Usługi Remontowe Wołomin - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Usługi Remontowe nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Usługi Remontowe

O specjaliście

Wykonujemy prace remontowe i wykończeniowe, glazurnicze, hydrauliczne i elektryczne, gładź, malowanie, zabudowy z gips karton i wiele innych (kompleksowo). Prace wykonujemy w wysokim standardzie, posiadamy wieloletnie doświadczenie.
Zapraszam do współpracy.

Warszawa i okolice.

link do strony bezdomenowej ze zdjęciami prac:

broziak64.wixsite.com/rombud

jesteśmy w kategorii najlepszych specjalistów w tym rejonie, sprawdz nas : http://www.oferteo.pl/remonty-mieszkan/warszawa

Opinie

Gwiazdki opinii 12 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

19 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Ekipa godna polecania - doradzą, przywiozą materiały, większość tematów załatwili bez angażowania mojego czasu. A przede wszystkim terminowo i rzetelnie wykonany remont. Polecam!

15 października 2018
Potrzebna firma remontowa, 130m2, Warszawa
Negatywna opinia

Firma używa pieczątki, w której nie zgadzają się dane. Po 3/4 prac zniknęła z zaliczką, urządzeniami i materiałami na nasz koszt. Zostały pobite płytki i mnóstwo rzeczy nie zgadza się z projektem. "Firma" nie ma praw do świadczenia usług budowlanych.

Usługi Remontowe, 15 października 2018

Jest to oszczerstwo. Nie zniknąłem, byłem chory, mam zwolnienie od lekarza. Następne oszustwo - dane na pieczątce są inne, bo siedziba firmy jest pod innym adresem, takie jest prawo. Nie wziąłem ani jednej rzeczy - następne oszustwo. Będzie pan to wszystko odkręcał albo płacił wysokie kary, ja panu tego nie daruję. Nie było materiałów przez dwa miesiące po terminie, co do którego pan się zobowiązał. Miałem być waszym niewolnikiem? To pan w piątek w SMS-ie kazał oddać klucze, to oznacza, że zerwał pan umowę, która była 40 dni po terminie, którą pan podtrzymał z powodu braku materiałów i decyzji. Więc pan wodzi, kto tu jest kłamcą. Nie mam sobie nic do zarzucenia, trochę tego się spodziewałem i dlatego zbierałem dowody w tej sprawie, więc jestem spokojny, a swoją drogą rzeźby nie SMS w tamtym tygodniu z informacją o oddaniu klucza od dzisiaj mieliśmy to kończyć, i również mam na to świadków w postaci pracowników i innych klientów, z którymi rozmawiałem o konieczności przerwania innych prac żeby móc skończyć wasze mieszkanie o czym was informowałem, że muszę uzyskać od nich zgodę, a wy to zignorowaliście, to wy zachowaliście się nieodpowiedzialnie, tak jak pisałem wcześniej ja tego tak nie zostawię.

8 czerwca 2018
Pozytywna opinia

Dla mnie to "Zespół na 5!". Sprawnie, fachowo, na czas, a nawet przed czasem. Rzeczowe i konkretne porady, elastyczność w działaniu. Efekt końcowy zgodny z oczekiwaniami, a nawet marzeniami :)

pokaż więcej

Oferta

Usługi rem-wykończeniowe
Mazowieckie - Warszawa
do uzgodnienia

Usługi ,glazurnicze,hydrauliczne i elektryczne,gładź,malowanie, zabudowy z G,K,montaż drzwi,paneli listwy przypodłogowe i inne,wieloletnie doświadczenie ,wysoki standard.

Usługi remontowe
Polska
do uzgodnienia

Wykonujemy prace remontowe w szerokim zakresie,glazurnicze,elektryczne i hydrauliczne,zabudowy z gips karton,gładż,malowanie i wiele innych,wykonujemy pojedynczo wyżej wymienione prace jak również kompleksowe wykończenia i remonty ,Posiadamy wieloletnie doswiadczenie prace wykonujemy w Warszawie i okolicach .Zapraszamy do współpracy

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Duczkowska 16, Wołomin

Telefon

798****** Pokaż numer

Telefon

798****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Roman Kędzierski

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy HANDEL OBWOŹNY KĘDZIERSKI ROMAN
Imię (pierwsze) ROMAN
Nazwisko KĘDZIERSKI
Data rozpoczęcia działalności 1990-10-01
NIP 7221320273
Regon 050001957

Siedziba

Kraj Polska
Województwo PODLASKIE
Powiat siemiatycki
Gmina Siemiatycze
Miejscowość Siemiatycze
Kod pocztowy 17300
Poczta Siemiatycze
Ulica ul. Tadeusza Kościuszki
Numer nieruchomości 47
Numer lokalu 14

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 1990-10-01
Data rozpoczęcia działalności 1990-10-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4782Z SPRZEDAŻ DETALICZNA WYROBÓW TEKSTYLNYCH, ODZIEŻY I OBUWIA PROWADZONA NA STRAGANACH I TARGOWISKACH
Przeważające PKD

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
05000195700020 USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ROMAN KĘDZIERSKI null
Granne
PODLASKIE
siemiatycki

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.