen wszelkiego typu nieruchomości, dla różnorodnych potrzeb. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Warszawy oraz powiatów okolicznych. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Więcej profesjonalistów

Łukasz Szpinda Rzeczoznawca Majątkowy - Wycena nieruchomości 01-066 Warszawa
Artur B.

Szybka i profesjonalna wycena mieszkania w Warszawie. Jeżeli zajdzie potrzeba, będę ponownie korzystał z usług pana Łukasza. Dziękuję.

ALTER Paweł Wójcik - Wycena nieruchomości Warszawa
Jolanta K.

Doskonale znają się na tym, co robią. Nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam!

PomagamKredyty.pl - Wycena nieruchomości Warszawa
Krzysztof N.

Pan Rafał w profesjonalny sposób prowadził nas przez sprawę kredytu. Cierpliwie odpowiadał na pytania, dostarczał różne wersje kalkulacji kredytowych, pomagał zrozumieć zapisy umów. Co ważne, ani nie razu nie miała miejsca sytuacja, w której doradca natarczywie namawiał na jakieś rozwiązanie czy preferował którykolwiek bank. Raczej dostarczał danych i zostawiał nam pole do wolnej decyzji.

Kuźnia Nieruchomości sp. z o.o. - Wycena nieruchomości Warszawa
Łukasz I.

Współpracę z Kuźnią Nieruchomości oceniam bardzo wysoko. Dzięki tej firmie kupiłem korzystnie mieszkanie z przeznaczeniem na wynajem. Miałem już pewne doświadczenia w tym zakresie - z tym większą przyjemnością współpracowałem z pracownikami Kuźni Nieruchomości. Dokładnie znali wszystkie szczegóły dotyczące sprzedawanego mieszkania, obsługiwali całą transakcję od początku do końca. Po remoncie nabytego mieszkania wróciłem do Kuźni Nieruchomości tym razem ze zleceniem wynajęcia lokum. Wkrótce potem mieszkanie zostało wynajęte i do dzisiaj generuje regularny przychód. Wybrani przez Kuźnię Nieruchomości najemcy nie sprawiają żadnych problemów. Skuteczność i profesjonalizm.

JBI - Wycena nieruchomości Warszawa

JBI

Warszawa
Kolejowa Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJ

Z firmą JBI nie miałem najmniejszego problemu w kontaktach. Pracownik rzetelny, sumienny i sprawny. Szczerze polecam tę firmę.

Dołącz do naszych Rzeczoznawców Nieruchomości w Warszawie

Działasz na rynku jako Rzeczoznawca Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Quan Properties - Wycena nieruchomości Warszawa

Quan Properties

Warszawa
Tomasz T.

Bez zbędnych formalności i ogólników. Wprost, profesjonalnie i na temat. Bez chwalenia się, ale z samymi faktami. Profesjonalne podejście do tematu.

Zigurat - Andrzej Jodziewicz - Wycena nieruchomości Warszawa
Jarosław S.

Inwestor Zastępczy Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych Kierownik Budowy Okresowe Przeglądy Obiektów Budowlanych Konsultacje i porady Zespół inżynierów, inspektorów nadzoru budowlanego, kierowników budowy, zapewnia wszechstronną pomoc inżynierską i prawną zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom w szerokim zakresie doradztwa budowlanego oraz przeprowadzenia procesu inwestycyjnego. Usługi świadczymy w województwie mazowieckim, w szczególności w Warszawie i powiecie warszawskim - zachodnim

Krystian Biarda - Agent Nieruchomości - Wycena nieruchomości Warszawa
Witold M.

Współpraca z Panem Krystianem to czysta przyjemność. Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie.

GENUS-ZARZĄDZANIE Piotr Godlewski - Wycena nieruchomości Warszawa
Best Servis Kierszniewski Daniel

Firma bardzo profesjonalna, rzetelna. Właściciel posiada fachową wiedzę i ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami.

Alterion Nieruchomości - Wycena nieruchomości Warszawa
Piotr Z.

Mieszkanie zostało sprzedane w mniej niż 3 miesiące. Współpraca bezproblemowa, zdecydowanie polecam.

MF24 Sp. z o. o. - Wycena nieruchomości Warszawa

MF24 Sp. z o. o.

Warszawa
Remigiusz K.

Firma MyFinance24 jest tworzona przez zespół niezależnych i doświadczonych doradców, dla których najważniejsze jest zadowolenie klienta i owocna długoterminowa współpraca. Finanse to nasza pasja, dzięki której podnosimy swoje kwalifikacje, oferując klientom korzystne rozwiązania. Nasz zespól składa się z doradców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy w innych instytucjach finansowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: • kredyty gotówkowe - nawet do 300 000 zł, okres do 120 miesięcy • kredyty dla Firm - nawet do 1 000 000 zł, okres do 15 lat • kredyty samochodowe • leasingi - samochody, maszyny, wyposażenie biura itp. • faktoringi • kredyty hipoteczne - okres do 30 lat • pożyczki pod zastaw - nawet do 20 mln zł ! • kredyty dla rolników i deweloperów Naszym głównym celem jest zadowolenie Klienta z współpracy z naszą firmą poprzez dobranie jak najlepszych produktów finansowych dostosowanych do potrzeb oraz możliwości finansowych Klienta. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Każda oferta dla naszych Klientów jest przygotowywana indywidualnie. Osoby zainteresowane ofertą zapraszam do kontaktu. MyFinance24 biuro@myfinance24.com.pl te. +48 22 299 09 08 www.myfinance24.com.pl

Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o. - Wycena nieruchomości Warszawa

Wilsons Nieruchomości Sp. z o.o.

Warszawa
Bartosz K.

Doświadczenie i zaangażowanie doradcy przy wynajmie nowego biura na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam!

ALL4ESTATE Beata Jezierska - Wycena nieruchomości Warszawa

ALL4ESTATE Beata Jezierska

Warszawa
Notus SA

Doświadczenie, terminowość, znajomość tematu, wszystko gra.

Aserwis Sp. z o.o. - Wycena nieruchomości Warszawa

Aserwis Sp. z o.o.

Warszawa
Webac

Szybko i na temat. Rzadkie wśród wykonawców. Jutro dzwonie o nowe zadania

Kierownik budowy, Inspektor nadzoru, Przeglądy techniczne, Ekspertyzy techniczne, Odbiory budynków i - Wycena nieruchomości 01-350 Warszawa

Kierownik budowy, Inspektor nadzoru, Przeglądy techniczne, Ekspertyzy techniczne, Odbiory budynków i mieszkań, Warszawa- Mirosław Kruczyński 505950412

01-350 Warszawa
Magdalena F.

Całokształt pracy pana Mirosława oceniam bardzo dobrze. Kierownik pomógł w dopełnieniu formalności i należycie dopilnował budowy mojego domu pod Piasecznem. W razie problemów można na niego liczyć i z tego względu wystawiam pozytywną opinię.

Nieruchomości Sławomir Czapliński - Wycena nieruchomości Warszawa

Nieruchomości Sławomir Czapliński

Warszawa

Szanowni Państwo, Jestem rzeczoznawcą majątkowym. Prowadzę działalność gospodarczą w zakresie wyceny nieruchomości. Jestem biegłym sądowym w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie. Jestem członkiem Warszawskiego Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych. Jestem arbitrem w Sądzie Arbitrażowym - http://mieszkanicznik.org.pl/sad-arbitrazowy Jestem członkiem stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości Na Wynajem "Mieszkanicznik" - http://mieszkanicznik.org.pl/ Od ponad 12 lat wynajmuje własne nieruchomości. Najpierw lokale mieszkalne, później garaże, następnie komórki lokatorskie. Łącznie posiadam ponad 40 aktywnych umów najmu w Warszawie, które obsługuje. Prowadziłem wykłady dla szkoły biznesu Asbiro https://www.asbiro.pl/ Prowadziłem

PRO Nieruchomości - Wycena nieruchomości Warszawa

PRO Nieruchomości

Warszawa

Od 2002 zajmuję się wycenami nieruchomości, współpracując z bankami i pośrednikami kredytowymi. Jestem licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym (numer uprawnień 3723). Specjalizuję się w wycenie nieruchomości na terenie Warszawy i powiatów sąsiadujących. Wyceniam mieszkania, domy, grunty, nieruchomości komercyjne na potrzeby sprzedaży, kredytu czy rozliczeń podatkowych. Wykonuję opinie na potrzeby sprzedaży/kupna nieruchomości: analiza stanu prawnego nieruchomości, analiza rynku, propozycja ceny ofertowej.

Wycena nieruchomości - Wycena nieruchomości Warszawa

Wycena nieruchomości

Warszawa

W ramach prowadzonej praktyki zawodowej jako licencjonowany rzeczoznawca majątkowy zajmuję się wyceną: - Lokale mieszkalne od 400zł - Domy mieszkalne od 700zł - Działki niezabudowane budowlane i komercyjne od 600zł - Obiekty handlowo - usługowe od 800zł - Ograniczone praw rzeczowe (służebność, spółdzielcze prawo do lokalu). Usługi świadczę dla celów: kupno/sprzedaż, podział majątku, darowizna, postępowanie spadkowe, aport, opłacalność inwestycji, zabezpieczenie, przygotowanie do postępowania sądowego itp. Oferuję rzetelność i 10-cio letnie doświadczenie w zawodzie. Serdecznie zapraszam do współpracy, Maria Iwańska

MBTRENDPL spółka z o.o. - Wycena nieruchomości Warszawa

MBTRENDPL spółka z o.o.

Warszawa

Świadczone przez naszą firmę usługi to operaty szacunkowe, ekspertyzy, wyceny, prace geodezyjne. Wykonujemy zlecenia od 2008. Terenem naszej działalności jest Polska, Słowacja, Czechy, Węgry. Zapraszamy do współpracy.

Urban.one - wycena nieruchomości - Wycena nieruchomości Warszawa

Urban.one - wycena nieruchomości

Warszawa

Wycena mieszkania jest nam potrzebna gdy chcemy poznać realną wartość danej nieruchomości. Przyda nam się to zarówno wtedy, gdy to my chcemy kupić mieszkanie, jak również podczas sprzedaży. Samemu czasem ciężko zweryfikować, czy dana cena jest odpowiednia. Urban.one wycenia mieszkania bazując na rzetelnych danych. Usługa dostępna jest w krótkim czasie. Wystarczy wypełnić formularz, by poznać rzeczywistą wartość mieszkania oraz otrzymać szereg innych informacji na temat jego i okolicy w której się znajduje. Cenatorium sp. z o.o. Piękna 68 00-672 Warszawa NIP: 7393840515 REGON: 281078837 urban.one@onet.pl https://urban.one/

NieruchomosciSzybko.pl - Wycena nieruchomości Warszawa

NieruchomosciSzybko.pl

Warszawa

Doskonale wiem, że jeśli zdecydowałeś się już na sprzedaż lub wynajem swojej Nieruchomości, to chcesz to zrobić Szybko i po maksymalnie wysokiej cenie. Dzięki autorskiemu Systemowi Skutecznej Sprzedaży Nieruchomości uzyskujemy ceny sprzedaży wyższe o 10% i sprzedajemy o 30% szybciej w porównaniu z agencjami działającymi w standardowy sposób. Jako jedna z niewielu agencji w naszym kraju działamy na bazie modelu pracy na wyłączność.

Paweł Hewelt Nieruchomości - Wycena nieruchomości Warszawa

Paweł Hewelt Nieruchomości

Warszawa

Prowadząc działalność jako rzeczoznawca majątkowy wykonuję dla swoich klientów wyceny nieruchomości oraz inne opracowania i ekspertyzy związane z rynkiem nieruchomości. Ponadto świadczę usługi doradztwa w zakresie pozyskiwania, zakupu oraz procesu inwestowania w nieruchomości. Podstawowym obszarem moich działań jest Warszawa oraz powiaty sąsiednie, jednakże w indywidualnych przypadkach przyjmuję również zlecenia z terenu całej Polski. Swoje usługi kieruję zarówno do osób fizycznych jak i prawnych, a także do instytucji publicznych. Jako rzeczoznawca majątkowy posiadam uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 5123 nadane przez Ministra Infrastruktury. Moja działalność została objęta ubezpieczeniem OC - polisa PZU nr 07

ESKa Wyceny Nieruchomości

Warszawa

Zakres świadczonych usług obejmuje: Wyceny nieruchomości różnego typu, w tym: Mieszkaniowych (mieszkań i domów) Gruntowych, w tym gruntów rolnych i leśnych Handlowo – usługowych Biurowych Przemysłowych Wyceny ograniczonych praw rzeczowych Wyceny nieruchomości dla celów: Negocjacji w transakcjach kupna - sprzedaży Zabezpieczania wierzytelności banków i innych instytucji finansowych Podatkowo - skarbowych Sprawozdań finansowych Szacowanie wartości nieruchomości dla potrzeb indywidualnego inwestora oraz innych celów wynikających z ustawy o gospodarce nieruchomościami Doradztwo: Analizy i badania rynku nieruchomości Doradztwo w transakcjach kupna sprzedaży oraz najmu / wynajmu nieruchomości Analizy efektywności

Rzeczoznawca Majątkowy - Wycena Nieruchomości Warszawa - Wycena nieruchomości Warszawa

Rzeczoznawca Majątkowy - Wycena Nieruchomości Warszawa

Warszawa

WYCENA NIERUCHOMOŚCI OPERAT SZACUNKOWY RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY Sporządzanie wycen nieruchomości dla wszelkich celów. Wycena nieruchomości jest sporządzana w formie operatu szacunkowego zgodnie z przepisami prawa. Wyceny dokonuje uprawniony rzeczoznawca majątkowy (uprawnienia do szacowanie nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury). Cena uzależniona od przedmiotu wyceny (lokal mieszkalny, działka niezabudowana, nieruchomość zabudowana lub inne), celu wyceny (zabezpieczenie wierzytelności - do kredytu lub inne) oraz lokalizacji. Kontakt: tel. 600 43 88 44

Małgorzata Gmur

Warszawa

Działamy na rynku od 2018. Nasz obszar działania to woj. mazowieckie. Wachlarz usług firmy obejmuje wycenę nieruchomości. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

Eureco Invest sp zoo

WARSZAWA-WESOŁA

Projekt Wycena Agnieszka Kustra-Wójcik

Warszawa

Kompleksowe usługi z zakresu wyceny nieruchomości mieszkaniowych, komercyjnych oraz gruntów inwestycyjnych na terenie m.st. Warszawy oraz powiatów sąsiednich.

Wycena123.pl

Warszawa

Wycena Nieruchomości

Warszawa

Wycena nieruchomości, doradztwo inwestycyjne, analizy opłacalności projektów deweloperskich, wycena maszyn i urządzeń

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego

Warszawa

Wynajme

Warszawa

Wycena Nieruchomości Joanna Tomczyk

Warszawa

Patryk Piekarczyk - Wycena Nieruchomości

Warszawa

malgorzata jablonsaka

Warszawa

Os

Warszawa

Biuro Wycen Majątkowych

Warszawa

Firmoney - Wycena nieruchomości Warszawa

Firmoney

Warszawa

Welwetowy Dom Maria Zwierzyńska

Warszawa

MR House Sp. z o.o. - Wycena nieruchomości Warszawa

MR House Sp. z o.o.

Warszawa

MR House Kredyty i Nieruchomości to firma stworzona przez zespół specjalistów posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w branży finansowej i nieruchomości. Działamy szybko i nowocześnie w sposób wiarygodny budując długotrwałe relacje z zadowolonymi klientami. Wśród naszej oferty znajdą Państwo kredyty: - gotówkowe - konsolidacyjne - dla firm i profesjonalistów - samochodowe i leasing - produkty pozabankowe, w tym pożyczki bez BIK - profesjonalnie i rzetelnie pomożemy sprzedać lub kuić Państwa nieruchomość Współpracujemy jedynie z wiarygodnymi partnerami, posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku usług finansowych. Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać jak najlepszy kredyt, biorąc pod uwagę Państwa sytuację, oczekiwania ,potrzeby

Instytut Wycen Majątkowych I Ekspertyz Sądowych - Wycena nieruchomości Warszawa

Instytut Wycen Majątkowych I Ekspertyz Sądowych

Warszawa

Oferujemy Państwu usługi związane z wyceną nieruchomości, wyceną przedsiębiorstw oraz szeroko pojmowanym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się szacowaniem wartości wszelkiego rodzaju nieruchomości i praw majątkowych, dla różnych potrzeb i celów na terenie całej Polski w zakresie nieruchomości komercyjnych (handlowo-usługowych), przemysłowych, mieszkaniowych wielorodzinnych czy ośrodków wypoczynkowych. Rynek wycen nieruchomości mieszkaniowych dla potrzeb osób prywatnych, obsługujemy w granicach aglomeracji warszawskiej. Posiadając wiedzę, wynikającą z kilku kadencji pełnionej funkcji biegłego sądowego przy Sądzie Okręgowym w Warszawie z zakresu wyceny nieruchomości, praw majątkowych oraz przedsiębiorstw, oferujemy

ABSINTHE CONSULTING - Wycena nieruchomości Warszawa

ABSINTHE CONSULTING

Warszawa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy profesjonalne usługi z zakresu doradztwa i pośrednictwa na rynku nieruchomości oraz doradztwa finansowego. Nasze doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem, polega na diagnozowaniu problemów, ustaleniu okoliczności, zaleceniu rozwiązań i udzieleniu pomocy naszym klientom. Naszą bazą jest wiedza ekonomiczna oraz doskonała znajomość rynku. Pomagamy naszym klientom dokonać optymalnego wyboru, wśród licznych i zróżnicowanych możliwości inwestowania w nieruchomości. Wskazujemy najlepsze obszary inwestowania oraz skutecznie prognozujemy trendy rynkowe. Opracowujemy prognozy oraz diagnozujemy wszystkie sektory rynku nieruchomości. Zajmujemy się gromadzeniem niezbędnych informacji

Queens Capital Investemnt - Wycena nieruchomości Warszawa

Queens Capital Investemnt

Warszawa

Zajmuję się rynkiem wtórnym głównie w Warszawie, pracuję dla firmy Queens Capital Investment, która ma ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży nieruchomości. Firmę tworzą silne, niezależne kobiety, które udowadniają, że można sprawnie i efektownie finansowo sprzedać nieruchomość. Dbam o bezpieczeństwo transakcji. Współpraca ze mną opiera się na szczerości, pomocy, zaufaniu. Jesteśmy partnerami biznesowymi, staram się aby klient miał poczucie bezpieczeństwa, zawsze stawiam na jego oczekiwania i staram się o współdziałanie w przyjaznej atmosferze. Miło aby w przyszłości na wspomnienie o wspólnych działaniach pojawiał się uśmiech, a Państwo słali polecenia, to jest najlepsze wynagrodzenie. Chętnie przybliżę szczegóły mojej pracy na

Concierge House Sp. z o.o. - Wycena nieruchomości Warszawa

Concierge House Sp. z o.o.

Warszawa

Nieruchomościami zajmujemy się od wielu lat – to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży i wynajmie apartamentów, mieszkań oraz domów, a także w poszukiwaniu najciekawszych nieruchomości dla naszych klientów.

Wesoła Warszawa Zakręt więcej...
Jaką nieruchomość chcesz wycenić?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.