Wózki Widłowe GPW - Porównaj Oferty Wózków Widłowych

Wózki widłowe GPW

Określ jaki Wózek widłowy chcesz kupić
Poinformujemy o Twoim zapotrzebowaniu 127 Dostawców
Otrzymasz i porównasz oferty  bezpłatnie! 
Wózki widłowe
Oszczędź do 30%


Obecne na rynku wózki widłowe GPW napędzane są gazem lub Dieslem. Modele charakteryzują się łatwością obsługi, samowystarczalnością w miejscu przeładunku, dużą zwrotnością, napędem hydrostatycznym na tylne koło oraz awaryjnym odcięciem operatora, co gwarantuje bezpieczeństwo.

GPW posiada w swojej ofercie modele wózków, do obsługi których wystarcza prawo jazdy na pojazdy ciężarowe. Wózki widłowe GPW dystrybuowane są przez firmę GPWP (Zremb Gliwice).

Wózki widłowe GPW – dostępne modele

Na rynku obecnie możemy znaleźć standardowe oraz terenowe podnośniki widłowe. Maksymalny udźwig dostępnych modeli to 8 ton w modelu o numerze 8000. Numery seryjne innych modeli również związane są z maksymalnym udźwigiem danego podnośnika.

Wózki widłowe firmy GPW, modele UZW-1100, są wózkami o najmniejszym udźwigu ze wszystkich dostępnych maszyn podnośnikowych tej firmy. Wózki te znacznie przyspieszają transport wewnętrzny na niewielkich odległościach. Model UZW-1100 odznacza się przede wszystkim szybkością i precyzją operowania ładunkiem. Wysokość podnoszenia dosięga 2400mm. Dzięki temu możliwy jest załadunek dwóch warstw palet typu EURO na samochód ciężarowy.

Wózki widłowe GPW, modele GPW-8000, to wózki o największym udźwigu. Charakteryzują się one rozwiązaniami konstrukcyjnymi na światowym poziomie: zwartą budową, zwrotnością i wydajnością w przeładunku oraz nisko położonym środkiem ciężkości.

Komfort operatora zwiększony jest natomiast poprzez:
  • usytuowanie dźwigni sterującej biegami przy kierownicy,
  • bębnowe hamulce z serwomechanizmem,
  • hydrauliczne wspomaganie kierownicy,
  • maszt panoramiczny.

Porównaj oferty od firm
 

Wózki widłowe GPW – formularz Oferteo.pl

Najlepszym sposobem dobrania odpowiedniego wózka widłowego do swoich potrzeb jest wypełnienie formularza udostępnionego przez portal Oferteo.pl. Po zaznaczeniu odpowiednich parametrów firmy same przygotują dopasowane oferty do naszych wymaganiach. Następnie należy porównać nadesłane propozycje, ocenić koszty i wybrać najkorzystniejszą ofertę.