Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

WOLTBERG FOTOWOLTAIKA S.C.

9

O specjaliście

Woltberg Fotowoltaika s.c. to firma zapewniająca usługi w zakresie profesjonalnego doboru i montażu elementów instalacji fotowoltaicznych.

Kierując się odpowiedzialnym podejściem do realizacji każdego projektu wykorzystujemy materiały najwyższej jakości gwarantujące efektywność i niezawodność na długie lata. Dbamy o satysfakcję naszych Klientów koncentrując się na stosowaniu nieszablonowych rozwiązań i precyzyjnym wykonaniu powierzonych przedsięwzięć.

W katalogu naszych propozycji znajdują się nowoczesne wiaty solarne. Są to stalowe konstrukcje pokryte panelami fotowoltaicznymi pełniące rolę ekologicznych garaży samochodowych.

Naszym atutem jest kompleksowe spojrzenie na Państwa potrzeby i reagowanie w sposób elastyczny na to, czego Państwo oczekujecie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że teren, na którym pracujemy –Państwa własność- to wartość, o którą należy dbać całościowo. Dlatego oprócz wzorowo wykonanych instalacji bierzemy pod uwagę także inne aspekty. Przykładowo: realizując instalacje gruntowe wykonujemy przekopy ręcznie, by nie niszczyć starannie zaprojektowanej infrastruktury ogrodowej naszych Klientów. Wspomagamy Państwa w organizacji miejsca pod instalację, dopasowujemy je nie tylko pod względem efektywności działania ale także estetyki ogrodu jako całości. Dbamy o porządek i staranność podczas naszych prac. Dbamy o to, co dla Państwa ważne.

Nasz firma posiada certyfikowanych przez UDT instalatorów OZE.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Branża

Fotowoltaika

Obszar działania

Opolskie, Śląskie, Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

18 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Paweł K. 25 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo serdecznie polecam usługi firmy Woltberg. Instalacja przebiegła szybko i sprawnie, a na zakończenie otrzymaliśmy bardzo smaczny upominek. Po pół roku użytkowania wszystko działa perfekcyjnie.

Tomasz G. 9 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Firma rzetelna zarówno pod kątem technicznego wykonania instalacji, jak również umówionych terminów wizyt i samej realizacji. Instalacja wykonana szybko i sprawnie, działa bez zarzutu. Co ważne atrakcyjna oferta cenowa w porównaniu z innymi firmami z branży.

Justyna K. 8 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca! Szybko, sprawnie i na czas. Tacy fachowcy to w dzisiejszych czasach skarb. Pozdrawiamy.

Andrzej T. 6 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Firma Woltberg Fotowoltaika S.C. przedstawiła najkorzystniejszą ofertę w gminnym projekcie na wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Firma dała się poznać jako konkretna i rzetelna. Terminowość, fachowość, szybki i sprawny montaż, kompletna dokumentacja. Dobrej jakości falownik i inne komponenty. Pozytywna ocena inżyniera projektu. Zadowolony klient, polecam.

Czesław M. 19 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Rzetelnie, fachowo i sprawnie, same plusy dla wykonawcy.

Marek M. 14 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Szybko, sprawnie, fachowo, czysto, polecam!

Andrzej M. 10 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Sprawna realizacja, dobry kontakt, szczerze polecam.

Piotr G. 9 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Wykonanie terminowe, bardzo czysto ze zwróceniem uwagi na małe detale. Po zakończonej pracy de facto nie szło zauważyć, że było coś wykonywane. Co do instalacji, na razie działa - od listopada. Fajna jest elastyczność, nie ma problemu jeżeli ktoś chce falownik firmy X,Y,Z, to samo z panelami.

Anna P. 9 kwietnia 2021
Pompa ciepła i panele fotowoltaiczne, bud. do 150m², Pakosławice
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam, dobry kontakt, wykonanie, terminowość.

Piotr M. 8 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalna robota, wszystko zrobione w terminie, bardzo polecam!

Marcin M. 8 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Super wykonanie i jakość. Firma godna polecenia.

Tomasz J. 29 marca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo gorąco polecam firmę montującą PV (panele fotowoltaiczne) z Radlina, rzetelność, uczciwość, terminowość to motto tej Firmy. Jestem ogromnie zadowolony z pracy wykonanej przez Firmę Woltberg. Na wstępie konsultacji, przed podpisaniem umowy, byłem ogromnie i mile zaskoczony wiedzą, profesjonalizmem, chęcią pomocy i cierpliwością Właściciela-Pana Romana. Ogrom uwag i podpowiedzi pozwoliło dobrać właściwy produkt i wybrać pomiędzy montażem na dachu czy w ogrodzie na gruncie (konstrukcja jedno czy dwupodporowa, tylko ocynkowana czy dodatkowo malowana proszkowo, tylko wbijana w grunt czy zabetonowana w gruncie, podgląd pracy instalacji przez Wi-Fi) to tylko niektóre z niuansów nad którymi inwestor się nie zastanawia, a które mają ogromny wpływ na końcowe Nasze zadowolenie. Pracownicy wykonujący montaż, bardzo grzeczni i słuchający uwag inwestora (uwaga na drzewko, krzaczek i rabatkę z kwiatami), ziemię z wykopu układają na rozciągniętych foliach zabezpieczających trawnik, zaprawę mieszają również na foliach aby zabezpieczyć darń trawnika, to ogromny plus przemawiający właśnie za wyborem Wolberga, konstrukcja stalowa, ocynkowana, malowana proszkowo, mocna, stabilna, skręcona nierdzewnymi śrubami, nie oszczędzają na zastosowanych materiałach. Całość prac montażowych wykonywana jest pod okiem drugiego właściciela firmy-Pana Krzysztofa, dokładność, cierpliwość, opanowanie i wiedza, to cechy na które ja zwróciłem uwagę. Elektryk wykonujący finalne podłączenie i uruchomienie to - fachowiec, mimo młodego wieku, z pasją, pomysłem, zaangażowaniem i ogromną kulturą osobistą (podpowiada o możliwości zainstalowania gniazdek przy instalacji PV, lampy LED z czujką ruchu, potrzebną np. przy nocnych, wścibskich wizytach nieproszonych gości, czy proponuje uszczelnienie przestrzeni pomiędzy panelami nad elektrycznym sterowaniem instalacji PV. Proszę wziąć pod uwagę rozwiązania zaproponowane przez Właścicieli Woltberga, naprawdę warto, gorąco polecam z czystym sumieniem.

WOLTBERG FOTOWOLTAIKA S.C., 29 marca 2021

Dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa.

Jan B. 3 lutego 2021
Pozytywna opinia

Profesjonaliści. Wiedza, rzetelność. Niezwykła dbałość o jakość wykonania i zadowolenie klienta. Dobrze zorganizowany zespół fachowców. Polecam Firmę z czystym sumieniem.

WOLTBERG FOTOWOLTAIKA S.C., 4 lutego 2021

Dziękujemy serdecznie.

Andrzej K. AndrzejK, 24 listopada 2020
Panele fotowoltaiczne, dach niezacieniony, dach do 150m², Barcice Górne
Pozytywna opinia

Firmę mogę polecić za solidne wykonanie konstrukcji i całej instalacji. Rozmowy prowadzone były w sposób bardzo elastyczny uwzględniając interesy obu stron.

Natalia Ś. 20 listopada 2020
Pozytywna opinia

świetna firma, wszystko profesjonalnie. Polecam bardzo.

Adam W. 20 listopada 2020
Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne, dach niezacieniony, dach 60m², Gliwice
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do tematu. Jako jedyna firma potrafiła rozwiązać problem małej powierzchni dachu pod instalację fotowoltaiczną. Prace przebiegły sprawnie, wszystko wykonane estetycznie i szybko. Koszty instalacja na dobrych komponentach konkurencyjne względem innych ofert. Polecam tego wykonawcę.

Bożena B. 5 października 2020
Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne, dach niezacieniony, dach 201-300m², Wilkowice
Pozytywna opinia

Na początku ostrożnie podchodziliśmy do oferty tej firmy. Firma stosunkowo krótko jest na rynku. Pomimo tego widać, że właściciele i cała ekipa mają duże doświadczenie w tym co robią. Cena zaoferowana przez właścicieli okazała się bardzo korzystna. Do tego montaż zrealizowano w ciągu jednego dnia. Ekipa stawiła się punktualnie. Po wykonaniu instalacji Panowie zostawili po sobie idealny porządek! Właściciele i monterzy profesjonalni i sympatyczni. Nie odczuliśmy żadnej uciążliwości przy montażu instalacji. Widać, że zależy im na zadowoleniu klientów. Polecamy.

Maciej T. 29 lipca 2020
Pozytywna opinia

Atrakcyjna oferta i bardzo fachowe doradztwo. Widać, że znają się na rzeczy

Oferta

Konstrukcje malowane proszkowo
Polska - Radlin
do uzgodnienia

Chcesz, żeby Twoja instalacja fotowoltaiczna była nie tylko rozwiązaniem praktycznym ale i estetycznym? Skorzystaj z nowych możliwości - oferujemy Ci konstrukcje malowane proszkowo pod wybrany kolor z palety RAL. Dzięki takiemu zabiegowi podnosisz walory wizualne a także zapewniasz dodatkową warstwę antykorozyjną konstrukcji. Zapraszamy!

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

SOSNOWA 15, Radlin

WWW

www.woltberg.pl

Telefon

509****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/Woltberg

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy WOLTBERG FOTOWOLTAIKA Roman Mika, Krzysztof Górniak Spółka Cywilna
Data rozpoczęcia działalności 2020-08-01
NIP 6472590667
Regon 386665690

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat wodzisławski
Gmina Radlin
Miejscowość Radlin
Kod pocztowy 44310
Poczta Radlin
Ulica ul. Sosnowa
Numer nieruchomości 15

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 2 - Jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 019 - Spółki cywilne prowadzące działalność na podstawie umowy zawartej zgodnie z Kodeksem cywilnym
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Rodzaj rejestru lub ewidencji 099 - PODMIOTY NIE PODLEGAJĄCE WPISOM DO REJESTRU LUB EWIDENCJI
Data wpisu do bazy REGON 2020-08-03
Data wpisu do rejestru ewidencji 2020-08-03
Data powstania 2020-08-01
Data rozpoczęcia działalności 2020-08-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
Przeważające PKD
4299Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ POZOSTAŁYCH OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.