Wózki Widłowe Still - Porównaj Oferty Wózków Widłowych

Wózki widłowe Still

Określ jaki Wózek widłowy chcesz kupić
Poinformujemy o Twoim zapotrzebowaniu 127 Dostawców
Otrzymasz i porównasz oferty  bezpłatnie! 
Wózki widłowe
Oszczędź do 30%


Działająca w wielu regionach świata firma Still proponuje nie tylko wózki widłowe Still i ciągniki, ale także wspiera i doradza w zakresie nowoczesnej techniki magazynowej, oferując innowacyjne usługi. Wózki widłowe Still są częścią kompleksowych rozwiązań zarządzania magazynem i transportem materiałów. Oferta firmy kierowana jest do dużych i małych przedsiębiorstw. Firma Still działa globalnie i jest usytuowana w 199 miejscach tak, aby każdy Klient nie miał problemów w kontakcie z serwisem lub obsługą firmy.

Używane wózki widłowe Still

Firma Still produkuje wózki widłowe z napędem elektrycznym, gazowym i Diesla. Mamy możliwość zakupu zarówno nowych, jak i używanych wózków widłowych. Te drugie oznaczane są według stanu danego modelu jako Złote, Srebrne lub Brązowe. Na stronie producenta dostępna jest giełda wózków używanych, na której możemy zakupić wózki widłowe Still różnego rodzaju:

  • spalinowe,
  • elektryczne trójkołowe lub czterokołowe – przydatne tam, gdzie wymagany jest niski poziom hałasu i brak emisji spalin,
  • gazowe,
  • wózki wysokiego lub niskiego udźwigu,
  • wózki do komisjonowania pionowego lub poziomego,
  • wózki regałowe,
  • ciągniki,
  • spychacze.

Innowacyjne rozwiązania finansowe firmy Still

Innowacyjna usługa firmy Still w zakresie finansowania to opcja swobodnej umowy ramowej Still zawierająca w sobie leasing, wynajem, BasicDynamic oraz umowę automatycznego przejęcia własności po określonym czasie. Umowę można modyfikować w zależności od potrzeb, stąd firma Still dopasowuje się do możliwości Klienta, a nie na odwrót. Still proponuje także nowoczesne skomputeryzowane systemy intralogistyczne kontrolujące przepływ towarów w całym łańcuchu dostaw.

Wybór wózka widłowego

Przy zakupie nowego sprzętu mamy wybór pomiędzy wózkami widłowymi sztaplowymi, transportowymi, ładującymi i rozładowującymi oraz wózkami do komisjonowania. Bezpłatny formularz portalu Oferteo pozwoli nam wybrać najlepszą ofertę sposród propozycji handlowych przesłanych od wielu dostawców wózków widłowych. W ten sposób oszczędzamy czas i pieniądze.