Wózki Widłowe Jungheinrich - Porównaj Oferty Wózków Widłowych

Wózki widłowe Jungheinrich

Określ jaki Wózek widłowy chcesz kupić
Poinformujemy o Twoim zapotrzebowaniu 127 Dostawców
Otrzymasz i porównasz oferty  bezpłatnie! 
Wózki widłowe
Oszczędź do 30%


Sprzęt magazynowy, a w tym wózki widłowe Jungheinrich, produkowany jest w pięciu fabrykach umiejscowionych na terenie Niemiec i Chin. Firma Jungheinrich ogółem zatrudnia ponad 10 000 osób w 31 państwach. Wózki widłowe Jungheinrich można nabyć poprzez jedno z przedstawicielstw handlowych licznie rozmieszczonych na sześciu kontynentach świata. Firma została założona w 1953 roku w Hamburgu przez Friedricha Jungheinricha.

Od 1994 roku wózki widłowe Jungheinrich sprzedano w liczbie kilkunastu tysięcy przez polski oddział firmy. Od tamtej pory otwarto również oddziały regionalne w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu i Sosnowcu i punkty handlowo-serwisowe w wielu innych miastach Polski.

Wózki widłowe Jungheinrich – oferta produktowa

Firma oferuje nowe i używane wózki widłowe Jungheinrich. Spośród sześciuset typów wózków o różnych parametrach i innych elementach wyposażenia można dokonywać odpowiedniego wyboru. Aby ułatwić sobie podjęcie decyzji można skorzystać z opcji wirtualnego magazynu zamieszczonego na firmowej stronie internetowej, dzięki któremu dopasujemy wózek widłowy Jungheinrich do swoich potrzeb. Natomiast jeśli chcemy porównać oferty od kilku producentów i dostać wycenę każdego z modeli warto skorzystać z darmowego formularza produktowego portalu Oferteo.pl.

Oferowane wózki widłowe Jungheinrich to między innymi:
  • ręczne wózki widłowe
  • akumulatorowe wózki unoszące i podnośnikowe
  • czołowe akumulatorowe lub spalinowe wózki widłowe
  • wózki systemowe do kompletacji lub składowania w regałach
  • wózki widłowe wysokiego składowania
  • a także osprzęt roboczy i ciągniki

Specjalne wózki widłowe Jungheinrich

Firma Jungheinrich posiada w swojej ofercie usługę wykonania wózka na zamówienie. Specjalny wózek widłowy potrzeby jest tam, gdzie pojawiają się towary o nietypowych kształtach lub występują trudne warunki przestrzenne. Zakład produkcyjny w Lüneburgu specjalizuje się w produkcji modułów do nietypowych wózków ukierunkowanych na konkretne gałęzie przemysłu. Wózki widłowe Jungheinrich produkowane są tam albo w krótkich seriach, jednym egzemplarzu lub poprzez customizację danego modelu, czyli modyfikację mającą na celu idealne dopasowanie do wymagań Klienta.