Wiktoria Tobiasz Studio Artystyczne Warszawa - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Wiktoria Tobiasz Studio Artystyczne nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Wiktoria Tobiasz Studio Artystyczne

O specjaliście

Oferuję usługi fotograficzne wszelkiego typu: fotografia portretowa, reklamowa, dziecięca, artystyczna, intymna, eventowa, packshot'owa, studyjna, architektury (wnętrza) i inne. Oferuję swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym.

Zajmuję się fotografią od wielu lat - ukończyłam liceum plastyczne, warszawską Akademię Sztuk Pięknych, roczne studium w Akademii Fotografii oraz warszawską Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych. Dzięki bogatemu wykształceniu w kierunku fotografii, jak i wieloletniemu doświadczeniu, mogę zaoferować usługę najwyższej jakości. Fotografia to nie tylko mój zawód, to przede wszystkim pasja. Jestem elastyczna, potrafię dopasować się do potrzeb i sugestii moich klientów, a rozwijany przez lata zmysł artystyczny pomaga mi niekonwencjonalnie spojrzeć na każde zlecenie. Bardzo dobra znajomość programu do cyfrowej obróbki zdjęć Photoshop pozwala mi wydobyć z każdego zdjęcia to, co najlepsze. Zapraszam do współpracy!

Obszar działania: Warszawa i okolice

Branża

FotografowanieZdjęcia do dokumentów

Obszar działania

Mazowieckie

Opinie

Gwiazdki opinii 4 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Daria U., 8 października 2018
Pozytywna opinia

W pracy mam okazję współpracować z wieloma fotografami, aczkolwiek nie zawsze zdarza się, by wykazywali się własną inicjatywą, a zarazem starali się jak w najlepszy sposób odpowiedzieć na potrzebę klienta. Dodatkowo prędkość, z jaką Pani Wiktoria jest w stanie dostarczyć zrealizowane zlecenie jest na rynku rzadko spotykana, za co serdecznie dziękuję!

Lorin K., 5 października 2018
Pozytywna opinia

Niejednokrotnie korzystałam z usług Wiktorii i za każdym razem byłam zachwycona jej zdjęciami. Zdecydowanie polecam, przede wszystkim ze względu na jej profesjonalizm oraz ciepłe podejście do "modelki" (nawet takiej unikającej obiektywu jak ognia). Wiktoria posiada ogromne wyczucie estetyki, więc za każdym razem byłam pod ogromnym wrażeniem efektów naszej współpracy.

Łukasz Ś., 2 października 2018
Pozytywna opinia

Gorąco polecam Panią Wiktorie! Otwarta, ciepła i bardzo kontaktowa osoba, a przy tym świetny fachowiec i profesjonalista. To było moje pierwsze doświadczenie z sesją fotograficzną (a była to sesja pod zdjęcie portretowe), więc byłem dość zestresowany, jednak atmosfera spotkania była na tyle luźna i przyjemna, że dość szybko trema opuściła. Zdjęcia wyszly super!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Wiktoria Tobiasz Studio Artystyczne

Powiązane produkty i usługi: Fotografia,  Usługi fotograficzne, Fotograf, Fotograf ślubnyFotograf WarszawaFotograf ślubny Warszawa

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Janiszowska 6, Warszawa

Telefon

693****** Pokaż numer

Telefon

693****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Wiktoria Tobiasz

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy WIKTORIA TOBIASZ-ŚWIDEREK STUDIO ARTYSTYCZNE
Imię (pierwsze) WIKTORIA
Drugie imię WANDA
Nazwisko TOBIASZ-ŚWIDEREK
Data rozpoczęcia działalności 2018-06-01
NIP 5223127208
Regon 380329441

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Włochy
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02264
Poczta Warszawa
Ulica ul. Janiszowska
Numer nieruchomości 6

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-05-25
Data powstania 2018-05-23
Data rozpoczęcia działalności 2018-06-01
Data wznowienia działalności 2020-09-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7420Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA
Przeważające PKD
9003Z ARTYSTYCZNA I LITERACKA DZIAŁALNOŚĆ TWÓRCZA
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
5912Z DZIAŁALNOŚĆ POSTPRODUKCYJNA ZWIĄZANA Z FILMAMI, NAGRANIAMI WIDEO I PROGRAMAMI TELEWIZYJNYMI
5911Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z PRODUKCJĄ FILMÓW, NAGRAŃ WIDEO I PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.