Wózki Widłowe Wrocław - Porównaj Oferty Wózków Widłowych

Wózki widłowe Wrocław

Określ jaki Wózek widłowy chcesz kupić
Poinformujemy o Twoim zapotrzebowaniu 127 Dostawców
Otrzymasz i porównasz oferty  bezpłatnie! 
Wózki widłowe
Oszczędź do 30%


Wrocław to miasto, w którym znajduje się wiele siedzib banków, firm z branży wysokich technologii i placówek zagranicznych gigantów. Wrocław jako miasto otwarte na nowe inwestycje jest aktualnie przebudowywane w wielu miejscach. Wiąże się to również z przygotowaniami do rozgrywek Euro 2012. Wózki widłowe stają się niezbędnym elementem nie tylko podczas przebudowy miasta, ale także na stacji towarowej Wrocław-Brochów, lotnisku na Strachowicach oraz w porcie rzecznym położonym w południowo-wschodniej części Psiego Pola.

Stacja towarowa

Stacja towarowa Wrocław-Brochów to jedna z największych stacji towarowych w Polsce. Aktualnie plasuje się na drugiej pozycji zaraz po stacji w Tarnowskich Górach. Wrocławskie wózki widłowe są stałym elementem krajobrazu tych miejsc, podobnie jak wszelkiego rodzaju dźwigi, pasy transmisyjne, rampy czy koparki. Jako, że masa przewożonych pociągami towarów często jest bardzo duża to wózki widłowe powinny odznaczać się dużą wagą własną przekraczającą dwukrotnie unoszony załadunek.

Port lotniczy

Aktualnie międzynarodowy port lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika jest w trakcie budowy nowego terminala, który ma być gotowy w 2011 roku. Oprócz budowy terminala wykonuje się rozbudowę płaszczyzny lotniskowej. Wózki widłowe we Wrocławiu pomagają w rozładunku i załadunku wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych i akcesoriów oraz ich transporcie na placach budowy.

Port Miejski

Znaczną część infrastruktury portu rzecznego mieszczącego się na Psim Polu zlikwidowano. Wciąż jednak funkcjonują składowiska i magazyny. Tam też wózki widłowe odgrywają ważną rolę transportową i rozładunkową. W zależności od rodzaju towarów proponuje się wózki magazynowe o napędzie elektrycznym. Te natomiast, które przemieszczać się będą zarówno na powietrzu, jak i w halach magazynowych, mogą być napędzane Dieslem lub gazem pod warunkiem, że wyposażymy je w odpowiednie filtry.

Wybór wózka widłowego

W wyborze wózka widłowego pomocny okaże się formularz produktowy. Po jego wypełnieniu otrzymamy kilka dopasowanych ofert od firm wraz z wyceną. Możemy sprawdzić referencje firm, które prześlą nam swoje propozycje i zadać dodatkowe pytania. Po porównaniu wystarczy wybrać najkorzystniejszą opcję.