Powiedz jak możemy Ci pomóc

UNIKAL Sp. z o.o.

Kargowa

4

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Firma UNIKAL prowadzi działalność w trzech dziedzinach:

1. USŁUGI INSTALACYJNO-SANITARNE
W naszej ofercie posiadamy produkty wysokiej jakości, pochodzące od znanych i markowych producentów krajowych oraz zagranicznych. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową materiałów instalacyjnych i grzewczych oraz urządzeń sanitarnych. Nasza ekipa fachowców zajmie się profesjonalnym wdrożeniem projektu instalacji grzewczej w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Skompletujemy niezbędne elementy, a następnie przeprowadzimy montaż w taki sposób, aby cała instalacja była jak najmniej widoczna.

2. WIZUALIZACJE ŁAZIENEK
Salon UNIKAL to kilkaset metrów ekspozycji i zespół ekspertów gotowych doradzić w stworzeniu wymarzonej przez Ciebie łazienki. Jeżeli nie wiesz jak urządzić łazienkę skorzystaj z naszych usług projektowania wnętrz. Projekt łazienki wykonujemy w oparciu o Twoje możliwości finansowe i oczekiwania. Łączymy pasję i umiejętności by stworzyć dla Ciebie aranżacje łazienki funkcjonalną i szytą na miarę Twoich potrzeb.

3. AUTORYZOWANY SERWIS KOTŁÓW GAZOWYCH
Specjalizujemy się w serwisie kotłów gazowych IMMERGAS. Jako LSI czyli Licencjonowany Serwis IMMERGAS posiadamy największy zakres usług oraz najszybszą reakcję na zgłoszenie.

Priorytetem naszej firmy jest zapewnienie miłej obsługi i fachowego doradztwa. Dysponujemy własnymi środkami transportu. Preferujemy dogodne warunki i formy płatności.


Branża

Obszar działania

Wielkopolskie, Lubuskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

3 opinie

Pozytywna (3)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj opinię
Maria P. 23 listopada 2022
Pozytywna opinia

Rzetelna firma i doświadczonymi i rzeczowymi pracownikami, usługa została wykonana u mnie w ustalonym wcześniej terminie. Żadnych niedociągnięć i co najważniejsze, fachowcy zostawili po sobie porządek. Szczerze polecam.

UNIKAL Sp. z o.o., 24 listopada 2022

Bardzo dziękujemy za opinię! Takie słowa motywują nas do dalszej pracy.

Roman G. 7 listopada 2022
Pozytywna opinia

Terminowość, rzetelność, pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę.

UNIKAL Sp. z o.o., 8 listopada 2022

Bardzo dziękujemy za zaufanie, oraz za pozytywną opinię. Współpraca z takimi Klientami, to czysta przyjemność!

Rafał P. 22 października 2021
Pozytywna opinia

Polecam! Świetny kontakt, fachowe doradztwo !!

UNIKAL Sp. z o.o., 22 października 2021

Bardzo dziękujemy za opinię. Polecamy się na przyszłość.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak UNIKAL Sp. z o.o.
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Sportowa 1, 66-120 Kargowa

NIP

973-108-20-75

WWW

unikal.com.pl/

Telefon

668 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/unikal.kargowa/

Instagram

https://www.instagram.com/unikal_kargowa/