Ubezpieczenia grupowe Ranking

Określ jakie Ubezpieczenie grupowe chcesz kupić
Poinformujemy o Twoim zapotrzebowaniu Ubezpieczycieli
Otrzymasz i porównasz oferty  bezpłatnie! 
Oszczędź do 30%


Ubezpieczenia grupowe ranking to niezwykle przydatny rejestr najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce oferujących najlepsze warunki ubezpieczenia grupowego. Internauci mogą komentować atrakcyjność ofert i wskazywać na potencjalne zagrożenia.

Standardowy ranking ubezpieczenia grupowe wyszczególnia ofertę danego towarzystwa ubezpieczeniowego pod kilkoma względami, takimi jak:

  • cena,
  • zakup,
  • odszkodowanie,
  • likwidacja szkody,
  • średnia ocena towarzystwa ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenia grupowe to ciekawa alternatywa dla pracodawców, którzy chcą ubezpieczyć swoich pracowników i ich rodziny na wypadek jasno określonych okoliczności zawartych w OWU (ogólnych warunkach ubezpieczenia), a jednocześnie chcą to zrobić niskim kosztem i bez zbędnych formalności.

Okoliczności, które są istotne przy wypłacaniu świadczeń z tytułu wykupionego ubezpieczenia grupowego są następujące: śmierć ubezpieczonego spowodowana nieszczęśliwym wypadkiem, korzystanie przez ubezpieczonego z opieki medycznej w związku z komplikacjami zdrowotnymi, śmierć małżonka oraz narodziny dziecka.

Wybór ubezpieczenia

Oprócz narzędzi usprawniających podjęcie decyzji, do których na pewno można zaliczyć rankingi ubezpieczeń, pomocny okaże się również formularz ubezpieczeniowy udostępniony przez portal Oferteo. Dzięki niemu ubezpieczenia grupowe "szyte są wprost na indywidualną miarę" danej firmy.

Warto zaznaczyć, że składanie zapytań ofertowych jest całkowicie darmowe. Po złożeniu jednego z nich otrzymuje się do pięciu dopasowanych ofert. Następnie porównuje się przysłane propozycje i wybiera najlepszą z nich. Dodatkowo można uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości w momencie, gdy ubezpieczyciel skontaktuje się z nami. Dzięki temu decyzja zostanie podjęta w pełni świadomie bez ryzyka ukrytych kosztów.