Wózki Widłowe Bydgoszcz - Porównaj Oferty Wózków Widłowych

Wózki widłowe Bydgoszcz

Określ jaki Wózek widłowy chcesz kupić
Poinformujemy o Twoim zapotrzebowaniu 127 Dostawców
Otrzymasz i porównasz oferty  bezpłatnie! 
Wózki widłowe
Oszczędź do 30%


Położone nad Brdą i Kanałem Bydgoskim miasto Bydgoszcz to ważny ośrodek gospodarczy, kulturalny i akademicki na mapie Polski. Należy do aglomeracji bydgosko-toruńskiej. Pracujące wózki widłowe można dostrzec w tamtejszym porcie rzecznym, lotniczym im. Ignacego Jana Paderewskiego oraz na terenie wielu zakładów produkcyjno-przemysłowych.

Przez miasto przepływają trzy cieki wodne, którymi transportowane są wszelkiego typu towary. Wykorzystuje się je także do przewożenia ludzi. Warto wiedzieć również, że przez Bydgoszcz przepływają wodne korytarze systemu śródlądowych dróg wodnych. Co prawda obecnie drogi wodne Bydgoszczy nie są wykorzystywane w dużym stopniu, jednak wózki widłowe znajdują dla siebie zastosowanie przy drobnym załadunku lub rozładunku towarów.

Port lotniczy

Niecałe 4 km od centrum miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego. Obecnie zajmuje dziesiąte miejsce wśród polskich lotnisk pod względem ruchu lotniczego. Oprócz lotów pasażerskich odprawiane są również loty czarterowe, towarowe oraz lotnictwa ogólnego.

Wózki widłowe wykorzystywane są nie tylko do przeładunku wszelkiego typu bagaży i towarów, ale także do rozbudowy lotniska, która odbywa się w latach 2007 – 2013. Wszelkiego typu materiały budowlane transportowane są przez wózki widłowe, co staje się standardem na różnego rodzaju placach budowy.

Wybór wózka widłowego

W zależności od warunków środowiskowych i zadań, do jakich mają zostać przeznaczone wózki widłowe, należy wybrać odpowiedni model. Zaczynając od standardowych wózków poprzez dyszlowe, z wysuwanym masztem, ładowarki teleskopowe po ręczne wózki widłowe - nasz wybór wcale nie należy do najprostszych.

Problem może pojawić się także w wyborze silnika wózka widłowego, gdyż wózki z napędem elektrycznym najlepiej używać w środowisku magazynowym, jednak posiadają one mniejszą moc w porównaniu do wózków spalinowych, których tymczasem nie należy używać w pomieszczeniach zamkniętych. W związku z tym potrzebujemy rozeznania w temacie.

Formularz produktowy dotyczący wózków widłowych pomoże nam dokonać odpowiedniego wyboru. Firmy, które będą w stanie spełnić nasze wymagania prześlą nam gotowe oferty wraz z wyceną. Następnie porównujemy propozycje i wybieramy najlepszą z nich.