Wycena nieruchomości Poznań - Najlepsi w 2021

Rzeczoznawcy Majątkowi w Poznaniu, 2022

86 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Wycena nieruchomości Poznań - Ranking Najlepsi 2022

Już 86 Rzeczoznawców Nieruchomości z Poznania złożyło 4439 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie rzeczoznawcy nieruchomości może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Rzeczoznawców Nieruchomości w 2022 r. z Poznania.

Wycena nieruchomości Poznań
Tomasz

Nienaganność profesjonalizmu - zwyczajnie dobrze wykonana praca - nawet, jeśli wynik odbiega od moich wyobrażeń, a może zwłaszcza dlatego.

5.0 (4 opinie)
Beata P.

Pan Michał Zwierz z Browwar Nieruchomości zawsze z pełnym zaangażowaniem i gotowością oraz profesjonalizmem podchodził do każdego problemu. Bardzo docenialiśmy Pana Michała za jego komunikatywność i ścisłe podejmowanie decyzji w porozumieniu z właścicielem. Sprzedawaliśmy mieszkanie syna z upoważnienia wystawionym za granica. Pan Michał bardzo pomógł ze wszystkimi formalnościami na wymagającym rynku jak i w rozwiazywaniu zawikłań prawnych w Polsce. Dzięki Panu Michałowi byliśmy zawsze o krok przed w procesie sprzedaży i legalizacji transakcji. Razem z synami bardzo dziękujemy i polecamy Pana Michała dla wszystkich poszukujących wsparcia w tym trudnym procesie sprzedaży swoich nieruchomości. Beata i Jerzy Priebe

5.0 (4 opinie)
Nie Podano

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Roberta, dotrzymuje danego słowa , zrobione wszystko w terminie , pełne zaangażowanie. Dziękujemy firma Herbud :)

5.0 (7 opinii)
Renata B.

Polecam serdecznie Biuro Nieruchomości Beinvest! Bardzo skuteczna, miła i profesjonalna współpraca zaowocowała szybką sprzedażą mieszkania, Pan Adam wycenił moje mieszkanie i sprzedał po takiej cenie po jakiej obiecywał. Gorąco polecam!

5.0 (10 opinii)
Agata K.

Pełen profesjonalizm, wycena nieruchomości została wykonana rzetelnie i przedstawiona w obszernej dokumentacji. W pełni polecam usługi rzeczoznawcy majątkowego Radosława.

5.0 (9 opinii)
Anita B.

Rzetelnie i uczciwie, Pani Czyżewska potrafi znaleźć idealna ofertę dla osoby poszukującej swojej nieruchomości. Zna potrzeby klienta i potrafi im dogodzić.

5.0 (5 opinii)
Adriana K.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wysoka kultura osobista.

5.0 (2 opinie)

Więcej Rzeczoznawców Nieruchomości z Poznania

Lidia K.

Szybka odpowiedz, cały czas w kontakcie. Pan Mateusz to klasa sama w sobie, poziom europejski. Bardzo polecam.

5.0 (1 opinia)
Adriana K.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wysoka kultura osobista.

5.0 (2 opinie)
Zosia R.

Bardzo dziękuję panu Mateuszowi za pomoc przy sprzedaży mieszkania. Doradztwo i przeprowadzenie przez cały proces sprawiło, że sprzedaż mieszkania przebiegła pomyślnie. Pozdrawiam serdecznie Zofia Rykaczewska

5.0 (3 opinie)

Karolina Wyrwas

 • Poznań
Marcin O.

Oferujemy usługi w zakresie obrotu nieruchomościami, zarządzania najmem, wyceny nieruchomości i zarządzania remontami. Zajmujemy się również analizą finansową przedsiębiorstw i sporządzaniem biznes planow. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w bankowości i na rynku nieruchomości.

5.0 (1 opinia)

Exon House

 • Poznań
Wanda S.

Korzystałam z usług jako sprzedający, dobra obsługa - dotrzymywali słowa podczas prowadzenia sprzedaży, przeprowadzili ją szybko i agentka była przy mnie aż do zdania mieszkania.

5.0 (15 opinii)

Dołącz do naszych Rzeczoznawców Nieruchomości w Poznaniu

Działasz na rynku jako Rzeczoznawca Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Agnieszka W.

Bardzo profesjonalna obsługa. Kupno mieszkania dzięki pośrednictwie Pani Agnieszki przeszło bardzo sprawnie i szybko. Polecam!

5.0 (7 opinii)
Maciej K.

Maciej. K Współpraca z Panią Monika Ignatowska-Kaliciak przebiegła wzorowo. Od początku zaczynając od rzetelnej dokładności, fachowego doradztwa i przeprowadzenia przez szereg procedur. Bardzo zaangażowana i pełna Profesjonalizmu. Jeśli potrzebują Państwo rzetelnej, kompetentnej osoby w sprawach nieruchomości, Polecam firmę SATOR HOUSE Monika Ignatowska-Kaliciak

5.0 (3 opinie)
Arkadiusz B.

Jestem bardzo zadowolony. Wszystko przebiegło bezproblemowo, Pan Kamil na bieżąco nas informował na każdym etapie transakcji, nie było żadnego problemu z kontaktem. Polecam i dziękuję za współpracę.

5.0 (5 opinii)
Bogumił T.

Super serwis, bez stresu od początku do końca. Wszystko jak się należy. Zostawiłem wszystko w dobrych rękach, będąc w innym kraju nie musiałem się martwić. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Jan W.

Polecam firmę oraz handlowca Karola. Przyjechał, wykonał pomiary, obejrzał dokładnie dach i przeszkody, przygotował ofertę doskonała jakościowo oraz cenowo. Polecam!

5.0 (1 opinia)

VINSKI ESTATE Biuro nieruchomości

 • Poznań
Lidia G.

Wystawiłam ofertę wynajmu mieszkania. Udało się wynająć mieszkanie za cenę wyższą niż oczekiwałam. Bardzo dziękuję! Czułam się zaopiekowana, polecam każdemu, komu zależy na bezpiecznym przebiegu transakcji.

5.0 (7 opinii)

J.D. Construction Jan Dekanzade

 • Poznań
Adrianna A.

Firma godna polecenia, ambitni ludzie którzy wiedzą o co chodzi w tym fachu. Na pewno na jednej mojej współpracy z nimi się nie skończy. Polecam!

5.0 (2 opinie)

ALAUCTUS Kreativbau Sp. z o.o.

 • Poznań
NETMACHINA

Wieloletnia współpraca w dziedzinie promocji marki Firmy w internecie przebiega zawsze bardzo dobrze. Jasne wytyczne, ciekawe pomysły oraz bardzo dobry kontakt stawiają współpracę na bardzo wysokim poziomie.

5.0 (5 opinii)

Galeria Nieruchomości

 • Poznań
Paulina Ł.

Bardzo profesjonalna współpraca, Pani Monika była przygotowana na każdą sytuacje. Bardzo polecam!

5.0 (2 opinie)

Integra Nieruchomości

 • Poznań
Ryszard K.

Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do klienta fachowe sporządzenie dokumentacji zdjęciowej, oraz umowy. Dzięki Pani Barbarze szybko i korzystnie dla obu stron wynajęliśmy nasz lokal. Gorąco polecamy.

5.0 (1 opinia)

BMHR Sp. z o.o.

 • Poznań
Mariza N.

Bardzo profesjonalna Firma, współpraca przebiegła bez zastrzeżeń w tym również doradztwo. Wysoki poziom estetyki i świetna organizacji pracy co ważne sprawnie. Serdecznie polecam.

5.0 (1 opinia)

BZM Nieruchomości

 • Poznań
Władysław W.

Pani Katarzyna profesjonalistą w swym zawodzie. Pomocna, doradzi. Pomimo trudności sprawa załatwiona w 100%. Polecam wszystkim

5.0 (1 opinia)

Koncept

 • Poznań
Piotr R.

Firma godna polecenia, szybko i rzetelnie zajęli się moim zleceniem. Kontakt i współpraca bardzo dobra.

5.0 (2 opinie)

FABRYKA HANDLU ŁUKASZ CIEŚLIK

 • Poznań
Agnieszka Ł.

Firma godna polecenia, towar przyszedł dzień po opłaceniu faktury.

5.0 (1 opinia)

NSJ SEBASTIAN JAKUBICZ

 • Poznań

Posiadam uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 8028 nadane przez Ministra Infrastruktury. Świadczę usługi z zakresu wyceny nieruchomości, wykonywania ekspertyz i innych zamawianych opracowań.

Centrum Wyceny

 • Poznań

Wycena wszystkich rodzajów nieruchomości, m.in.: • lokale mieszkalne; • domy, • grunty niezabudowane, • rola, • lokale użytkowe, • budynki magazynowe i przemysłowe, • budynki handlowo- usługowe. dla każdych potrzeb, spełniająca wszystkie wymogi. Posiadamy uprawnienia do sporządzania wycen do celów kredytowych, potwierdzone wpisem na listę Związku Banków Polskich. Szybka i profesjonalna wycena spełniająca wymagania wszystkich banków przy udzielaniu kredytu hipotecznego, a także innych instytucji. Zapewniamy profesjonalną obsługę i poufność powierzonych informacji. Każdy Zleceniodawca otrzymuje w konkurencyjnym terminie rozwiązanie spełniające jego potrzeby. Skontaktuj się z nami. Paweł Żółtowski. Rzeczoznawca majątkowy.

C-PROFES Sp. z o.o.

 • Poznań

Specjalizujemy się w wycenie nieruchomości. Działamy na rynku od 2008. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Poznania, powiatu poznańskiego i sąsiednich powiatów. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Inverss

 • Poznań

Zajmujemy się przede wszystkim wyceną obiektów, czyli oszacowaniem wartości rynkowej nieruchomości. Wycena wykonywana jest przez doświadczonych rzeczoznawców majątkowych na bazie oceny stanu nieruchomości. Naszą drugą gałęzią działalności jest obrót nieruchomościami. Na obrót składa się: kompleksowe doradztwo oraz pośrednictwo w kupnie i sprzedaży nieruchomości. Prowadzenie negocjacji, przeprowadzanie transakcji oraz dopełnianie formalności. Zajmujemy się również kompleksowym przygotowaniem budowy nieruchomości. Prowadzeniem przez meandry prawa budowlanego, dostosowaniem projektu do profilu nieruchomości, koncepcją zagospodarowania przestrzeni oraz projektowaniem wnętrz. Finansowanie inwestycji poprzez system ratalny bez pomocy banków

Doradca Techniczno Handlowy Polenergia

 • Poznań

Doradca techniczno- handlowy Doświadczenie w sprzedaży B2C,B2B Jako partner biznesowy Polenergia S.A Co zyskasz? Etyka pracy, poparta wyszkolonymi monterami. Nie odbiegająca od norm i zasad spełniających pełne bezpieczeństwo. Zespół projektantów przeprowadzających statykę dachu a także wykonujących pełen zakres prac zabezpieczając dom, firmę, hale, itp Serdecznie zapraszam do kontaktu.

zachód nieruchomości

 • poznań

Specjalizujemy się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Rozpoczęliśmy działalność w 1999. Nasz obszar działania to Poznań. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Michał Laskowski-Szofer

 • Poznań

SIEBERT TRADE

 • Poznań

ASTONS Nieruchomości sp. z o.o.

 • Poznań

Agencja nieruchomości ASTONS to firma, która posiada kadrę dysponującą szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem. Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży mieszkań w Poznaniu oraz innych nieruchomości. W naszym polu zainteresowań są również pośrednictwo w wynajmie, a także nieruchomości o profilu komercyjnym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oferując mu usługę charakteryzującą się wysokimi standardami. Dbamy o bezpieczeństwo każdej transakcji. Nasze usługi wykonujemy uczciwie i rzetelnie. Posiadamy wiele referencji zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.astons.pl gdzie znajdziecie Państwo szereg porad, ofert i innych ciekawych informacji na temat rynku nieruchomości. Zapraszamy również do

"DAIMEX" Usługi Finansowo-Budowlane

 • Poznań

Witam, Oferujemy kupno kory sosnowej sortowanej najwyższej jakości. PIĘKNA KORA !!! = PIĘKNY OGRÓD !!! KORA pakowana jest w PEŁNE WORKI 80L !!! 1m3 = 13 worków 1 worek = około 1,2m2 ściółki o grubości 5cm 1. KORA SOSNOWA DROBNA (frakcja 1 cm) 9 zł 2. KORA SOSNOWA ŚREDNIA (frakcja 5 cm) 10 zł 3. KORA SOSNOWA GRUBA REWELACYJNIE WYGLĄDA (frakcja 10 cm) 11 zł ceny można negocjować i zależą od ilości zamówienia :-) Plac z korą znajduje się w Poznaniu / Szczepankowo ul. Glebowa 39a Zapewniamy najwyższą jakość kory a przy większych zamówieniach lub stałej współpracy ceny negocjujemy :-) PIĘKNY OGRÓD TYLKO Z NASZĄ KORĄ !!! TRANSPORT DO UZGODNIENIA www.daimex.pl/korasosnowa Zapraszamy do kontaktu i zakupu. (-: SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

Unique Company Sp. z o.o.

 • Poznań

Jesteśmy rodzinną firmą działającą od 2013 roku z 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy: - projektowanie i aranżację wnętrz, - remont domów, mieszkań, powierzchni użytkowych, - budowanie domów pod klucz, - doradztwo budowlane, -zarządzanie nieruchomościami. W swoim portfolia mamy już przeprowadzenie wykonania naszej własnej aranżacji i remontu toalet w Zespole Szkół w Iwnie, budowę domów jednorodzinnych pod klucz, aranżację i projektowanie mieszkań inwestycyjnych wraz z wykonaniem, budowę osiedla domów jednorodzinnych, dziesiątki pozwoleń na budowę i setki doradztw budowlanych dzięki, którym Nasi klienci wybudowali się sprawnie i bez dodatkowych kosztów.

Poz.Dom

 • Poznań

SPRZEDAŻ: mieszkania, domy, grunty, działki Oferujemy sprawną sprzedaż nieruchomości oraz gwarantujemy kompleksową obsługę. W zakres naszych działań wchodzą: - pomoc w ustaleniu ceny rynkowej - profesjonalna reklama oraz obsługa marketingowa oferty, - prezentacje nieruchomości, - negocjacje cenowe, - przygotowanie niezbędnych dokumentów do aktu, - przekazanie sprzedanej nieruchomości kupującemu, protokół Konkurencyjna prowizja na poziomie 1-2% do indywidualnego uzgodnienia. Zrobimy wszystko by transakcja sprzedaży przebiegła pomyślnie, z dobrym wynikiem finansowym. WYNAJEM: mieszkania,domy, lokale Szybko i bezpiecznie wynajmiemy Państwa nieruchomość. Gwarantujemy: - przygotowanie oferty wynajmu - działania marketingowe -

MULTIDOM

 • Poznań

Zapraszam do skorzystania z usług pośrednictwa mojej firmy. Działam na rynku nieruchomości od 2004 roku, rozpoczęłam pracę w pośrednictwie zaraz po studiach na kierunku zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym. Swoją własną działalność w tym zakresie prowadzę od 2006 roku. Mam na swoim koncie wiele udanych transakcji i zadowolonych klientów. W chwili obecnej podstawą mojej działalności są sami klienci z polecenia. Specjalizuje się na rynku sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów. Serdecznie zapraszam!

ARKEI NIERUCHOMOSCI

 • Poznań

ARKEI NIERUCHOMOŚCI kompleksowo zajmuje się obsługą rynku nieruchomości. Firma powstała w celu dostarczenia klientom najwyższej jakości usług. ARKEI NIERUCHOMOŚCI prowadzi działalność w zakresie obrotu nieruchomościami, która obejmuje transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych (mieszkania, domy, działki, nieruchomości przemysłowe, komercyjne, rekreacyjne i rolne). Naszym Klientom zapewniamy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ transakcji: wyszukiwanie ofert według indywidualnych potrzeb Klienta pełna obsługa przy zawieraniu umów sprzedaży (kupna) i wynajmu (najmu) rzetelne sprawdzanie wiarygodności stron transakcji oraz weryfikację stanu prawnego i finansowego nieruchomości,

Immo House

 • Poznań

Immo House to agencja nieruchomości z Poznania, która kompleksowo zajmuje się sprzedażą, wynajmem domów, mieszkań czy biur. Cechuje nas innowacyjne podejście do działań w tej branży oraz spersonalizowana oferta, którą przygotowujemy dla każdego klienta. W Immo House oferujemy konkrecyjne ceny, bardzo wysoka jakość obsługi i doradztwo w zakresie pośredniczenia nieruchomościami.

Anwo-Nieruchomości Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych

 • Poznań

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych Anwo-Nieruchomości powstała 1 kwietnia 1992 roku. Anwo-Nieruchomości obecnie, plasuje się w czołówce poznańskich kancelarii Rzeczoznawców Majątkowych. Świadczy o tym wykwalifikowana doświadczona kadra pracowników jak i wieloletnie doświadczenie w branży rzeczoznawstwa majątkowego. Podstawowym zakresem działalności firmy jest szacowanie wartości nieruchomości oraz ekspertyzy techniczno-budowlane. Jesteśmy wiarygodnym partnerem wielu banków i innych instytucji finansowych, urzędów gmin, urzędów skarbowych, sądów powszechnych, prokuratury, kancelarii komorniczych oraz przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Nasz zespół ekspertów oferuje szeroki zakres usług. Posiadamy bogate i różnorodne

Robbudmax

 • Poznań

Zatrudniamy sprawdzonych fachowców o doświadczeniu 5 letnim. Remontujemy mieszkania i budynki na gotowo uwzględniając przede wszystkim jakość prac i wysoką estetykę wykonania. Porównywalnie nie liczymy drogo. Wznosimy domy mieszkalne i budynki(wszystkie typy)logistycznie dopracowujÄ…c szczegóły wg dobrych praktyk budowlanych UE.Dotrzymujemy terminów odbiorów koÅ„cowych i postanowieÅ„ gwarancyjnych.Wzniesione budynki sÄ… trwaÅ‚e.Instalujemy,elektrykÄ™,ogrzewanie,wodkanalizÄ™,alarmy i telefony,odkurzacze centralne i inne z dużą starannoÅ›ciÄ… aby wykonane instalacjÄ™ byÅ‚y niezawodne i bezpieczne dla ludzi.Niepowtarzalne ogrody które aranżujemy,korygujemy i stale pielÄ™gnujemy z myÅ›lÄ… o Tobie abyÅ› doznawaÅ‚ odczuć estetycznych i

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej SA

 • Poznań

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej SA może poszczycić się już ponad 60-letnim doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami. Jesteśmy zdecydowanie najstarszym zarządcą nieruchomości w Wielkopolsce. Przez ten okres przedsiębiorstwo przeszło wiele przekształceń organizacyjnych, jednak od zawsze byliśmy związani z zarządzaniem i dbaniem o nieruchomości. Obecnie MPGM SA zarządza około 700 budynkami. W ich skład wchodzą zarówno Wspólnoty Mieszkaniowe jaki i nieruchomości stanowiące współwłasność osób fizycznych, a także z udziałem Miasta Poznań oraz budynki o nieuregulowanym stanie prawnym. MPGM SA to także działające 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu Pogotowie Techniczne oraz 4 Biura Obsługi Mieszkańców. Czynimy

ATRAM Sp. zo.o.

 • Poznań

Zajmujemy się: 1. Zarządzaniem nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych 2. Zarządzaniem budynkami z lokalami na wynajem 3. Zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi 4. Zarządzaniem najmem lokali mieszkalnych, usługowych i handlowych Oferujemy również: 1. Rewitalizację kamienic 2. Doradztwo w zakresie nieruchomości 3. Sporządzanie opinii, ekspertyz, planów i innych opracowań z zakresu zarządzania nieruchomościami 4. Usługi w zakresie kontroli i weryfikacji prawidłowości rozliczeń kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej 5. Reprezentowanie właścicieli lokali podczas zebrań wspólnoty mieszkaniowej 6. Reprezentowanie właścicieli przed organami administracji państwowej, samorządowej i sądami, na podstawie pełnomocnictwa 7. Porady prawne

DYMON-BUD DEVELOPMENT s.c.

 • Poznań

Firma DYMON-BUD DEVELOPMENT s.c. oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie: Działalności Deweloperskiej Projektowanie Generalnego Wykonawstwa Podwykonawstwa Zarządzania Nieruchomościami Catering i Gastronomia Usługi Porządkowe Logistyka Transport i Spedycja DYMON-BUD DEVELOPMENT s.c. Projektujemy i wykonujemy obiekty produkcyjno-magazynowe, biurowe, handlowo-usługowe, obiekty użyteczności publicznej, realizujemy budynki mieszkalne oraz prowadzimy ich sprzedaż Zdajemy sobie sprawę,iż sukcesem naszej firmy jest solidność. Sukcesem rynkowo-uzależnionym jest dużym stopniu od jakości wykonanych prac, ceny oraz potrzeb i wymagań naszych klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań by spełnić największe wymagania,iż

Azul Villa

 • Poznań

Azul Villa jest firmą zajmującą sie między innymi sprzedaża nieruchomości w Hiszpanii, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Costa Blanca ale także pomocą prawną, pośrednictwem biznesowym oraz organizacją eventów. Firma istnieje od 12 lat. Doświadczenia zebrane w tym okresie są dla nas bezcenne, a analiza wniosków stała się podstawą stworzenia zupełnie nowej struktury sprzedaży oferującej Państwu maksimum jakości, bezpieczeństwa i wygody.Firma współpracuje z hiszpańską firmą Azul Villa Properties. To, że jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym momencie i na każdym etapie naszej współpracy, tak w Polsce jak i w Hiszpanii. To, że macie Państwo bezpośredni kontakt z naszymi managerami. To, że możemy się spotkać w jednym z naszych wyjątkowych

Domville Sp. z o.o.

 • Poznań

Nasza firma to zespół profesjonalistów rynku nieruchomości, który posiada bogate doświadczenie we wszystkich segmentach rynku związanego z nieruchomościami. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku deweloperskim, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami czy zarządzania nieruchomościami pozwala nam kompleksowo odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku na produkty z branży nieruchomości. Czym się zajmujemy? - Budujemy domy - Pośredniczymy w transakcjach kupna, sprzedaży i najmu zarówno nieruchomości mieszkaniowych, jaki i komercyjnych - Zarządzamy nieruchomościami - Przeprowadzamy wyceny nieruchomości - Pomagamy przy uzyskaniu finansowania - Ubezpieczamy majątek - Doradzamy przy inwestycjach w nieruchomości Posiadamy wymagane licencje

Fidelity Estate

 • Poznań

Fidelity Estate oferuje pełną obsługę rynku nieruchomości głównie na terenie wielkopolski oraz w miejscowościach wczasowych. Usługi jakie oferujemy: - sprzedaż nieruchomości na rynku pierwotnym, - sprzedaż Condohoteli oraz Aparthoteli, - zarządzanie najmem, - pomoc przy uzyskaniu finansowania inwestycji. Na rynku wyróżnia nas podejście do nieruchomości. Jest to nasza pasja, którą chętnie się dzielimy z naszymi partnerami biznesowymi oraz naszymi klientami. Do współpracy zapraszamy każdego, kto chce zakupić lub wynająć nieruchomość. Współpraca z nami jest profesjonalna i wygodna. Zapraszamy do kontaktu

Astons Nieruchomości sp z o.o.

 • Poznań

Ranking Rzeczoznawców Nieruchomości obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...
Podobne zlecenia: Nieruchomości Poznań