Usługi Remontowe Wołomin - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Usługi Remontowe nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Usługi Remontowe

O specjaliście

Wykonujemy prace remontowe i wykończeniowe, glazurnicze, hydrauliczne i elektryczne, gładź, malowanie, zabudowy z gips karton i wiele innych (kompleksowo). Prace wykonujemy w wysokim standardzie, posiadamy wieloletnie doświadczenie.
Zapraszam do współpracy.

Warszawa i okolice.

link do strony bezdomenowej ze zdjęciami prac:

broziak64.wixsite.com/rombud

jesteśmy w kategorii najlepszych specjalistów w tym rejonie, sprawdz nas : http://www.oferteo.pl/remonty-mieszkan/warszawa

Opinie

Gwiazdki opinii 20 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Marta S., 20 listopada 2019
Zlecenie na remont łazienki, 16-20m2, Warszawa
Negatywna opinia

Zdecydowanie odradzam współpracę z p.Romanem i jego firmą. W kwestii uczciwości okazał się osobą, która zaprzeczyła, iż przekazałam gotówką ponad 4 tys. za materiały i 1. ratę. Dowód mojej zapłaty gotówką jest nagrany (w domu jest kamera), więc zdumiewający był sms od p.Romana, że żąda zapłaty, gdyż nie otrzymał ode mnie żadnych pieniędzy. Ponadto przeszukał moje mieszkanie, by zabrać z mojego mieszkania rachunek z materiałami budowlanymi, który wcześniej mi przekazał w celu zapłaty. W kwestii robót, które były wykonane w ramach zlecenia - oceniam jakość tych robót negatywnie, np. w kafle z otworem na baterię były docięte z otworem większym o ok. 2cm i co spowodowało, że 4 źle docięte kafle oszpeciły całą ścianę. To jeden z przykładów, a jest ich wiele, w jak niestaranny sposób wykonuje prace firma p.Romana. Nie mówiąc już o znajomości nowego typu oświetlenia, które należało zamontować w suficie podwieszanym. Wykonawca ten, twierdził że ma uprawnienia elektryka, lecz nie potrafił tego wykonać, tłumacząc, że zostały zamówione złe LEDy. Dodam tylko, że zamontowanie tych samych LEDów zleciłam fachowemu elektrykowi z uprawnieniami i wykonał to w 3h. W kwestii terminu zakończenia remontu - p. Roman zadzwonił do mnie i powiedział, że zastanawia się, czy kończyć u mnie remont za 4000 zł czy podjąć nowe zlecenie za 50.000zł. Po tym tel. i moich interwencjach o stawienie się do pracy p.Roman złożył mi wizytę, by powiedzieć, że jest na zwolnieniu lekarskim. Na prośbę okazania zwolnienia lekarskiego, zostało mi przedstawione zdjęcie z receptą, zamiast rzekomego zwolnienia. Po tym firma z właścicielem zapadła się jak kamień w wodę, zostawiając połowę niewykonanych prac, co zmusiło mnie do poszukiwania kolejnej ekipy i pokrycia znacznie większych kosztów, gdyż ekipa, która kończy remont zawsze założy dodatkowy budżet. Sprawę nierzetelnego wykonania remontu oraz niewywiązanie się z umowy przez p.Romana kieruję do sądu.

Lasecka P., 1 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Remont przebiegł bardzo sprawnie bez żadnych komplikacji, według sztuki budowlanej. Fachowe podejście. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam.

Piotr S., 19 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Ekipa godna polecania - doradzą, przywiozą materiały, większość tematów załatwili bez angażowania mojego czasu. A przede wszystkim terminowo i rzetelnie wykonany remont. Polecam!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Usługi Remontowe

Oferta

Usługi rem-wykończeniowe
Mazowieckie - Warszawa
do uzgodnienia

Usługi ,glazurnicze,hydrauliczne i elektryczne,gładź,malowanie, zabudowy z G,K,montaż drzwi,paneli listwy przypodłogowe i inne,wieloletnie doświadczenie ,wysoki standard.

Usługi remontowe
Polska
do uzgodnienia

Wykonujemy prace remontowe w szerokim zakresie,glazurnicze,elektryczne i hydrauliczne,zabudowy z gips karton,gładż,malowanie i wiele innych,wykonujemy pojedynczo wyżej wymienione prace jak również kompleksowe wykończenia i remonty ,Posiadamy wieloletnie doswiadczenie prace wykonujemy w Warszawie i okolicach .Zapraszamy do współpracy

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Duczkowska 16, Wołomin

Telefon

798****** Pokaż numer

Telefon

798****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Roman Kędzierski

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy HANDEL OBWOŹNY KĘDZIERSKI ROMAN
Imię (pierwsze) ROMAN
Nazwisko KĘDZIERSKI
Data rozpoczęcia działalności 1990-10-01
NIP 7221320273
Regon 050001957

Siedziba

Kraj Polska
Województwo PODLASKIE
Powiat siemiatycki
Gmina Siemiatycze
Miejscowość Siemiatycze
Kod pocztowy 17300
Poczta Siemiatycze
Ulica ul. Tadeusza Kościuszki
Numer nieruchomości 47
Numer lokalu 14

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 1990-10-01
Data rozpoczęcia działalności 1990-10-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4782Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW TEKSTYLNYCH, ODZIEŻY I OBUWIA PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH
Przeważające PKD

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
05000195700020 USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ROMAN KĘDZIERSKI null
Granne
PODLASKIE
siemiatycki

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.