Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia - Najlepsi w 2020

Producenci Urządzeń i Materiałów Instalacyjnych w Gdyni, 2021

95 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 95 firm
w kategorii Urządzenia, materiały instalacyjne

Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

WentLux

Gdynia
IDEAL TECH SYSTEMS

Firma godna polecenia, szybkie termin wykonania i fachowa obsługa. Polecam serdecznie wszystkim Wentlux.

RAVIS - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

RAVIS

Gdynia
Hanko Domy Pasywne

Najpierw oferta mailowa, a następnie kontakt telefoniczny. Propozycja kilku alternatywnych rozwiązań, wybór najlepszego i sfinalizowanie transakcji. Wystawienie faktury pro forma, dokonanie płatności i oczekiwanie na dostawę.

RCS Glebko Serwis - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia
Andrzej M.

Firma godna polecenia. Wymiana całej instalacji grzewczej w domku, w tym przepłukanie całej instalacji jaką mam w domu łącznie ze starymi kaloryferami, wymiana pieca gazowego na pompę ciepła. Wszytko w dobrej cenie, nie najniższej ale do zaakceptowania. Pompę uruchomili, działa już 2 miesiące bez żadnych problemów. Rachunki też mocno w dół. Bardzo fajni panowie, z którymi da się dogadać. Posprzątali po sobie po pracy, sprzęt stary zabrali. Zero problemów.

GSJ Energia Pompy Ciepła - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia
Bożena C.

Witam, od jesieni ubiegłego roku mamy zainstalowana pompę ciepła, którą mogę polecić jako czystą i jednocześnie wygodną metodę ogrzewania budynku. Pompa pracuje prawidłowo i jest w stanie ogrzać nasz dom o powierzchni 200 m2. Ponadto muszę dodać, że przedstawiciel Firmy GSJ Energia odwiedził nas w czerwcu, żeby dokonać przeglądu pompy i przeczyścić filtry oraz dodatkowo pouczyć nas jak dokonywać poprawnej obsługi urządzenia. Serdecznie dziękujemy za solidny montaż i serwis naszej pompy.

VESTRAM - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

VESTRAM

Gdynia
Kamila P.

Jedna z lepszych firm, z którymi mogłam współpracować. Profesjonalna wycena i rzetelne wykonanie. Polecam do współpracy. Pan Sebastian odpowie na każde pytanie :)

Dołącz do naszych Dostawców Urządzeń i Materiałów Instalacyjnych w Gdyni

Działasz na rynku jako Dostawca Urządzeń i Materiałów Instalacyjnych i szukasz nowych Klientów z Gdyni lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Heating Technology Masters Marek Wiśniewski - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia
Marek N.

HTM Marek Wiśniewski z siedzibą w Gdyni. Oferujemy usługi w zakresie kompleksowych prac związanych z instalacjami CO, wod-ka, gazowymi, solarnymi oraz pompami ciepła. Jesteśmy autoryzowanym zakładem instalacyjnym następujacych firm: Viessmann, Vaillant, De Dietrich, Wolf, Junkers, Brotje, Hewalex, Watt, Sunex, Geberit i innych. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia energetyczne(gazowe, ciepłownicze, elektryczne). Nasze ceny są bardzo konkurencyjne w stosunku do innych firm w branży instalacyjnej. Naszą pracę cechuje najwyższa jakość.

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Technomor Sp.j. - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia
Bogdan M.

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych TECHNOMOR spółka jawna powstała w 2009 roku z zamiarem prowadzenia usług serwisowych w branży paliwowej i gazowej, montażu instalacji gazowych zbiornikowych zarówno przydomowych jak i dla przemysłu i rolnictwa. Mając w tym zakresie wiedzę, doświadczenie i wyposażenie firma oferuje techniczną obsługę serwisową stacji paliw, stacji LPG oraz instalacji gazowych. W zakresie wykonawstwa realizuje nowe stacje LPG, instalacje zbiornikowe na gaz płyny, kompletne stacje odparowania gazu, kotłownie, przyłącza gazowe Gz i LPG. W swojej ofercie posiada również urządzenia i armaturę gazową przeznaczoną dla różnego rodzaju instalacji gazowych. Firma specjalizuje się w rewizji zbiorników gazowych na stacjach paliw, zbiorników przydomowych, magazynowych, technologicznych. Posiada w tym zakresie specjalistyczne wyposażenie i oprzyrządowanie pozwalające na skutecznie przeprowadzane czynności przygotowawczych przy zbiorniku, w tym badanie zaworów bezpieczeństwa i uzyskanie pozytywnej decyzji UDT zezwalającej na dalszą eksploatację zbiornika. Montujemy kotły gazowe, kotłownie i instalacje wewnętrzne gazowe.

AutomaEKO - odnawialne źródła energii - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia
ECO-DSD Marzena Szwech-Wieschollek

Polecam firmę AutomaEKO jako solidnego i wiarygodnego partnera. Wszystkie zaplanowane montaże instalacji PV zostały przeprowadzone terminowo, zgodnie z planem i profesjonalnie.

ForEco - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

ForEco

Gdynia
Artur S.

Firma świetnie dopasowuje zakres instalacji do potrzeby w konkretnym domu , pamieta o wszelkich szczegółąch np poprawi instalacje odgromowa / uziemienie do wymaganego standardu a przy tym pilnuje jakości montażu . Gorąco polecam.

PowerOfGreen - Południe - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia
Marcin D.

Pompa ENERGY SAVE AWC-R32-M-V6 15kW, bufor wody grzewczej 300l, wraz ze zasobnik c.w.u. 300l wszystko działa jak należy, profesjonalnie zamontowane. Obieg wody działa nawet lepiej niż przed montażem, woda na piętrze jest od razu ciepła, wcześniej trzeba było spuszczać litry wody aby ciepła woda dotarła do rur na górę. Całą inwestycję oceniam bardzo dobrze i bardzo Polecam.

Procer Sp. z o.o. - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Procer Sp. z o.o.

Gdynia

Brave Builders - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Brave Builders

Gdynia
Beata M.

Profesjonalizm firmy zrobił na mnie ogromne wrażenie, prawdziwi fachowcy. Warto korzystać z usług tej firmy, pozdrawiam i życzę wielu klientów.

P.U. Lisowski Grzegorz - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

P.U. Lisowski Grzegorz

Gdynia
Justyna M.

Bardzo dobry fachowiec. A przede wszystkim słowny człowiek. Polecam firmę P.U. Lisowski Grzegorz !

Invest Klima

Gdynia
Daniel W.

Klimatyzacje Kontrast - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Klimatyzacje Kontrast

Gdynia

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów poszerzyliśmy ofertę naszych usług o montaż systemów klimatyzacji. Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w dziedzinie usług remontowo – budowlanych posiadamy niezbędną wiedzę na temat budowy i zastosowanych technologii, a wykonywane przez nas instalacje, zarówno w sufitach podwieszanych jak i na ścianach budynków, na życzenie klientów, możemy ukryć w sufitach podwieszanych, zabudowach gipsowych lub ścianach. Montujemy klimatyzatory naścienne, sufitowe, przypodłogowe, Takich firm jak: Rotenso, Haier, Mitsubishi, Fuji Electric i na życzenie klienta inne marki.

Saymon. Sp. z o.o. Ogrzewanie, osuszanie i uzdatnianie wody - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Saymon. Sp. z o.o. Ogrzewanie, osuszanie i uzdatnianie wody

Gdynia

Oferujemy kompletne urządzenia grzewcze: piece nadmuchowe, kotły c.o. i palniki na olej opałowy (również średniociężki!), przepracowany (zużyty), roślinny oraz gazowe. Ponadto w naszej ofercie posiadamy bogaty wybór nagrzewnic olejowych i gazowych, promienników ciepła i osuszaczy powietrza. Oferujemy kompletne systemy ogrzewania kruszywa i przygotowania ciepłej wody technologicznej w wytwórniach betonu. Do uzdatniania wody oferujemy elektromagnetyzery Clean Scale i kompletne stacje uzdatniania wody. Prowadzimy doradztwo, sprzedaż urządzeń, obsługę serwisową i szkolenia. Naszą specjalnością jest wykorzystanie paliw niekonwencjonalnych jako źródła energii cieplnej. Posiadamy doskonałych specjalistów oraz dobrze zorganizowaną sieć

KRIO-TECH

Gdynia

Zajmujemy się doborem oraz montażem klimatyzacji dla Twojego domu, biura, sklepu itp. W swojej ofercie posiadamy urządzenia takich producentów jak SAMSUNG, LG, MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES, GREE, ROTENSO.

Tokarski Sylwester

Gdynia

Montaż i demontaż instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Serwis urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych.

POL-KLIMA

Gdynia

Ewa Tomczyk

Gdynia

Adi

Gdynia

Marek Spychalski

Gdynia

Osoba prywatna

Gdynia

Bora Sp. z o.o. Sp.k. - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Bora Sp. z o.o. Sp.k.

Gdynia

OSZCZĘDZAJ Z BORĄ ! CZYSTA ENERGIA ZA DARMO ! Projektujemy i budujemy energooszczędne systemy klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania a także systemy solarny i fotowltaiczne Wykorzystujemy odnawialne źródła energii i odzysk ciepła. Jesteśmy producentem kanałów i kształtek wentylacyjnych. Firma BORA powstała w 2005 roku dla realizacji inwestycji z zakresu : wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Od 2007 zajmujemy się również produkcją kanałów i kształtek wentylacyjnych. Zatrudniamy zarówno wykwalifikowanych montażystów, jak doświadczony zespół pracowników warsztatowych. Firma BORA w trakcie swojej działalności zrealizowała szereg zadań z zakresu wentylacji i klimatyzacji Szeroka oferta oraz rzetelna realizacja inwestycji z zakresu

MACK-INSTAL - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

MACK-INSTAL

Gdynia

Firma MACK-INSTAL oferuje usługę dostawy, montażu, oraz serwisu instalacji wentylacji i klimatyzacji w budynkach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych oraz innych obiektach stacjonarnych. Pracujemy z klimatyzatorami marki: SAMSUNG, FUJITSU, LG, MDV, DAIKIN, MITSUBISHI, GREE, ROTENSO, MIDEA. Mogą to być urządzenia naścienne, kasetonowe, kanałowe i inne. Realizujemy również prace montażowe instalacji wentylacji z rekuperacją w domach jednorodzinnych. Oferujemy bezpłatną wycenę na odległość lub na miejscu dostosowaną do oczekiwań klienta. Zapewniamy gwarancyjną oraz pogwarancyjną usługę serwisową urządzeń. Czyścimy i odgrzybiamy klimatyzatory.

Coldteam Sp. z o.o. - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Coldteam Sp. z o.o.

Gdynia

Coldteam Sp. z o.o. to firma techniczno–handlowa z branży chłodniczej, na rynku od 10 lat. Specjalizujemy się w projektowaniu, doborze, sprzedaży oraz wynajmie urządzeń (m.in. agregatów wody lodowej tzw. chillerów) i przemysłowych instalacji chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Zajmujemy się uruchamianiem i serwisowaniem. Jako Partner Handlowy nasz Dział Techniczny jest Autoryzowanym Serwisem Fabrycznym urządzeń MTA, ICS CoolEnergy i Geneglace w Polsce. Sprzedaż Wynajem Serwis chillery MTA

Drypol Sp. z o.o. Sp. k. - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Drypol Sp. z o.o. Sp. k.

Gdynia

Realizujemy prace od 1997. Jeśli szukasz ofert skorzystaj z naszych usług w zakresie osuszania, odgrzybiania, ozonowania. Działamy na terenie całej Polski. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Dry-POL s.c - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Dry-POL s.c

Gdynia

Wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki i techniki od 1997 roku zajmujemy się osuszaniem budynków w Polsce. W swoim dorobku mieliśmy wiele trudnych do rozwiązania problemów wilgoci, którym potrafiliśmy sprostać. Wieloletnia praktyka i ciągłe podnoszenie kwalifikacji umożliwiają nam dostarczanie kompleksowych rozwiązań indywidualnie dostosowanych do potrzeb klienta. Skupiamy się na szybkim i skutecznym działaniu, dzięki czemu zapewniamy minimalizację strat powstałych w wyniku zalania. Ciągłe inwestowanie w wiedzę i nowoczesny sprzęt pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, oraz spełnienie oczekiwań naszych klientów. W swoich działaniach opieramy się przede wszystkim na doświadczeniu , dzięki temu gwarantujemy

Hydroklima Dawid Duda - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Hydroklima Dawid Duda

Gdynia

Firma wykonuje kompleksowo instalacje wodne, kanalizacyjne, grzewcze i gazowe. Współpracujemy ze wspólnotami mieszkaniowymi, deweloperami oraz prywatnymi inwestorami. Działamy od 2009 roku.

Doradca z ramienia firmy INTI Solar - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Doradca z ramienia firmy INTI Solar

Gdynia

Oferujemy kompletne instalacje paneli fotowoltaicznych, od audytu poprzez montaż, aż do podłączenia do sieci energetycznej. Pomagamy w wysłaniu wniosku o dotacje z programu ,,Mój prąd". Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski. Realizujemy małe instalacje dla domków jednorodzinnych jak i na dużych zakładach produkcyjnych. Każdą ofertę rozpatrujemy indywidualnie kładąc szczególny nacisk na potrzeby klienta.

Studio Usługowe Michał Chwalik - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Studio Usługowe Michał Chwalik

Gdynia

Głównym profilem działalności firmy jest prowadzenie szeroko rozumianych prac remontowych i adaptacyjnych. Prace prowadzimy kompleksowo, od przygotowań do posprzątania po zakończonej pracy. Wykonujemy: instalacje elektryczne, hydrauliczne, tynki, gładzie, malowanie (ręczne oraz agregatem), tapetowanie, układanie glazury/terakoty/gresu, podłogi (drewniane, winylowe, panele itp.), zabudowy GK, sufity modułowe. Przeprowadzamy kompleksowe adaptacje poddaszy. Zajmujemy się także tarasami - wyrównanie podłoża, izolacje przeciwwilgociowe oraz przeciwwodne, płytki. Firma ma swoją siedzibę w Gdyni.

Bora - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Bora

Gdynia

Projektowanie i doradztwo w zakresie optymalnego doboru systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych i kolektorów słonecznych. Kompleksowy montaż w/w systemów. Modernizacje istniejących już systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Świadczenie usług serwisowych (gwarancyjne i pogwarancyjne). Kilkunastoletnie doświadczenie w/w działaniach a także profesjonalny zespół zawodowców gwarantuję zadowolenia naszych klientów co potwierdzają referencję a także nasze realizację.

lcautomatic

Gdynia

Wewnetrzne instalacje elektryczne - bruzdowanie - okablowanie domkow jednorodzinnych i mieszkań - bialy montaż - budowa i łączenie rozdzielni elektrycznych - uruchomienie instalacji elektrycznej - pomiary elektryczne Ponadto wykonujemy automatykę wentylacji mechanicznej i w zakresie naszej dzialalnosci jest: - projekt automatyki i doradztwo inzynierskie - piszemy programy dedykowane do Twojego urzadzenia - montaz automatyki na obiekcie - konfiguracja oraz uruchomienie układu sterowania - wizualizacja pracy urzadzenia na komputerze, smartfonie Na wszystkie nasze usługi wystawiamy fakturę VAT i udzielamy gwarancji

MGS Sp. z o.o. - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

MGS Sp. z o.o.

Gdynia

MGS spółka z o.o. specjalizuje się w instalacjach elektroenergetycznych , teletechnicznych i oświetleniem LED w domach ,biurach , przestrzeni otwartych i publicznych. Rozwijamy systemy oświetlenia wykorzystujące jako źródło światła energooszczędne żarówki Led. Buduje systemy autonomiczne, czyli niezależne od zasilania sieciowego oparte o ogniwa fotowoltaiczne i siłownie wiatrowe. Dzięki stałym udoskonaleniom proponowane rozwiązania mają wyższą, niż oferowana przez konkurencję efektywność.

Intel Home Klimatyzacja Wentylacja Inteligentne Domy - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Intel Home Klimatyzacja Wentylacja Inteligentne Domy

Gdynia

Nasza oferta obejmuje: -Klimatyzacja aktualna promocja na urządzenia Samsung i LG; -Wentylacja z rekuperacją urządzenia różnych producentów; -Instalacje inteligentnego budynku, instalacje elektryczne; Nie wiesz jaki system wybrać chętnie Tobie doradzimy: 505-326-400. Intel Home 81-472 GDYNIA Ul. Legionów 104/c/8 NIP: 587-148-45-87 Tel.: +48 505 326 400 email.: biuro@intelhom.com.pl www.intelhome.com

Desotec Polska - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Desotec Polska

Gdynia

Firma Desotec jest producentem kompleksowych rozwiązań wykorzystujących węgiel aktywny dzięki którym oczyszczanie gazów, wody oraz oczyszczanie powietrza i cieczy będzie odbywać się w warunkach idealnie odpowiadających Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Nasza firma dzięki pełnemu zaangażowaniu w projektowanie i wdrażanie kompleksowych rozwiązań produkowane przez nas filtry węglowe stanowić będą odpowiedź na każdą Państwa potrzebę. Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju węgiel aktywny, oraz projektujemy i uruchamiamy całe obiegi filtracyjne. Dysponujemy własnym laboratorium umożliwiającym dokładne dobranie rodzaju węgla aktywnego i najlepszego filtra do oczyszczanej substancji. Przyjmujemy zużyty węgiel aktywny. Jesteśmy w stanie go

Aircomfort - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Aircomfort

Gdynia

Firma Aircomfort specjalizuje się w dziedzinie wentylacji mechanicznych z odzyskiem ciepła, gruntowych wymienników ciepła, odkurzaczy centralnych oraz klimatyzacji. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę począwszy od projektowania, montażu, sprzedaży a skończywszy na serwisie oferowanych przez nas produktów. Firmę wyróżnia wieloletnie doświadczenie pracowników, sprawdzone, skuteczne i energooszczędne rozwiązania, współpraca z uznanymi producentami oraz doskonały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych, firm budowlanych i architektów. Zapraszamy. Oferta: - projektowanie, montaż, serwis i sprzedaż rekuperacji - projektowanie, montaż, serwis i sprzedaż klimatyzacji - projektowanie

Polnord S.A - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Polnord S.A

Gdynia

Firma Polnord S.A to działający na rynku nieruchomości deweloper z ponad 40 letnią historią. Przez ten czas firma realizowała dziesiątki inwestycji mieszkaniowych w całej Polsce, w największych miastach min. w Warszawie (osiedle Śródmieście Wilanów, osiedle Stacja Kazimierz), w Gdańsku (osiedle 2 Potoki, osiedle Dwa Tarasy ), w Gdyni (osiedle Brama Sopocka ), w Sopocie (Sopocka Rezydencja ) w Ząbkach (Osiedle Neptun), Łodzi (kompleks City Park), Olsztynie (osiedle Tęczowy Las ) czyw Szczecinie (osiedle Ku Słońcu ). Zrealizowane inwestycje oraz zdobyte doświadczenie sprawia iż obecnie spółka Polnord S.A jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych na rynku budowlanym i deweloperskim firm w Polsce, notowaną na Giełdzie Papierów

NM Design Office sp. z o. o. - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

NM Design Office sp. z o. o.

Gdynia

Zajmujemy się projektowaniem systemów wentylacji, a także rozwiązań powiązanych. Rozumiemy potencjał nowoczesnych i nietypowych systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych, przygotowujemy kompletną dokumentację techniczną, sugerujemy dostarczenie konkretnego asortymentu, wykonujemy analizy energetyczne. Mamy w ofercie wiele rodzajów wentylatorów. Oferowane usługi: - Urządzenia wentylacyjne, przede wszystkim wentylatory oraz cała gama urządzeń towarzyszących. Wykonujemy: projektowanie, prace konstruktorskie, wykonywanie obliczeń, doradztwo, opracowania modernizacji, remontów i przebudów, rozwiązania „na miarę” oczekiwań. - Oferujemy obliczenia urządzeń wentylacyjnych – przepływów, spadków ciśnienia, hałasu, wibracji, poboru mocy, sił,

Robert Korab Mont-tech monterstwo technictwo

Gdynia

Firma Monterska działająca od nie dawna 2017 08 10 Zajmujaca się Relokacja , montazem oraz demontażem . Posiadamy bardzo dobrych technicznie techników -monterów z uprawnieniami na wózki widłowe , zwyżki oraz suwnice . Posiadamy sprzęt marki hilti , makita . Wkrótce planujemy zakup wózka widlowego elektrycznego marki , jungheinrich oraz zwyzke . Jesteśmy firmą która działa dość krótko na rynku pracy , ale nasi fachowcy uczestniczyli w wielu poważnych projektach dla takich firm jak margiz s.z.o.o oraz dla DUŻEJ Angielskiej firmy Beck & Politzer . Nasze projekty wykonujemy Bezpiecznie , sprawnie , szybko i tanio . Działamy na terenie Europy , ale glownie Polski , naszym mottem jest zróbmy raz , jak nie rozpadnie się Na początku to będzie

Usługi Transportowe Waldemar Dziedzic

Gdynia

Jesteśmy firmą mającą siedzibę w Gdyni a działającą na terenie całej Europy. Funkcjonujemy od 1996 roku i posiadamy doświadczoną, fachową załogę, która specjalizuje się w organizacji, pilotażu a przede wszystkim przewozach ładunków ponadnormatywnych, ciężkich - o dużych masach jednostkowych, oraz różnego rodzaju maszyn i sprzętu. Zadania te realizujemy przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Wykonujemy: - Transport i spedycja ładunków ponadgabarytowych; - Specjalistyczny tabor do przewozu ładunków ponadnormatywnych i ciężkich; - Pilotowanie pojazdów nienormatywnych - własna obsługa pilotażu; - Dokonywanie objazdów tras przejazdów dla potrzeb transportów nienormatywnych; - Sporządzanie notatek z objazdów tras oraz harmonogramów na przejazd

Electro Universal Piotr Walęcki

Gdynia

Firma Electro Universal, jest młodą firmą zbudowaną z doświadczonych ludzi, zajmującą się montażem oraz serwisem szeroko rozumianych instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych jak i na obiektach handlowych. Profesjonalne podejście do każdego zlecenia pozwala nam zagwarantować wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy.

Elplast Sp. z o.o. - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Elplast Sp. z o.o.

Gdynia

Elplast jest firmą świadczącą usługi w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych w technologii wtrysku. Wykonawstwo form wtryskowych realizujemy we współpracy z narzędziowniami z terenu całej Polski. Posiadamy wtryskarki o sile zwarcia od 25 ton do 150 ton i gramaturze wtrysku do 300 gram. Przetwarzamy takie tworzywa jak: PA, PBT, PC, PMMA, POM, ABS, PS, SAN, PE, PP, PUR, PVC. Nasi Klienci reprezentują różne branże: elektroniczną, telekomunikacyjną, meblową, budowlaną i inne. Dysponujemy także własną ofertą dla firm z branży klimatyzacyjnej (HVAC).

Japan Service - EUROWARSZTAT - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Japan Service - EUROWARSZTAT

Gdynia

Pod nazwą Eurogarage kryje się sieć niezależnych serwisów motoryzacyjnych, których usługi są dostępne na terenie całej Europy. Jeden z tych warsztatów znajduje się również w Gdyni. Szeroki zakres usług, doskonała jakość, rzetelność oraz doświadczeni pracownicy sprawiły, że serwis zyskał sobie uznanie imponującej liczby klientów. Oferta firmy: - warsztat samochodowy

KARSA KLIMA Kamil Sarniak - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

FHU Klimawox. Klimatyzacje i Wentylacje - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Quatrovent Piotr Świerczek, Piotr Winiarz Sp. K. - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Kawent Technika Wentylacyjna Andrzej Kwolek - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

DLK & BlueVent Sp. z o.o. - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

PPU San-Went Sp. z o.o. - Urządzenia, materiały instalacyjne Gdynia

Gdynia więcej...

Więcej poradników o urządzeniach i materiałach instalacyjnych

Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.