wobiektywiemagdy

Warszawa

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Cześć! Miło mi, że tu jesteś :) Nazywam się Magda i jestem fotografem z Warszawy. Fotografią zajmuje się od trzech lat. Uczęszczałam do Akademii Fotografii, gdzie mogłam uczyć się od najlepszych. Teraz stale poszerzam swój warsztat na szkoleniach fotograficznych.

Jestem fotografem ślubnym i fotografuje na terenie całej Polski. W swoim obiektywie zatrzymuje najpiękniejsze momenty. Fotografuje sytuacje, detale, ludzi, gesty i atmosferę. Gwarantuje, że gdy otworzycie album ślubny przeżyjecie ten dzień jeszcze raz. W swoich reportażach łapie to na co zwykły człowiek nie zwróci nawet uwagi.

Fotografuje rodziny. Absolutnie kocham dzieci, sama jestem mamą cudownego dwulatka. Wiem, jak zbudować świetną atmosferę na sesji aby dzieci dobrze się bawiły. Sesje wykonuje w waszych domach lub w plenerze. Wspaniała atmosfera i piękne kadry - gwarantowane :)

Fotografia noworodkowa lifestyle jest bliska mojemu sercu. Sesje wykonuje do miesiąca od urodzenia maluszka w waszym domu lub do 48h od urodzenia maluszka w szpitalu.

Dodatkowo świadczę usługi z :
- fotografii nieruchomości,
- fotografii imprez,
- fotografii wizerunkowej,
- reportaże z chrzcin,
- reportaże z urodzin,
- reportaże z wieczoru panieńskiego.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Jestem aktywna na instagramie @wobiektywiemagdy

Uściski, Magda

Branża

Obszar działania

Świętokrzyskie, Kujawsko-pomorskie, Zachodniopomorskie, Mazowieckie, Pomorskie, Śląskie, Podkarpackie, Opolskie, Łódzkie, Lubuskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Małopolskie, Podlaskie, Dolnośląskie, Lubelskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

2 opinie

5 5
(2)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Anna K. 5 stycznia 2023
opinia potwierdzona
Zlecę fotografowi wykonanie sesji rodzinnej, 11-15 zdjęć, Warszawa
Pozytywna opinia

Pani Magda, zrealizowała zlecenie zgodnie z ustaleniami po mimo okresu przedświątecznego i złożenia zlecenia na ostatnią chwilę, jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdjęcia bardzo ładne.

Łukasz R. 8 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam Magdę na sesje rodzinną. Korzystaliśmy z jej usług już dwa razy - z okazji chrztu naszego dziecka, a teraz byliśmy na sesji świątecznej. Zdjęcia są przepiękne. 5/5!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak wobiektywiemagdy
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Sesja Świąteczna w szklarni

od 350 do 550 zł

Zapraszam na sesje świąteczną w szklarni. Wszystkie dodatkowe informacje na moim instagramie - @wobiektywiemagdy

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Poznańska, 00-001 Warszawa

Telefon

785 ••• ••• Pokaż numer

Instagram

https://www.instagram.com/wobiektywiemagdy/