Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.
Powiedz jak możemy Ci pomóc

Unique Financial Services sp zoo

Brzeziny

19

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Profesjonalne i indywidualne podejście do potrzeb Naszych Klientów sprawia, że każda decyzja podjęta we współpracy z Unique Financial jest trafna i zapewnia wymierne efekty. Gwarantujemy, że z udostępnianymi kredytami będą mogli Państwo cieszyć się możliwością szybkiej realizacji każdego rodzaju planów. Zależy nam na sprostaniu wszelkim wymaganiom Klientów, dlatego przedstawiamy tylko takie propozycje, które są oparte na Państwa oczekiwaniach i możliwościach finansowych.


Jesteś dla nas ważny, a Twoje finanse są dla nas priorytetem.

Zależy nam na stworzeniu nowego profilu Osobistego Doradcy, który dostarczy wszelkich niezbędnych informacji, dotyczących zaciągnięcia kredytu. Wiemy, że w Polsce znajduje się wiele instytucji, oferujących szeroką gamę dostępnych usług finansowych, dlatego dokładamy wszelkich starań, by udostępniać najdogodniejsze warunki współpracy stawiając jednocześnie na przyjazne relacje.

Współpracujemy z kilkunastoma partnerami. Dzięki temu szansa na kredyt jest bardzo wysoka.

Minimum formalności oraz duża swoboda spłaty to główne atuty polecanych przez Nas kredytów. Biegła znajomość wewnętrznych procedur bankowych oraz bazowanie na wieloletniej współpracy z uznanymi partnerami finansowymi to gwarancja rzetelnych usług. Rozpoczynając z nami współpracę, mają Państwo pewność, że przedsięwzięcia, bazujące na polecanych kredytach hipotecznych, gotówkowych, firmowych, samochodowych oraz leasingach okażą się trafnym wyborem i sukcesem.

Nieustannie pogłębiana wiedza oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że wszystkie oferowane przez nas kredyty hipoteczne, gotówkowe, firmowe, samochodowe, a także leasingi są gwarantem doskonałych rozwiązań, które odpowiadają indywidualnym potrzebom Naszych Klientów.

Pomogliśmy już wielu osobom i firmom. Będziesz kolejny?

Branża

Obszar działania

Mazowieckie, Lubelskie, Warmińsko-mazurskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

21 opinii

5 5
(21)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Dominik F. 3 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Potrzebuję kredytu na zakup domu lub mieszkania, 900000zł, Warszawa
Pozytywna opinia

Po długich poszukiwaniach odpowiedniego doradcy finansowego, miałem szczęście trafić na Pana Patryka Zaliwskiego. Jego profesjonalizm, wiedza i indywidualne podejście do klienta przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Pan Patryk nie tylko pomógł mi znaleźć najlepszą ofertę kredytową, ale również przeprowadził mnie przez cały proces kredytowy krok po kroku, tłumacząc wszystkie skomplikowane aspekty i procedury. Jego cierpliwość i gotowość do odpowiedzi na każde moje pytanie sprawiły, że cały proces wydał mi się prostszy niż kiedykolwiek mogłem sobie wyobrazić. Polecam Pana Patryka Zaliwskiego każdemu, kto szuka kompetentnego i zaangażowanego doradcy kredytowego. Jego doświadczenie i umiejętności są naprawdę imponujące, a jego pozytywne nastawienie i profesjonalizm sprawiają, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Dziękuję Panie Patryku!

Krzysztof L.  23 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Potrzebuję kredytu na zakup domu lub mieszkania, 500000zł, Mińsk Mazowiecki
Pozytywna opinia

Polecam z czystym sumieniem. Cały zagmatwany dla nas proces kredytowy przy bk2% został poprowadzony przez Pana Patryka doskonale, każdy etap wytłumaczony, jak mieliśmy jakieś wątpliwości wystarczył telefon i wszystko się klarowało, dzięki zaangażowaniu oraz nieocenionej pomocy cieszymy się z własnego mieszkania

Hubert G. 23 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Potrzebuję kredytu na zakup mieszkania lub domu, 600000zł, Mińsk Mazowiecki
Pozytywna opinia

Pan Patryk wykazał się wielkim profesjonalizmem. Udało mu się zdobyć dla nas kredyt bk2 w bardzo szybkim czasie, co było nie lada wyzwaniem :) Pozdrawiamy bardzo serdecznie i polecamy z całego serca, jako jeden z nielicznych wkłada w to całe swoje siły i jest dla klienta w pełni oddany o każdej porze dnia.

Jacek Ł. 27 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Patryk z Unique Financial Services jest pomocny na każdym etapie pozyskiwania kredytu, bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Serdecznie polecam współpracę z Panem Patrykiem.

Urszula K. 22 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Patryk był bardzo pomocny, nie musieliśmy się niczym martwić, wszystko załatwiał on. Odpowiadał wyczerpująco na każde pytanie.

Karolina S. 17 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, wsparcie klienta, elastyczność i dostępność w kontaktach

Natalia R. 17 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca, profesjonalne podejście do klienta oraz szybka i łatwa komunikacja z panem Patrykiem.

Anna S. 16 stycznia 2024
opinia potwierdzona
Szukam kredytu na zakup domu lub mieszkania, 560000zł, Warszawa
Pozytywna opinia

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z profesjonalnej pomocy, jaką otrzymaliśmy od naszego doradcy kredytowego przy uzyskiwaniu preferencyjnego kredytu na zakup domu. Jego zaangażowanie, wiedza i skuteczność w negocjacjach z bankiem zdecydowanie przekroczyły nasze oczekiwania. Dzięki jego starannym analizom naszej sytuacji finansowej, udało nam się uzyskać korzystne warunki kredytowe, co znacząco ułatwiło nam realizację marzenia o własnym domu. Doradca okazał się nie tylko kompetentny, ale także bardzo życzliwy i cierpliwy. Tłumaczył nam wszystkie kwestie związane z procesem kredytowym w sposób zrozumiały, co sprawiło, że czuliśmy się pewnie i dobrze poinformowani na każdym etapie. Jego profesjonalizm oraz skrupulatność w działaniu zasługują na najwyższe pochwały. Dzięki niemu nie tylko udało nam się znaleźć optymalne rozwiązanie finansowe, ale także zminimalizować stres związany z całą procedurą kredytową. Polecam naszego doradcę kredytowego z całego serca wszystkim, którzy szukają nie tylko fachowej pomocy, ale także osobistej troski o klienta. Jego zaangażowanie sprawiło, że proces uzyskiwania kredytu stał się dla nas pozytywnym i satysfakcjonującym doświadczeniem.

Katarzyna B. 16 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Nastawienie na realizację potrzeb klienta. Wsparcie na każdym etapie procesu. Bezpośredni i miły kontakt. Sprawne działanie pod presją czasu.

Mateusz K. 14 stycznia 2024
opinia potwierdzona
Potrzebuję kredytu na budowę domu, 400000zł, Karczew
Pozytywna opinia

Świetny kontakt, terminowość, współpraca na bardzo wysokim poziomie.

Monika K. 14 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt i szybka pomoc przy rozwiązywaniu problemu.

Jakub G. 11 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca z panem Patrykiem to czysta przyjemność. Bezproblemowo przeprowadzony proces uzyskiwania kredytu hipotecznego, a formalności ograniczone do minimum. Polecam!

Aleksandra K. 11 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Potrzebuję kredytu na zakup domu lub mieszkania, 450000zł, Warszawa
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie współpracę z Panem Patrykiem Zaliwskim. Pełne zaangażowanie oraz bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystkie formalności zostały dopięte terminowo a przede wszystkim skutecznie. Polecam z całego serca!!!

Robert S. 11 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Zapytanie o kredyt na zakup domu lub mieszkania, 800000zł, Warszawa
Pozytywna opinia

Kredyt udzielony szybko, wszystkie formalności były po stronie agenta

Damian R. 11 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Zapytanie o kredyt na budowę domu, 400000zł, Grodzisk Mazowiecki
Pozytywna opinia

Polecam firmę Expander a w szczególności Pana Patryka. 100% profesjonalizmu

Aleksandra K. 22 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca z p. Patrykiem w temacie kredytu hipotecznego to sama przyjemność - rzetelna wiedza, wszystko załatwione szybko i bezstresowo, był zawsze dostępny, gdy tylko potrzebowałam porozmawiać. Świetny specjalista, 10/10!

Aliaksandra P. 9 maja 2022
opinia potwierdzona
Szukam kredytu na zakup domu lub mieszkania, 324000zł, Kutno
Pozytywna opinia

Świetne podejście do klientów, kompetentna i szybka pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkaniowych!

Natalia M. 29 marca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Super obsługa klienta, pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem, coś co było nie możliwe jednak stało się możliwe. Właśnie spełniamy nasze marzenie.

Unique Financial Services sp zoo, 1 kwietnia 2022

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa. Cieszę się, że mogłem pomóc.

Piotr K. 17 czerwca 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca, doskonały kontakt wszystko sprawnie i rzetelnie. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Joanna K. 14 października 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, znajomość prawa finansowego i procedur bankowych.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Unique Financial Services sp zoo
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Szukasz najlepszej oferty kredytu .. ?

Polska - Warszawa

Szukasz najlepszej oferty kredytu .. ? Zajmiemy się tym !

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Brzeziny 1i, 05-074 Brzeziny

WWW

ufservices.pl

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy UNIQUE FINANCIAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2017-11-13
NIP 8222364190
Regon 368751876

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat miński
Gmina Halinów
Miejscowość Brzeziny
Kod pocztowy 05074
Poczta Halinów
Numer nieruchomości 1I

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2017-11-15
Data powstania 2017-11-13

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Przeważające PKD
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.