Vision Project Mińsk Mazowiecki - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Vision Project nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Vision Project

O specjaliście

Firma "Vision Project" istnieje od 2013 roku na rynku polskim. Jesteśmy młodym, rozwijającym się zespołem otwartym na każdego klienta. Zajmujemy się projektowaniem wszelkich budynków oraz pozyskiwaniem pozwoleń na budowę. Działamy głownie na terenie powiatu mińskiego ale również na terenie Warszawy, Siedlec, Otwocka, Piaseczna. Obsługujemy klientów indywidualnych jak i firmy. Jesteśmy cenioną firmą o czym świadczyć mogą opinie naszych zadowolonych klientów. Ceny za nasze usługi są konkurencyjne. Służymy doradztwem i pomocą na każdym etapie projektowania. Zapraszamy do współpracy!!!

Branża

Indywidualne projekty domówAdaptacja projektówUsługi architektoniczne inneKonstrukcje inżynieryjne - projektowanieArchitekt krajobrazu

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 35 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

28 maja 2019
Zlecę wykonanie adaptacji projektu "Porto", pow. 170m2, Brwinów
30 Pozytywna opinia 5

Bardzo serdecznie polecam firmę Pani Wioletty Łokietek, która wykonywała projekt adaptacji do projektu z katalogu. Było to bardzo trudne przedsięwzięcie, ze względu na to, że mieszkamy na Śląsku, a dom budujemy w Brwinowie. We wszystkich kwestiach musiałyśmy się porozumiewać telefonicznie i mailowo. Dodatkowa trudność polegała na tym, że jestem trudnym klientem, ze względu na głowę pełną pomysłów, Pani Wioletta stanęła na wysokości zadania. Nigdy nie usłyszałam "to jest głupi pomysł", ale "popatrzymy co da się zrobić" i zawsze znalazła jakieś rozwiązanie. Kontakt z Panią Wiolą SUPER!!! zarówno pod względem komunikacji, jak i dyspozycyjności. Poza tym Pani Wiola ma świetne poczucie humoru, co w wielu sytuacjach ułatwiało nam działanie Nasza współpraca trwała 4 miesiące, od momentu pierwszej rozmowy, do uzyskania pozwolenia na budowę. Zakres prac był bardzo duży, włącznie ze zmianami konstrukcyjnymi i przesuwaniem schodów. Praktycznie dom został przerobiony w 50%. Cena za wykonane zlecenie również bardzo satysfakcjonująca, Pozwolenie na budowę otrzymaliśmy przed upływem ustawowego czasu, bez żadnych problemów i niepotrzebnych stresów. Podsumowując- Pani Wiola to architekt na 5+, serdecznie polecam.

23 marca 2019
30 Pozytywna opinia 5

Profesjonalna i miła obsługa, jestem zadowolona. Pozwolenie niebawem, polecam😉

Vision Project, 3 kwietnia 2019

Bardzo dziękuję za miłą opinię. A pozwolenie już mam tylko czekam na uprawomocnienie aby przekazać Pani komplet dokumentów. Serdecznie pozdrawiam.

4 lutego 2019
30 Pozytywna opinia 5

Polecam Vision Project, świetny kontakt, dużo pomysłów, szybka realizacja

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Vision Project

Powiązane produkty i usługi: elewacje domow, kolor elewacji, kolory elewacji domów, kołkowanie styropianu, ocieplenie poddasza krok po kroku, elewacje domow Mińsk Mazowiecki, kolor elewacji Mińsk Mazowiecki, kolory elewacji domów Mińsk Mazowiecki, kołkowanie styropianu Mińsk Mazowiecki, ocieplenie poddasza krok po kroku Mińsk Mazowiecki, wykonujemyprojekty indywidualne budynków mieszkalnych, gospodarczych, letniskowych

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Warszawska 126, Mińsk Mazowiecki

Telefon

607****** Pokaż numer

Telefon

607****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Wioletta Łokietek

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy "VISION PROJECT" WIOLETTA ŁOKIETEK
Imię (pierwsze) WIOLETTA
Drugie imię BARBARA
Nazwisko ŁOKIETEK
Data rozpoczęcia działalności 2013-10-01
NIP 8222033205
Regon 712371320

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat miński
Gmina Mińsk Mazowiecki
Miejscowość Mińsk Mazowiecki
Kod pocztowy 05300
Poczta Mińsk Mazowiecki
Ulica ul. Warszawska
Numer nieruchomości 126

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2013-10-01
Data powstania 2013-09-27
Data rozpoczęcia działalności 2013-10-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
Przeważające PKD
8129Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
4613Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ DREWNA I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.