Wycena nieruchomości Oświęcim - Najlepsi w 2020

Rzeczoznawcy Majątkowi w Oświęcimiu, 2020

53 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Wycena nieruchomości

 • Wioletta G.

  Kompetentna, rzeczowa osoba, swoją pracę wykonuje rzetelnie i terminowo. Poza tym bardzo sympatyczna i otwarta. Polecam w 100%!!!

 • Co wyceniam? 1. nieruchomości mieszkalne, usługowe, biurowe, przemysłowe 2. działki niezabudowane: budowlane, rolne, inwestycyjne, 3. Inne obiekty, zadzwoń! Co zyskujesz? Efektem wyceny jest opinia rzeczoznawcy majątkowego, w formie przewidzianej prawem, wykonana przy uwzględnieniu celu wyceny. Po to, abyś wykorzystał otrzymaną opinię i bezproblemowo przebrnął przez procedury lub dopełnił formalności. Dla kogo? Wyceny nieruchomości: >dla Ciebie, >dla firm i instytucji >dla banków Czego możesz oczekiwać? Pełnego profesjonalizmu, poufności, rzetelności. I przyjaznej atmosfery. Zapraszam do kontaktu! Elżbieta Ryguła

 • BONIX Nieruchomości

  • Bieruń, 7 km od Oświęcim

  Biuro Obsługi Nieruchomości i Inwestycji BONIX BIERUŃ ul. Turystyczna 1/32 661 040 306, 601 152 696 32 326 90 18 www.bonix.com.pl , office@bonix.com.pl Świadczymy usługi doradztwa z zakresu rynku nieruchomości oraz pomagamy Klientom w uzyskaniu kredytów i pożyczek hipotecznych. Współpracujemy z wieloma specjalistami z dziedzin związanych z nieruchomościami, takimi jak: projektanci, rzeczoznawcy oraz prawnicy. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Od pierwszego kontaktu służymy radą i pomocą. Jesteśmy obecni przy oględzinach nieruchomości, sprawdzamy jej stan prawny. Współpracujemy z Kancelariami Notarialnymi, przez co transakcje dokonywane są sprawnie i szybko. Naszym celem jest zadowolenie oraz satysfakcja Klienta

 • Rafał Brożek

  • Chrzanów, 16 km od Oświęcim

  W ramach działalności wykonujemy wyceny nieruchomości. Wykonujemy zlecenia od 2013. Nasze usługi świadczymy na terenie takim jak województwa śląskie, małopolskie. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

 • Tomasz Świerczek

  • Bestwina, 19 km od Oświęcim

  1. Wycena nieruchomości : gruntowych , budynkowych i lokalowych 2. Wycena budowli i elementów na stałe powiązanych z gruntem Wykonuje wyceny dla celów zabezpieczeń kredytów, sprzedaży, ewidencji księgowych i innych.

Dołącz do naszych Rzeczoznawców Nieruchomości w Oświęcimiu

Działasz na rynku jako Rzeczoznawca Nieruchomości i szukasz nowych Klientów z Oświęcimia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Danuta BecherDBP expert

  • Wadowice, 25 km od Oświęcim

  1. Wycena nieruchomości dla wszystkich celów. Wycena przedsiębiorstw. Analizy rynku nieruchomości. Opracowywanie operatów szacunkowych dla wszystkich celów, a także opinii o wartości. 2. Projektowanie wnętrz - wizualizacje - projekty dla wnętrz mieszkalnych i niemieszkalnych - Projekt koncepcyjny i funkcjonalny - Rzuty architektoniczne 2D - Wizualizacje 3D - Projekt okładzin ściennych, podłóg, rozmieszczenia płytek - Projekt sufitów podwieszanych - Projekt mebli na wymiar/kuchnie, szafy/ 3. Inwentaryzacje budowlane/architektoniczne budynków i budowli (opracowania techniczne zawierające rysunki przedstawiające aktualny stan istniejącego budynku lub budowli) przydatne głównie do: planowania prac remontowych, nadbudowy, rozbudowy,

 • Biuro Wycen Nieruchomości

  • Jaworzno, 20 km od Oświęcim

  - wycena nieruchomości dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, - wycena nieruchomości na potrzeby zabezpieczenia wierzytelności, - wycena nieruchomości dla indywidualnych potrzeb inwestora, - doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami.

 • Plazynski Nieruchomości

  • Jaworzno, 20 km od Oświęcim
  Marcin C.

  Wszystko załatwione bardzo profesjonalnie, na czas i bez żadnych komplikacji. Rzetelne podejście do sprawy. Polecam!

 • OPERATON

  • Czechowice-Dziedzice, 20 km od Oświęcim

  Realizowane przez naszą firmę usługi to wycena nieruchomości. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2011. Obszarem działalności naszej firmy jest centralna i południowa część województwa śląskiego. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

 • Biuro Architektoniczne Piotr Kosydar

  • Tychy, 20 km od Oświęcim

  BAPK Biuro Architektoniczne powstało na bazie doświadczenia zdobytego podczas praktyki w renomowanych biurach projektowych, gdzie kilkuletni okres pracy przy zadaniach projektowych z zakresu architektury użyteczności publicznej, komercyjnej oraz mieszkaniowej dały wiedzę niezbędną do świadomego i odpowiedzialnego przeprowadzenia procesu inwestycyjnego. Wielobranżowe projekty wykonywane w BAPK przy współpracy doświadczonych inżynierów, ich koordynacja w zakresie spójności oraz nadzór podczas realizacji dają poczucie klientowi, że powstaje coś dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Źródłem inspiracji realizowanych tu projektów jest światło, kolor, klimat jak i ogólnie pojęte środowisko kulturowe oraz lokalny charakter danego miejsca.

 • WYCENA NIERUCHOMOŚCI I USŁUGI NADZORU BUDOWLANEGO JULIA GUŚCIORA

  • Tychy, 20 km od Oświęcim

  Działania usługowe, które oferuję opierają się o konkretną czynność – realizowaną w sposób profesjonalny wycenę majątku. Działam na wniosek klientów indywidualnych, ale na tym nie koniec. Na dodatek współpracuję w sposób aktywny z bankami, firmami i wieloma innymi klientami. Wyceną majątkową zajmuję się w sposób kompleksowy. Dzięki bardzo wysokiemu standardowi usług, dobieram najlepsze rozwiązania dla moich klientów i odbiorców usług. Na mojej stronie można znaleźć wszystkie szczegóły. Z chęcią udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania, mailowo lub telefonicznie. Jestem bezstronna i w każdym przypadku kieruję się pełnym profesjonalizmem. W ofercie: rzeczoznawca majątkowy pszczyna, rzeczoznawca pszczyna

 • CNF Nieruchomości

  • Tychy, 20 km od Oświęcim

 • SPSoft-tech

  • Mysłowice, 21 km od Oświęcim

  Realizacje przemysłowe

 • Tessen nieruchomości Bielsko-Biała

  • Bielsko-Biała, 27 km od Oświęcim

  Działki, mieszkania, domy : Bielsko-Biała Posiadamy w swej ofercie aktualne oferty sprzedaży oraz wynajmu mieszkań, domów mieszkalnych, letniskowych oraz rekreacyjnych a także działki i grunty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze biuro oferuje Państwu pomoc w kupnie, sprzedaży i wynajmie domów, mieszkań, rezydencji, apartamentów, działek na terenie Bielska-Białej i okolic. Nasi klienci otrzymują od nas pakiet profesjonalnych usług zwiazanych z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Jako firma rodzinna stawiamy na jakość usług bez niepotrzebnych zawiłości oraz rotacji personalnych. Dbamy o naszych klientów dając im maksimum bezpieczeństwa podczas rokowań, negocjacji pomiędzy stronami. Naszą dewizą jest SKUTECZNA

 • MediaBielsko.pl Paweł Strykowski

  • Bielsko-Biała, 27 km od Oświęcim

  Zapraszamy na nasz portal, który umożliwia dodawanie i przegląd ofert nieruchomości z całego regionu Podbeskidzia. Oferty dotyczą sprzedaży lub wynajmu domu, mieszkania, lokalu bądź sprzedaży lub dzierżawy działek. Według analiz nasz portal zawiera największą bazę ofert nieruchomości w Internecie związanych z regionem Podbeskidzia. Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego klienta. Współpracujemy przede wszystkim z biurami nieruchomości.

 • Property Hunter

  • Bielsko-Biała, 27 km od Oświęcim

 • Sylwia Gajek-Zielińska RE/MAX

  • Bielsko-Biała, 27 km od Oświęcim

  Oddaję się do Państwa dyspozycji w zakresie profesjonalnej usługi pośrednictwa przy sprzedaży, kupnie, wynajmie i najmie nieruchomości. Moje doświadczenie oraz szeroka wiedza z zakresu min. marketingu, wyceny a także kodeksu cywilnego dają Państwu gwarancję skutecznego oraz bezpiecznego przeprowadzenia procesu sprzedaży bądź nabycia nieruchomości. Usługa moja gwarantuję pełną opiekę około transakcyjną. Reprezentuję międzynarodowe biuro nieruchomości ciesząc się od 44 lat wciąż rosnącym zaufaniem klientów. Jestem Ambasadorem marki w Polsce co świadczy o mojej wysokiej lojalności wobec firmy ale przede wszystkim oddaniu klientom. Jeżeli potrzebują Państwo szczerego, zaufanego specjalisty już dziś zapraszam do kontaktu.

 • Business Partners Club sp zoo

  • Bielsko-Biała, 27 km od Oświęcim

  Moja działalność w pośrednictwie nieruchomości rozpoczęła się w 2011 roku. Moją specjalnością jest sprzedaż domów oraz gruntów, głównie na terenie południowych powiatów województwo śląskie. Z firmą Business Partners Club jetem związana od maja 2018 roku. W swoich działaniach kieruję się etyką i indywidualnym podejściem do klienta. Wyznaję zasadę, że do skutecznej sprzedaży nieruchomości nie potrzeba 10-ciu agencji, wystarczy jeden profesjonalista, który zna potrzeby swojego klienta.

 • P.P.U.H. "VALTARI" JOLANTA JURASZEK

  • Bielsko-Biała, 27 km od Oświęcim
  Anna K.

  Naszą działalność prowadzimy od 1994 roku. W kompleksowej ofercie naszych usług proponujemy obsługę między innymi w zakresie: - pełna księgowość - książka przychodów i rozchodów - ewidencje ryczałtowe - rozliczenia VAT - rozliczenia ZUS - rozliczenia roczne - sporządzanie deklaracji podatkowych oraz ich przesyłanie do odpowiednich urzędów - sporządzanie list płac oraz deklaracji ZUS - możliwość odbioru dokumentów od klienta oraz obsługa księgowa online - wycena nieruchomości, także dla dla potrzeb kredytów, zabezpieczenia wierzytelności -działalność prowadzimy na terenie miasta Bielsko-Biała oraz woj. śląskiego

 • S-TYNK SEBASTIAN BIAŁEK

  • Wilkowice, 31 km od Oświęcim
  Joanna W.

  Uczciwy, rzetelny, solidnie dokładnie wykonana praca, polecam tego wykonawcę z czystym sumieniem.

 • IS INVEST Sp. o.o.

  • Wilkowice, 31 km od Oświęcim

  Dostępne u nas usługi to nieruchomości, sprzedaż, zakup, wynajem. Działamy na rynku od 2018. Obszar naszej dostępności to Bielsko-Biała, powiat bielski, Szczyrk, Żywiec, Ustroń i okolice. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

 • DELFIS Biuro Nieruchomości

  • Sosnowiec, 28 km od Oświęcim
  Jadwiga S.

  Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do klienta i dodatkowo rzetelnym przygotowaniem. Dzięki zrozumieniu potrzeb potencjalnego Klienta, podejściu do człowieka w sposób serdeczny, pełnemu zaangażowaniu doszło do sukcesywnego sfinalizowania świetnej oferty za którą bardzo dziękuję Panu Tomaszowi. Jeżeli stawiasz na precyzyjność to polecam Pana Tomasza.

 • BIURO "TAMAR" TAMARA SZATKIEWSKA

  • Sosnowiec, 28 km od Oświęcim

  Działamy w branży od 2010 roku. Nasza specjalność to wycena nieruchomości, na terenie województwo śląskie.

 • GOLDEN HOUSE SP. Z O.O.

  • Sosnowiec, 28 km od Oświęcim

  ***** GOLDEN HOUSE SP. Z O.O. ***** Szukałeś kiedyś dobrej Agencji Nieruchomości? Jeśli tak, to pewnie mieliśmy okazję się spotkać. Jeżeli jeszcze nas nie znasz, czas najwyższy to zmienić. Pragniemy spełnić Twoje marzenia, czyli pomóc odnaleźć Ci Twoje miejsce na Ziemi. Miejscem takim dla każdego człowieka jest dom, w którym zamieszka, założy rodzinę - po prostu żyje. " POŚREDNICZYMY MARZENIU O TWOIM WŁASNYM eM" - to nasze motto. Nasza praca polega na tym, aby pomóc Ci odnaleźć swoją przystań - dom, który pokochasz. Zaufaj nam i pozwól nam dopomóc sobie w realizacji marzeń o własnym eM. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

 • RE/MAX Gold biuro nieruchomości Katowice

  • Katowice, 28 km od Oświęcim

  Kiedy zamierzamy sprzedać lub ewentualnie zakupić mieszkanie, dom lub działkę budowlaną, pomoc biura nieruchomości ma prawo okazać się nieoceniona. Pośrednicy gruntownie znają wszelkie kwestie powiązane z nieruchomościami, również formalne, jak oraz prawne, skutkiem tego będą w stanie nam pomóc - sprawdź biuro nieruchomości katowice. Biuro nieruchomości może nas reprezentować w kancelarii notarialnej, a również we wszystkich negocjacjach z klientami. Choć za tą usługę będziemy musieli zapłacić, to mimo to, należałoby zdecydować się na pomoc od biura. Biura nieruchomości coraz to częściej pośredniczą w obrocie nieruchomościami. Z ich usług korzysta raz za razem więcej ludzi, nic wobec tego nadzwyczajnego, że oraz na rynku coraz to więcej

 • Pro-estate Kataryzna Reyman

  • Katowice, 28 km od Oświęcim

  Firma Pro-estate oferuje następujące rodzaje usług: - Sporządzanie operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości - Opracowanie wycen przedsiębiorstw - Sporządzanie opracowań i ekspertyz dotyczących: rynku nieruchomości oraz doradztwa w zakresie tego rynku efektywności inwestowania w nieruchomości i ich rozwoju oznaczania przedmiotu odrębnej własności lokali bankowo – hipotecznej wartości nieruchomości określania wartości nieruchomości na potrzeby indywidualnego inwestora - Doradztwo indywidualne Dla Państwa wyceniamy następujące rodzaje nieruchomości: Nieruchomości gruntowe niezabudowane Nieruchomości gruntowe zabudowane Nieruchomości lokalowe – lokale mieszkalne, lokale użytkowe Nieruchomości rolne, leśne

 • Bukszpan

  • Katowice, 28 km od Oświęcim

 • Keller Williams Poland

  • Katowice, 28 km od Oświęcim

 • ARKADIADOM

  • Katowice, 28 km od Oświęcim

  ARKADIADOM to profesjonalne oraz kompleksowe zarządzanie nieruchomościami. Oferujemy zarządzanie i administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi oraz nieruchomościami komercyjnymi. Dlaczego ARKADIADOM? Każdemu naszemu klientowi przypisany jest indywidualny, licencjonowany zarządca nieruchomości. O każdą zarządzaną nieruchomość dbamy jak o własną. Szybko reagujemy na Państwa uwagi oraz potrzeby. Dbamy o Państwa finanse i bezpieczeństwo. Oferujemy bezpłatną pomoc w zmianie zarządy nieruchomości lub administratora. Doradzamy jak obniżyć koszty związane ze stratami wody oraz rachunkami na ogrzewanie. Załatwiamy wszelkie formalności związane z dociepleniem budynków. Wykonujemy audyty niezbędne do termomodernizacji. Zapewniamy dostęp Państwa

 • Agencja Nieruchomości Real Estate

  • Katowice, 28 km od Oświęcim

  Klienci Agencji Nieruchomości Real Estate mogą liczyć na: - rzetelne zbadanie stanu prawnego nieruchomości - przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajęcia od strony marketingowej, - fachową prezentację nieruchomości, - dyskrecję, poufność oraz - ograniczenie zaangażowania Państwa czasu w procesie prezentacji i wstępnych rozmów. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór mieszkań, apartamentów, domów a także hal i magazynów w najlepszych lokalizacjach.

 • KBC Nieruchomości Wycena Skup Sprzedaż

  • Katowice, 28 km od Oświęcim
  Basia N.

  Polecam biuro nieruchomości KBC z Katowic, profesjonalna obsługa, wiedza i zaangażowanie, warto im powierzyć sprzedaż swojego mieszkania lub innej nieruchomości.

 • ADS Service Sp z o.o.

  • Katowice, 28 km od Oświęcim

  Realizujemy zlecenia od 2016. Firma specjalizuje się w projektach inwestorskich, koordynacji inwestycji, prowadzeniu projektów, doradztwie projektowym. Nasz obszar działania to woj. śląskie, małopolskie. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • LM Bud

  • Katowice, 28 km od Oświęcim

 • pro-per-ty

  • Katowice, 28 km od Oświęcim

  Rozpoczęliśmy działalność w 2015 roku. Nasza specjalność to wynajmy sprzedaz, na terenie katowice.

 • BIURO WYCEN NIERUCHOMOŚCI PIOTR WAZL

  • Katowice, 28 km od Oświęcim
  Bengold

  Bardzo szybka realizacja zlecenia. Polecam każdemu!

 • INC KAROL ŚLIWIŃSKI

  • Katowice, 28 km od Oświęcim

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2014 roku. Nasza specjalność to wycena nieruchomości, na terenie Warszaw, powiat otwocki, powiat mińsk mazowiecki.

 • AFK Silesian Properties sp. z o.o.

  • Katowice, 28 km od Oświęcim

 • EMPORIUM NIERUCHOMOŚCI S.C.

  • KATOWICE, 28 km od Oświęcim

  Firma Emporium Nieruchomości s.c. świadczy profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Działamy na terenie całego kraju i we wszystkich sektorach rynku nieruchomości. W naszej bogatej ofercie posiadamy nieruchomości gruntowe ( działki budowlane, inwestycyjne, rolne ), nieruchomości gruntowe zabudowane domami mieszkalnymi, nieruchomości lokalowe ( lokale mieszkalne oraz użytkowe ) i inne. Pośredniczymy w sprzedaży, kupnie, wynajmie oraz najmie nieruchomości. Naszymi klientami są osoby fizyczne, przedsiębiorcy, firmy, instytucje krajowe i zagraniczne oraz międzynarodowe korporacje.

 • Master Home Sp. z o.o.

  • Katowice, 28 km od Oświęcim

 • Wycena Nieruchomości

  • Katowice, 28 km od Oświęcim

  Wycena Nieruchomości Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Chorzów, Siemianowice Śl., Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Mikołów, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój, Będzin, Czeladź, Rybnik, Bielsko-Biała.

 • ANIWIO ŚLĄSKI INSTYTUT BIZNESU

  • Katowice, 28 km od Oświęcim

  ANIWIO ŚLĄSKI INSTYTUT BIZNESU specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń i doradztwa dla firm. Prowadzone przez nas szkolenia są dopasowane do potrzeb Klientów, a ich zakres tematyczny bardzo szeroki. Członkowie Naszego zespołu zapewniają Państwu profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w niewygórowanych cenach.Oferujemy zarówno bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstw, jak i doraźną pomoc prawną. W ramach prowadzonej działalności doskonalimy kompetencje pracowników, dostarczamy wiedzę i pomagamy firmom wdrażać efektywne systemy zarządzania.Ponadto, naszym celem jest propagowanie idei mediacji oraz edukacji w tym zakresie. Jako jedna z nielicznych firm na Śląsku oferujemy szeroki zakres tematyczny postępowań mediacyjnych. Dbamy o profesjonalizm

 • Beata

  • Zywiec, 38 km od Oświęcim

 • Józef Kufel Nieruchomości

  • Żywiec, 38 km od Oświęcim

  Jesteśmy jedną z najdłużej istniejących agencji nieruchomości w Beskidach. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych zainteresowanych kupnem, sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości położonych na terenie powiatów bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego. Prowadzimy chętnie odwiedzany serwis internetowy, w którym publikujemy oferty sprzedaży i wynajmu domów, mieszkań, działek, lokali, obiektów i hal. Wszystkie oferty zawierają dokładny opis nieruchomości, zdjęcia i cenę. Wyróżnia nas rzetelne podejście do powierzonych zadań, kompleksowość usług oraz terminowe wywiązywanie się z zobowiązań.

 • Nowy dom nieruchomosci.pl

  • Olkusz, 36 km od Oświęcim

 • Doradztwo Rynku Nieruchomości

  • Radziszów, 42 km od Oświęcim

 • Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Krzysztof Ratka

  • Będzin, 34 km od Oświęcim
  Tomasz S.

  Jeżeli poszukujecie doskonałej jakości wykonywanych usług to Pan Krzysztof jest ekspertem. Firma godna polecenia!

 • LEADER HOUSE Nieruchomości Katarzyna Węgrzyn

  • Będzin, 34 km od Oświęcim

 • PROPERTY EXPERT WYCENA NIERUCHOMOŚCI Tomasz Ziętara

  • Będzin, 34 km od Oświęcim

 • Rzeczoznawca Majątkowy Marcin Korfanty

  • Siemianowice Śląskie, 34 km od Oświęcim

  Wycena nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, wycena ograniczonych praw rzeczowych oraz wycena przedsiębiorstw. Oferta kierowana zarówno do podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Posiadam uprawnienia do szacowania nieruchomości nr 5693, uzyskane w sierpniu 2013r. Ponadto przynależę do Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych oraz jestem pracownikiem banku, co mi pozwala na konsultację z najwyższej klasy specjalistami oraz ciągłą praktykę i doskonalenie w zawodzie.

 • AZMAS

  • Dąbrowa Górnicza, 35 km od Oświęcim

  Wycena nieruchomości na terenie śląska. Mieszkania, działki, budynki inne.

 • sprzedaz-wynajem.pl

  • Dąbrowa Górnicza, 35 km od Oświęcim

  Profesjonalna obsługa sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Z nami szybko i bezpiecznie sprzedaż lub wynajmiesz dom, mieszkania, działkę magazyn i każdego typu nieruchomość komercyjną. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu weryfikacji stanu prawnego nieruchomości (spadki, zasiedzenia) oraz wycenę i zarządzanie nieruchomościami. Oferujemy również skup nieruchomości za gotówkę (zadłużonych, z nieuregulowanym stanem prawnym). Oferujemy bezpieczny najem nieruchomości mieszkaniowych - umowy najmu z lokatorami - osobami prywatnymi, firmami, pracownikami zagranicznymi. Działamy głównie na terenie Dąbrowy Górniczej, Sosnowca oraz powiatu będzińskiego oraz w najbliższych okolicach. Obsługujemy osoby prywatne, spółki, firmy oraz

 • Nieruchomości Marcin Buczek

  • Dąbrowa Górnicza, 35 km od Oświęcim

  Biuro Nieruchomości Marcin Buczek powstało, aby świadczyć Państwu profesjonalne usługi pośrednictwa obrotu nieruchomościami. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą współpracującą z profesjonalnymi doradcami kredytowymi, kancelariami notarialnymi oraz biurami nieruchomości. Naszym zadaniem jest dbanie o kompleksowość obsługi naszych klientów poprzez dokładne przygotowanie transakcji, oraz dogłębne sprawdzenie dokumentów pod względem prawny. Potrafimy rozwiązać nawet najtrudniejsze sprawy związane z nieruchomościami. Nie boimy się nieruchomości obciążonych hipotekami, egzekucjami komorniczymi, zadłużonymi. Wiemy jak ważny jest zakup czy sprzedaż własnego mieszkania, domu czy działki. Jest to inwestycja, która niesie ze sobą wiele emocji

 • PRZEDSIĘBIORSTWO GEOLOGICZNO-KONSULTINGOWE "GEO- MERITUM"

  • DABROWA GÓRNICZA, 35 km od Oświęcim

  •Geologia i geotechnika •Sporządzanie dokumentacji i projektów prac geologicznych •Sporządzanie dokumentacji geotechnicznych •Nadzory geologiczne/geotechniczne budów •Obsługa geotechniczna budów (badania zagęszczenia i nośności, badania podstawowych parametrów geotechnicznych i wytrzymałościowych materiałów budowlanych) •Ocena stanu konstrukcji nawierzchni wraz z podłożem gruntowym •Konsulting geologiczny/geotechniczny/laboratoryjny •Inżynier materiałowy •Konsultowanie problemów materiałowych i technologicznych w budownictwie •Sporządzanie programów zapewnienia jakości •Analiza zgodności rodzaju i jakości materiałów budowlanych pod kątem wymagań Specyfikacji technicznej lub innego kryterium •Analiza zgodności badań laboratoryjnych i