Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Vision Project

11

O specjaliście

Firma "Vision Project" istnieje od 2013 roku na rynku polskim.
Jesteśmy młodym, rozwijającym się zespołem otwartym na każdego klienta.

Zajmujemy się projektowaniem wszelkich budynków oraz pozyskiwaniem pozwoleń na budowę.
Działamy głownie na terenie powiatu mińskiego ale również na terenie Warszawy, Siedlec, Otwocka, Piaseczna.

Obsługujemy klientów indywidualnych jak i firmy. Jesteśmy cenioną firmą o czym świadczyć mogą opinie naszych zadowolonych klientów.

Ceny za nasze usługi są konkurencyjne.
Służymy doradztwem i pomocą na każdym etapie projektowania.

Zapraszamy do współpracy!!!

Branża

Architekt, Projekty domów, Adaptacja projektów, Projektowanie konstrukcji stalowych, Architekt krajobrazu

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

60 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Krzysztof K. 7 września 2021
Pozytywna opinia

Polecam gorąco usługi Vision Project! Nie tylko tutaj, także wśród znajomych - kolega już jest umówiony na spotkanie. O firmie Pani Wioletty dowiedziałem się od paru zadowolonych klientów na forum gminy. Zgłosiłem się jeszcze przed uzyskaniem warunków zabudowy. Wybrałem usługę kompleksową - wraz z reprezentacją przed starostwem powiatowym i uzyskaniem pozwolenia na budowę. W moim przypadku był to indywidualny projekt domu na już zabudowanej działce - sprawa wcale niełatwa, po drodze było wiele „zaszłości historycznych”, niespodzianek faktycznych i formalnych - głównie dotyczących działki. Mam szczere przekonanie, że gdybym poszedł do innej firmy - mógłbym mieć problemy, większe koszty i znacząco wydłużony czas zdobywania pozwoleń, a sprawa była dosyć pilna - z umówionym terminem budowy. Indywidualny projekt, czyli wyobrażenie klienta trzeba zrozumieć, przenieść jak najtrafniej na komputer i jeśli ma się do czynienia z kimś takim, jak ja - osobą z natury wymagającą - zmienić jeszcze wiele rzeczy, które klient przemyślał po rozplanowaniu. Pani Wioletta błyskawicznie odpowiadała na maile i telefony, szybko nanosiła poprawki - czasem byłem zaskoczony - jak to możliwe, że udało się tak trafnie przenieść na projekt, to co opisałem w paru punktach. Absolutnie nie było żadnego problemu ze zmianami. Nawet udało się wpasować elementy, które początkowo wydawały się niemożliwe do zaprojektowania. Tam, gdzie moja wyobraźnia wykraczała poza zdrowe granice fizyki - Pani Wioletta służyła radą i alternatywnymi pomysłami. Gdy pojawiły się komplikacje na dalszych etapach - a na działkach z historią takie potrafią się pojawić - wszystkie po kolei udało się rozwiązać i przede wszystkim ta współpraca była w bardzo serdecznej atmosferze.

Vision Project, 8 września 2021

Bardzo dziękuję Panie Krzysztofie za tak miłą opinię, oraz za miłą współpracę. Serdecznie pozdrawiam.

Elena M. 28 lipca 2021
Pozytywna opinia

Gorąco polecam Vision Project - projekt domu został przygotowany przez panią Wiolę fachowo i z uwzględnieniem wszystkich wskazówek. Po pierwszym przejrzeniu naniesienie niewielkich poprawek zajęło raptem godzinę, po czym projekt był od razu do zaakceptowania. Pani Wiola zajmuje się wszystkimi formalnościami związanymi z projektem i na każdym etapie udziela pomocnych rad i wskazówek. Sama kompletuje całą niezbędną dokumentację i kontaktuje się ze urzędem podczas rozpatrywania wniosku o pozwolenie na budowę, co pozwala zaoszczędzić czas i nerwy. Pani Wiola jest zawsze pod telefonem, więc w każdej chwili (w rozsądnych godzinach, oczywiście) można się z nią skontaktować i wyjaśnić każdą palącą kwestię. Bardzo dużym plusem Vision Project jest to, że w jednym biurze można zamówić projekt domu u Pani Wioli, a jak będzie gotowy, to podejść do biurka obok i zamówić projekt wystroju wnętrz u Pani Ani. Dodatkowo Pani Wiola jest niesamowicie sympatyczną i ciepłą osobą, która wzbudza zaufanie, więc projektowanie wymarzonego domu, oraz kontakt z Panią Wiolą były czystą przyjemnością.

Vision Project, 29 lipca 2021

Bardzo dziękuję bardzo miłą opinię. To zawsze dla mnie największa zapłata za pracę. Mi również współpraca z Panią przebiegła super.

Anna C. 9 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Dlaczego Vision Project? Po wykonaniu kilku telefonów do różnych biur projektowych, zdecydowanie wybrałam firmę Pani Wioletty. Wystarczyła jedna rozmowa i miałam pewność, że mam do czynienia z architektem, który przede wszystkim ma podejście do klienta, oraz jest nastawiony na jego wymagania i potrzeby. Zmian w naszym gotowym projekcie było bardzo dużo, zarówno parter jak i poddasze zostało zmienione. Pani Wioletta dała nam propozycję zmian, których nawet nie braliśmy pod uwagę, np: likwidacja tarasu od strony sąsiadów i przeniesienie go w całości od strony lasu gdzie mamy główne wyjście na ogród. Ogromną zaletą jest to, że zawsze można było zadzwonić i zrobić kolejne poprawki. W chwilach wątpliwości pani Wiola tłumaczyła wszystko i doradzała. Adaptacja budynku przeprowadzona profesjonalnie, szybko i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Ślicznie dziękujemy za złożenie w naszym imieniu dokumentów i za uzyskanie pozwolenia na budowę naszego wymarzonego domku. Pani Wioletta to architekt o przesympatycznym usposobieniu, serdeczna, uśmiechnięta, życzliwa oraz cierpliwa, profesjonalna, rzetelna, konkretna, indywidualnie nastawiona na każdego klienta. Gorąco POLECAM każdemu. VISION PROJECT to firma z ogromnym potencjałem.

Vision Project, 9 kwietnia 2021

Pani Aniu bardzo dziękuję za opinię, przyznam szczerze, że czytając ją aż się zarumieniłam. Współpraca z Państwem również była cudowna. Życzyłabym sobie samych takich klientów. Jeszcze raz dziękuję i życzę powodzenia w budowie.

Magda K. 23 marca 2021
Pozytywna opinia

Projekt zrobiony został według naszych oczekiwań. Bardzo dobry i szybki kontakt z panią Wiolettą, która wyjaśniała wszystkie nasze wątpliwości, a ewentualne poprawki były wprowadzane bardzo sprawnie. Pani Wioletta doradzała nam nie tylko w sprawie projektu, ale także pomagała wypełniać wniosek o wydanie warunków zabudowy czy wniosek do elektrowni. Dużą zaletą jest także to, że pani Wioletta zajmuje się wszystkimi formalnościami aż do uzyskania pozwolenia na budowę. Dodatkowo bardzo dobre ceny w porównaniu z konkurencją w okolicy.

Vision Project, 23 marca 2021

Bardzo dziękuję za miłą opinię i za fajną współpracę.

Robert D. 24 lutego 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm. Miła obsługa i fachowe doradztwo. Gorąco polecam.

Karol F. 22 lutego 2021
Pozytywna opinia

Pani Wiola to osoba rzeczowa, konkretna, pełen profesjonalizm. Adaptacja projektu zrobiona profesjonalnie zgodnie z życzeniami klienta. Wszystko, sprawnie, szybko, wielkim plusem jest to, że Pani Wiola jest cały czas pod telefonem.

Robert S. 22 lutego 2021
Pozytywna opinia

Vision Project - firma i usługi prowadzone bardzo profesjonalne, doskonałe i rzetelne doradztwo, bardzo dobry kontakt i szybkość w załatwianiu wszystkich formalności. Pani Violetta zajmuję się wszystkimi formalnościami od początku do samego uzyskania pozwolenia na budowę. Polecam wszystkim gorąco.

Paweł P. 21 lutego 2021
Pozytywna opinia

Miła i sympatyczna osoba. Pani Wioletta załatwiła za nas wszystkie formalności co zaoszczędziło dużo nerwów w urzędach.

Agata R. 20 lutego 2021
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z p. Wiolettą. Pani architekt chętnie służy radą i pomocą na każdym etapie. Bardzo profesjonalnie, sprawnie przeprowadzona adaptacja budynku, oraz uzyskanie pozwolenia.

Michał M. 7 października 2020
Pozytywna opinia

Polecamy współpracę z Panią Wiolettą. Bardzo przyjazne, ale zarazem profesjonalne podejście do klienta. Wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów, a Pani Wioletta służyła dobrą radą co do szczegółów projektu lub jego ewentualnych modyfikacji.

Vision Project, 14 października 2020

Bardzo dziękuję za opinię. Współpraca z Państwem była dla mnie czystą przyjemnością :).

Paweł S. 10 marca 2020
Pozytywna opinia

Polecam Panią Violettę i Vision Project jesteśmy zadowoleni ze współpracy jak i efektu. Udało się metodą prób i błędów (duża cierpliwość po stronie Pani Projektant) osiągnąć oczekiwany przez nas efekt. Mamy nadzieję, że równie sprawnie pójdzie nam budowa domu. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Vision Project, 10 marca 2020

Bardzo dziękuje za miła opinię i fajną współpracę. Życzę udanej budowy.

Bartłomiej D. 13 lutego 2020
Pozytywna opinia

Bardzo serdecznie polecam Panią Wiolettę, terminowość, rzetelność i co najważniejsze właściwe reprezentowanie nas przed wszystkimi urzędami zaoszczędziło sporej ilości nerwów i pomogło sprawnie uzyskać upragnione pozwolenie na budowę. Serdecznie polecamy!

Klaudia P. 16 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam! Współpraca przebiegła w ekspresowym tempie. Jesteśmy mega zadowoleni! Firma stworzyła projekt, który dla innych był niewykonalny.

Damian S. 30 września 2019
Pozytywna opinia

Polecam w 100% Pani Wioletta bardzo pomocna. Pełny profesjonalizm, pomogła pod każdym względem. Od przekazania projektu do adaptacji do uzyskania pozwolenia zajęło to 2 miesiące. Polecam.

Vision Project, 1 października 2019

Dziękuję panie Damianie za opinię. Oby tak sprawnie poszła Państwu budowa. :) Pozdrawiam serdecznie!

Zofia K. 28 maja 2019
Zlecę wykonanie adaptacji projektu "Porto", pow. 170m2, Brwinów
Pozytywna opinia

Bardzo serdecznie polecam firmę Pani Wioletty Łokietek, która wykonywała projekt adaptacji do projektu z katalogu. Było to bardzo trudne przedsięwzięcie, ze względu na to, że mieszkamy na Śląsku, a dom budujemy w Brwinowie. We wszystkich kwestiach musiałyśmy się porozumiewać telefonicznie i mailowo. Dodatkowa trudność polegała na tym, że jestem trudnym klientem, ze względu na głowę pełną pomysłów, Pani Wioletta stanęła na wysokości zadania. Nigdy nie usłyszałam "to jest głupi pomysł", ale "popatrzymy co da się zrobić" i zawsze znalazła jakieś rozwiązanie. Kontakt z Panią Wiolą SUPER!!! zarówno pod względem komunikacji, jak i dyspozycyjności. Poza tym Pani Wiola ma świetne poczucie humoru, co w wielu sytuacjach ułatwiało nam działanie Nasza współpraca trwała 4 miesiące, od momentu pierwszej rozmowy, do uzyskania pozwolenia na budowę. Zakres prac był bardzo duży, włącznie ze zmianami konstrukcyjnymi i przesuwaniem schodów. Praktycznie dom został przerobiony w 50%. Cena za wykonane zlecenie również bardzo satysfakcjonująca, Pozwolenie na budowę otrzymaliśmy przed upływem ustawowego czasu, bez żadnych problemów i niepotrzebnych stresów. Podsumowując- Pani Wiola to architekt na 5+, serdecznie polecam.

Agnieszka S. 23 marca 2019
Pozytywna opinia

Profesjonalna i miła obsługa, jestem zadowolona. Pozwolenie niebawem, polecam😉

Vision Project, 3 kwietnia 2019

Bardzo dziękuję za miłą opinię. A pozwolenie już mam tylko czekam na uprawomocnienie aby przekazać Pani komplet dokumentów. Serdecznie pozdrawiam.

Radek K. 4 lutego 2019
Pozytywna opinia

Polecam Vision Project, świetny kontakt, dużo pomysłów, szybka realizacja

Wojciech Ł. 4 lutego 2019
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalnie, duża wiedza i przemiła osoba Polecam

Eliza I. 30 listopada 2018
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne i niezwykle ciepłe podejście do klienta. Pani Wioletta doskonale doradza i ekspresowo załatwia wszystkie formalności. Podjęliśmy się budowy domu nie mając żadnego doświadczenia w tym zakresie. Dzięki Pani Wioli wszystko przebiega bardzo sprawnie. :)

Vision Project, 7 grudnia 2018

Dziękujemy za miłą opinię. :)

Monika W. 25 września 2018
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do klienta, wszystkie sprawy włącznie z przyłączeniami, pozwoleniem na budowę, warunkami itd. powierzyliśmy Pani Wioli, ponieważ nie mieszkamy w Polsce-oczywiście wszystko załatwione. Pani Wiola super doradzi, stworzyła piękny i funkcjonalny projekt. Osoba z dużym zasobem cierpliwości 😁 Dziękujemy jeszcze raz i jak najbardziej polecamy z czystym sumieniem! Monika i Rafał

Vision Project, 26 września 2018

Bardzo dziękuję Państwu za miłą opinię i za dobrą współpracę :)

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Vision Project

Powiązane produkty i usługi: Kolory elewacji domówKołkowanie styropianuOcieplenie poddasza krok po krokuKolory elewacji domów Mińsk MazowieckiKołkowanie styropianu Mińsk MazowieckiOcieplenie poddasza krok po kroku Mińsk Mazowiecki,  Wykonujemyprojekty indywidualne budynków mieszkalnych, Gospodarczych, Letniskowych

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Warszawska 126, Mińsk Mazowiecki

WWW

www.visionproject.com.pl

Telefon

607 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy "VISION PROJECT"- Wioletta Łokietek
Imię (pierwsze) WIOLETTA
Drugie imię BARBARA
Nazwisko ŁOKIETEK
Data rozpoczęcia działalności 2013-10-01
NIP 8222033205
Regon 712371320

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat miński
Gmina Mińsk Mazowiecki
Miejscowość Mińsk Mazowiecki
Kod pocztowy 05300
Poczta Mińsk Mazowiecki
Ulica ul. Zygmunta Kazikowskiego
Numer nieruchomości 12
Numer lokalu 1U

Kontakt

Email visionproject@interia.eu

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2013-10-01
Data powstania 2013-09-27
Data rozpoczęcia działalności 2013-10-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
Przeważające PKD
4613Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ DREWNA I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8129Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się