Powiedz jak możemy Ci pomóc

Werinox

Kraków

19

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

"Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej. Specjalizujemy się w produkcji balustrad i zabezpieczeń francuskich, wypełnienia szklane. Wszystkie nasze realizacje są objęte pięcioletnią gwarancja.

Branża

Obszar działania

Małopolskie, Łódzkie, Śląskie, Opolskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

11 opinii

Pozytywna (11)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj opinię
Danuta A. 21 sierpnia 2023
Szukam firmy do wykonania balustrady schodowej, do 5mb, Miechów
Pozytywna opinia

Szybko i sprawnie cena przyzwoita balustrada podoba się

Danuta W. 27 marca 2023
Szukam firmy do wykonania balustrady schodowej, poręczy, do 5mb, Kokotów
Pozytywna opinia

Dobra robota, fajne chłopaki, konkurencyjna cena, solidna i dobrze sprecyzowana praca. Godne Polecenia.

Sławomir J. Pan Szkiełko Sławomir Jadczyk, 24 lutego 2023
Pozytywna opinia

Fenomenalna robota, wszystko sprawnie, dokładnie i świetnej jakości bez zbędnego przeciągania, widać, że ekipa fachowców. Naprawdę pełna profeska, polecam z całego serca!

Stanisław L. 23 lutego 2023
Szukam firmy do wykonania balustrady schodowej, balustrady balkonowej, 21-50mb, Pustkowie Lgockie
Pozytywna opinia

Krótki termin realizacji, konkurencyjna cena, fachowa wiedza pracowników oraz porządek po zakończeniu prac.

Justyna P. JustynaP, 28 stycznia 2023
Szukam firmy do wykonania balustrady schodowej, do 5mb, Bytom
Pozytywna opinia

Sprawnie, szybko, profesjonalnie i co również ważne, w konkurencyjnej cenie. Serdecznie polecam.

Katarzyna C. 25 stycznia 2023
Szukam firmy do wykonania balustrady balkonowej, 6-10mb, Zduńska Wola
Pozytywna opinia

Firma godna 1000% polecenia. Montowano u mnie barierki na balkonie i schodach.Bardzo dobry kontakt ,szybko, sprawnie i co najważniejsze wykonane na wysokim poziomie. Pracownicy bardzo sympatyczni odpowiadają na każde pytanie a co najważniejsze wszystko tłumacza w najmniejszych szczegółach. Pełen profesjonalizm. Polecam tą firmę z czystym sercem. Dziekuje i pozdrawiam.

Romualda G. 23 stycznia 2023
Szukam firmy do wykonania balustrady schodowej, balustrady balkonowej, 6-10mb, Szadek
Pozytywna opinia

Gorąco polecam firmę Werinox. Barierki i montaż perfekcyjne, Panowie montażyści mili uprzejmi i bardzo zaangażowani. Wykonanie - dokładne, terminowe, jestem naprawdę pod wrażeniem. Nareszcie trafiłam na fachowców w pełnym tego słowa znaczeniu, dziękuje.

Małgorzata R. 11 stycznia 2023
Szukam firmy do wykonania balustrady schodowej, poręczy, do 5mb, Płońsk
Pozytywna opinia

Polecam za szybką realizację zamówienia, oraz odpowiedź na interesujące pytania.

Piotr T. 11 listopada 2022
Szukam firmy do wykonania balustrady balkonowej, 11-20mb, Żyrardów
Pozytywna opinia

Już muślałem, że nie znajdę tak profesjonalnej firmy w dzisiejszych czasach .:) Po wielu rozmowach i ustaleniach wybór padł właśnie na firmę Werinox i to był strzał w dziesiątkę. Profesjonalizm, dokładność, terminowość i tak mógłbym wimieniać dalej zalety, wad na całe szczeście BRAK i oby tak dalej :) ..... Wszystko na PLUS!!!!. Pozdrawiam szefa Maćka i wszystkich pracowników wykonujących balustrady i dziękuję za wykonanie zgodnie z tym czego oczekiwałem i co było ustalone przed rozpoczęciem realizacji. Jestem pewien, że jeśli nic się nie zmieni to spotkamy się przy kontynuacji pozostałych prac - zgodnie z cennymi uwagami szefa Maćka, za co także wielkie dziękuję. Na potwierdzenie wykonania załączam kilka zdjęć. Pozdrowienia.

Piotr K. 8 października 2022
Szukam firmy do wykonania balustrady na taras, 11-20mb, Koluszki
Pozytywna opinia

Bardzo polecam firmę Werinox. Najlepsza cena do jakości wykonania, balustrada wykonana bez żadnych zastrzeżeń, wszystko wykonane w określonym terminie bez opóźnień. Szybki kontakt z klientem.

Grażyna K. 9 września 2022
Szukam firmy do wykonania balustrady na taras, balustrady schodowej, 16.00mb, Skierniewice
Pozytywna opinia

Bardzo dziękuję, podało mi się to, że Panowie przyjechali na umówioną godzinę i po omówieniu szczegółów od razu przystąpili do pracy której było sporo. Mimo to można było zasięgnąć informacji na temat użytkowania, konserwacji materiału itp. Bardzo mili, sampatyczni a przede wszystkim mocno zaangażowani w wykonywaną pracę. Balustrady prezentują się pięknie i szybko zostały zrobione. Bardzo mocno polecam tak zoorganizowaną firmę i bardzo krótki czas oczekiwania. Jeszcze raz bardzo dziękuję Młodym i sprawni.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Werinox
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

stoczniowców 5/18, 30-001 Kraków

NIP

6443569021

Telefon

508 ••• ••• Pokaż numer