Wózki Widłowe Linde - Porównaj Oferty Wózków Widłowych

Wózki widłowe Linde

Określ jaki Wózek widłowy chcesz kupić
Poinformujemy o Twoim zapotrzebowaniu 127 Dostawców
Otrzymasz i porównasz oferty  bezpłatnie! 
Wózek widłowy
Oszczędź do 30%


Celem niemieckiej firmy Linde jest stworzenie marki globalnej. Wychodzenie naprzeciw nowym wymaganiom Klientów poprzez wprowadzanie nowych technologii pozwala określić firmę mianem innowacyjnej i wizjonerskiej. Wózki widłowe Linde to podstawa działalności firmy.

Wózki widłowe Linde na dobre zaczęto produkować w 1969 roku, natomiast pierwszy wózek widłowy z napędem hydrostatycznym firma wyprodukowała jedenaście lat wcześniej. W 1988 roku wprowadzono na rynek już 200 tysięcy wózków widłowych.

W 1989 roku firma łącząc się z Lansing poszerzyła swoją ofertę o czołowe wózki widłowe spalinowe z przeciwwagą, sztaplarki kontenerowe i wózki boczne i do dziś prowadzi tego typu produkcję. Firma sukcesywnie usprawnia wózki widłowe, nie zapominając o designie i ergonomii każdego z modeli.

Porównaj oferty od firm
 

Wózki widłowe Linde w Polsce

Spółka Liftec SA jako przedstawiciel Linde AG w Polsce została założona w 1991 roku. Jedenaście lat później stała się częścią koncernu Linde AG i wyłącznym przedstawicielem na Polskę. Siedziba spółki znajduje się w Warszawie, a przedstawicielstwa handlowe i serwisowe w wielu miastach Polski. W 2007 roku powstał oddział we Wrocławiu.

Wózki widłowe Linde – zakres usług

Firma Linde AG produkuje wózki widłowe Linde:
  • czołowe spalinowe: Diesel powyżej 8 ton, Diesel i LPG do 8 ton, bocznego załadunku, kontenerowe,
  • czołowe elektryczne: 1.0t, 1.2–2 t., 2.0-3.5t, 3.5-5.0t,
  • produkty magazynowe i systemowe: elektryczne podnośnikowe, komisjonujące, paletowe ręczne, elektryczne unoszące, systemowe, ciągniki.

Firma oferuje oprócz sprzedaży wózków nowych i używanych także wynajem długoterminowy i krótkoterminowy. Wózki widłowe Linde można wziąć w leasing lub wynająć LTR z obsługą serwisową. LTR zawiera w sobie pełen pakiet serwisowy, brak konieczności wykupu wózka po okresie wynajmowania i wiele innych korzyści, których brakuje przy zawieraniu umowy leasingowej.

Serwisy Linde znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Sosnowcu. Zapewniają one pełen zakres usług związanych z naprawą bieżącą oraz zasadniczymi remontami wózków widłowych. Firma Linde dostarcza zastępczy wózek widłowy na czas remontu, transport oraz usługi oponiarskie dla każdego modelu wózka. Na każdą naprawę udzielana jest gwarancja.

Wybór wózka widłowego

Wybór idealnie dopasowanego wózka widłowego stanie się znacznie łatwiejszy, gdy skorzystamy z formularza dla wózków widłowych sporządzonego przez specjalistów Oferteo. Dzięki temu będziemy porównywać indywidualnie przygotowane dla nas oferty. Na końcu wystarczy zdecydować się na najkorzystniejszą opcję.