Urządzenia, materiały instalacyjne Skierniewice - Najlepsi w 2020

Producenci Urządzeń i Materiałów Instalacyjnych w Skierniewicach, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Urządzenia, materiały instalacyjne

Urządzenia, materiały instalacyjne Skierniewice

INSTAL-SERVICE

Skierniewice
Paweł G.

Firma Instal-Service zrealizowała u mnie kompleksowo kotłownię gazową z dwoma obiegami grzewczymi. Prace wykonane zgodnie z ustalonymi terminami oraz solidnie. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą, wysoka jakość. Szczerze polecam !

Monter Paweł Szymczak - Urządzenia, materiały instalacyjne Skierniewice

Monter Paweł Szymczak

Skierniewice
Sławomir G.

Byłem umówiony na godz 9:00 z Panem Pawłem, zjawił się punktualnie (można by ustawić zegarek). Po oględzinach terenu przedstawił propozycję oczyszczalni i lokalizacji na działce, widać było pełen profesjonalizm i fachową wiedzę na temat oczyszczalni (widać było, że jest to wręcz Jego pasja). Dowiedziałem się dużo na temat działania i budowy oczyszczalni, a zwłaszcza jaki są różnice między nimi, wybraliśmy odpowiednią dla mnie i teraz czekam na montaż. Za co poleciłbym firmę innym? Za to wszystko co napisałem powyżej.

GreenPoint-Systemy Odnawialnych Źródeł Energii - Urządzenia, materiały instalacyjne Skierniewice
Adam R.

Pełen profesjonalizm. Dotrzymanie terminu realizacji zlecenia. Instalacja działa bez zarzutów i wykonana bardzo estetycznie👍

Antinus Sp. z o.o. - Urządzenia, materiały instalacyjne Skierniewice

Antinus Sp. z o.o.

Skierniewice
Grzegorz B.

Firma montowana mi kolektory słoneczne w gminie Somianka, miejscowość Wola Mystkowska. Szybko, czysto, tanio i solidnie. Szczególne podziękowania dla dwóch monterów panów Krzyśków, chłopaki godni polecenia!

Usługi Hydrauliczne - Urządzenia, materiały instalacyjne Skierniewice

Usługi Hydrauliczne

Skierniewice

Nasza działalność rozpoczęła się w 1986 roku. Nasza specjalność to montaż kotłowni,instalacje grzewcze,serwis, na terenie łódzkie,mazowieckie.

Dołącz do naszych Dostawców Urządzeń i Materiałów Instalacyjnych w Skierniewicach

Działasz na rynku jako Dostawca Urządzeń i Materiałów Instalacyjnych i szukasz nowych Klientów z Skierniewic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Sobolewski

Skierniewice

Cezary Kabat

Skierniewice

Działamy w branży odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się pompami ciepła, panelami fotowoltaicznymi oraz klimatyzacjami. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy z naszą firmą.

PureENERGY Spółka z o.o. - Urządzenia, materiały instalacyjne Skierniewice

PureENERGY powstało z myślą o doradztwie, dostarczaniu oraz instalacji najnowocześniejszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań w dziedzinie fotowoltaiki. Dzięki nam możesz stać się wytwórcą zielonej energii, dzięki czemu przyczynisz się do ochrony środowiska naturalnego oraz staniesz się finansowo niezależny w obliczu ciągłego wzrostu cen energii na rynku energetycznym. Prowadzimy sprzedaż komponentów najwyższej jakości uznanych marek na rynku PV. Produkty na naszych aukcjach spełniają nawet najbardziej rygorystyczne i wyśrubowane certyfikaty, które są wymagane nie tylko w Polsce ale także choćby w Niemczech. Dzięki najlepszym jakościowo produktom Twoja instalacja PV stanie się rentowna a unijne prawo energetyczne, które powinna

Zakład Usług Kominiarskich - Urządzenia, materiały instalacyjne Skierniewice

KJR

Skierniewice

Instalex Pięta Łukasz

Skierniewice

Ekohydruś usługi hydrauliczne Kamil Krokocki

Miedniewice, 2 km od Skierniewice

Lampirys

Skierniewice

Jesteśmy na rynku od 2020 roku. Nasza specjalność to instalacje elektryczne, oświetleniowe. Nagłośnienie obiektów, na terenie Cała Polska.

KAWER - Urządzenia, materiały instalacyjne Skierniewice

KAWER

Skierniewice

EltermGo

Skierniewice

Auto Serwis - Urządzenia, materiały instalacyjne Skierniewice

Auto Serwis

Skierniewice

Irass

Skierniewice

ThermoUniversal - Urządzenia, materiały instalacyjne Kielno

ThermoUniversal

Kielno
Max&Xavier

Szybko i fachowo wykonany projekt. Realizacja na bardzo dobrym poziomie. Instalacja oraz urządzenia działają bezawaryjnie. Firma mimo wszystko jest pod telefonem oraz czuwa nad naszymi MarketamiMax&Xsaver z zakresu serwisu oraz montaży wraz z dostawą urządzeń chłodniczych. Polecamy!

PUHP Eko-Garden - Urządzenia, materiały instalacyjne Bełchów

PUHP Eko-Garden

Bełchów, 10 km od Skierniewice
Stanisław S.

Zakupiliśmy piec na pellet wraz z montażem. Po naszych wcześniejszych doświadczeniach byliśmy bardzo ostrożni z oceną. Ale teraz po drugim z rzędu sezonie grzewczym możemy powiedzieć, że Pan Marek potrafi dobrać i doradzić właściwe rozwiązanie. W przeciwieństwie do poprzedniej firmy gdzie zostaliśmy, jako starsi ludzie nabici w butelkę. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Eko-Garden i potwierdzić kompetencje właściciela firmy.

A-pic design - Urządzenia, materiały instalacyjne Nowy Kawęczyn

A-pic design

Nowy Kawęczyn, 9 km od Skierniewice
Rafał P.

Mam w domu gruntową pompę ciepła glikol-woda z kolektorem pionowym. Decyzja o kupnie i montażu była najlepszą decyzją jaką podjąłem na przestrzeni ostatnich kilku lat. Koszt ogrzewania w styczniu, który był w tym roku bardzo mroźny wyniósł - uwaga - 160zł! Wcześniej w najzimniejszych miesiącach płaciłem za gaz 900-1300zł! Różnica jest bardzo odczuwalna. Polecam każdemu!

Kompania Leśna

Nowy Kawęczyn, 9 km od Skierniewice

Zajmujemy się sprzedażą maszyn leśnych, rolniczych oraz komunalnych. Mamy w sprzedaży między innymi: Ciągniki: Steyr, Zetor, Farmtrac, Ciągniki sadownicze Przyczepy z żurawiami leśnymi : PALMS Mulczery: Ventura Rozdrabniacze (leśne, sadownicze): KUHN Maszyny Rolnicze: KUHN Rębaki: Farmi Forest, HEIZOMAT Forwardery, skidery, głowice ścinkowe, kolejki linowe, świdry, pługi leśne, wyciągarki, mygłownice, posiadamy również częsci do wszystkich tych maszyn. Robimy również zabudowy leśne do ciągników Działamy na terenie całego kraju. Oraz poza nim jeśli jest taka potrzeba i możliwość. Obsługujemy przede wszystkim Zakłady Usług Leśnych ale również Zakłady Usług Komunalnych, Rolników, Sadowników. Nasza firma działa od 5 lat. Mamy swoje

Alfa Adam Kozub - Urządzenia, materiały instalacyjne Nowy Kawęczyn

Alfa Adam Kozub

Nowy Kawęczyn, 9 km od Skierniewice
Robert W.

Posiadam pompę ciepła wyprodukowaną przez z firmę Alfa Z urządzenia (pompy), podłogówka oraz kolektora jestem bardzo zadowolony. Montaż w/w elementów odbył się terminowo, a cena pompy i usługi jest wyjątkowo atrakcyjna.

PPH Fructodor Sp. z o.o. - Urządzenia, materiały instalacyjne Bolimów

PPH Fructodor Sp. z o.o.

Bolimów, 12 km od Skierniewice

PHU Proton Anna Irzyk-Kaczor

Waleriany, 15 km od Skierniewice

P.P.H.U.”Hydromat” S.C. - Urządzenia, materiały instalacyjne Puszcza Mariańska

P.P.H.U.”Hydromat” S.C.

Puszcza Mariańska, 12 km od Skierniewice

Centersystem usługi hydrauliczne - Urządzenia, materiały instalacyjne Kowiesy

Centersystem usługi hydrauliczne

Kowiesy, 18 km od Skierniewice

Jesteśmy firmą świadczącą szeroko pojęte usługi instalacyjne w zakresie montażu instalacji hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, kotłowni na paliwo stałe jak i na gaz, kolektorów słonecznych, pomp ciepła. Nasze usługi wykonujemy w domkach jednorodzinnych jak i dla klientów biznesowych. Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą ofertą.

Klimatyzacja Mazowsze Adam Rudawy

Wiskitki, 20 km od Skierniewice

Piorun Adam Dziubiński

Działki, 19 km od Skierniewice

GRUPA INŻYNIERSKA

Jesionka, 13 km od Skierniewice

Climrem. Klimatyzacja, wentylacja

Zakrzew, 22 km od Skierniewice

P.H.U.P. MarBo - Urządzenia, materiały instalacyjne Korytów A

P.H.U.P. MarBo

Korytów A

Nasza firma powstała w 1992 roku. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody,instalacjami sanitarnymi i gazowymi,instalacjami gazu płynnego,ogrzewaniem za pomocą ciepłego powietrza (nagrzewnice-wodne, gazowe i olejowe),a także innowacyjnymi technologiami takimi jak fotowoltaika (uzyskiwanie prądu ze światła).

SPPH "FEST"

Łowicz, 22 km od Skierniewice

P.H.U ROL-PLAST Tomasz Dąbrowski - Urządzenia, materiały instalacyjne Łowicz

P.H.U ROL-PLAST Tomasz Dąbrowski

Łowicz, 22 km od Skierniewice
Marek I.

Kupiłem trzy duże okna na wymiar. Taniej niż u mnie pod blokiem, także Drutexu, niedrogi montaż. Wszystko w terminie i OK.

Centersystem

Łowicz, 22 km od Skierniewice

T-INSTAL

Łowicz, 22 km od Skierniewice

Hydro-Spaw s.c. - Urządzenia, materiały instalacyjne Łowicz

Hydro-Spaw s.c.

Łowicz, 22 km od Skierniewice
Tomasz T.

Firma handlowo-usługowa działająca w branży hydraulicznej oraz budowlanej zajmująca się głównie sprzedażą i montażem urządzeń sanitarnych i grzewczych z VAT 8 oraz 23%. Sprzedaż hurtowa i detaliczna kotłów centralnego ogrzewania wszelkiego rodzaju, grzejników oraz systemów potrzebnych do wykonania tych instalacji. Prowadzimy kompleksowe usługi hydrauliczne, montaże kotłowni, oczyszczalni ścieków, przepompowni, instalacji wod-kan.

Bogart - Urządzenia, materiały instalacyjne Łowicz

Bogart

Łowicz, 22 km od Skierniewice
Kamil C.

Pomoc w doborze klimatyzatorów, montaż, serwis (usterka pół roku od założenia klimatyzacji), wszystko sprawnie, fachowo i w dobrych cenach! Pan Marcin bardzo do dogadania człowiek. Polecam.

Chłodmar - Urządzenia, materiały instalacyjne Łowicz

Chłodmar

Łowicz, 22 km od Skierniewice

ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH i ALARMOWYCH - Urządzenia, materiały instalacyjne Łowicz

ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH i ALARMOWYCH

Łowicz, 22 km od Skierniewice
Iwona M.

Firma wykonała rzetelnie kompleksowo instalacje elektryczną oraz niskoprądową(alarm,wideodomofon, instalacje telewizyjną,komputerową,kamery).Przed rozpoczęciem prac i w trakcie padło wiele ciekawych propozycji i sugesti dotyczących rozwiązań technicznych i doboru urządzeń.Zasilanie wykonane wraz z rozdzielnią na gotowo z wpisem w dziennik i uprawnieniami.Pomiary zagwarantowane.Montaż osprzętu i wybór urządzeń w drugim etapie uzgodniony.Prace wykonane w terminie Polecam Firmę P. Edwarda Cieślaka. Przepraszam za błąd (nie potwierdziłam zlecenia na oferteo)

Czesław Kowalczyk Sprzedaż hurtowa żywych zwierząt Skład Budowlany TOBARTUS

Jeżów, 21 km od Skierniewice

Marcin majewicx - Urządzenia, materiały instalacyjne Jeżów

Marcin majewicx

Jeżów, 21 km od Skierniewice

KTK Centrum

Żyrardów, 21 km od Skierniewice
Krzysztof G.

Zamówienie szybko i tanio. Polecam

Piotr_b4

Żyrardów, 21 km od Skierniewice

PHU Klima-Mark Marek Putka

Żyrardów, 21 km od Skierniewice

Centrumgaz. Sp. z o.o. - Urządzenia, materiały instalacyjne Żyrardów

Centrumgaz. Sp. z o.o.

Żyrardów, 21 km od Skierniewice
Jakub L.

Podobała mi się obsług przez Panią Katarzynę, bardzo pomocna kobieta, z pewnością polecam.

Marwent

Żyrardów, 21 km od Skierniewice

PHUP Mikor Joanna Kordziawa

Żyrardów, 21 km od Skierniewice

Pak-progress

Żyrardów, 21 km od Skierniewice

Wentylacja i klimatyzacje najlepsze ceny na rynku profesjonalna obsługa i serwis najtańsza klimatyzacja rzetelne i solidne wykonanie pracy

Samice Jeruzal Ruda Sierakowice prawe Mokra Mokra lewa Budy grabskie Sierakowice lewe Skierniewice Mokra prawa Pamiętna Strobów Borowiny Wola pękoszewska Miedniewice Balcerów więcej...

Więcej poradników o urządzeniach i materiałach instalacyjnych

Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.