Turbo-Master Gdynia - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Turbo-Master nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Turbo-Master

O specjaliście

Oferujemy profesjonalne kompleksowe remonty oraz aranżacje wnętrz, pełen zakres prac, solidność, terminowość oraz atrakcyjne ceny.
Działamy na terenie woj. pomorskiego, jak i w całej europie zachodniej oraz Skandynawii.
Firma działa na rynku międzynarodowym od 8 lat a w Polsce od 5 lat, gdzie zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie.
Jesteśmy wstanie wykonać praktycznie każdy remont. Pomagamy, doradzamy, dowozimy materiały tak aby klient miał jak najmniej problemów i pracy przy swoim remoncie. Jesteśmy elastyczni i zawsze się można z nami porozumieć, a dobry wizerunek naszej firmy jest dla nas kluczową sprawą.
Zajrzyj na www.turbo-master.pl

Branża

Firma remontowaRemonty mieszkańMalarzPłyta karton gipsGlazurnikSzpachlowanieGładzieRemont łazienkiRemonty domów i kamienicRemonty biurMeble na wymiarElektrykOkna PCVHydraulikUkładanie paneli i parkietówInstalacje grzewczeNaprawa okienPosadzki betonoweTarasyMontaż drzwiArchitekt wnętrzOkna aluminioweOknaTapetowaniePralniaDrzwiPrace działkoweOkna drewniane

Obszar działania

Pomorskie, Arabia Saudyjska, Austria, Belgia, Chiny, Chorwacja, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Kanada, Cypr

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 22 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Damian C., 14 września 2020
Szukam firmy do montażu wewnętrznych drzwi z materiału drewnopochodnego, 4szt., Rumia
Pozytywna opinia

Szybkość w kontakcie, wolny termin w następnym tygodniu.

Joanna W., 19 maja 2020
Zlecę posadzkę, 93m², Gdańsk
Negatywna opinia

Nie polecam. Właściciel TURBO MASTER Michał to tylko marketingowiec, który pięknie sprzedaje swoje usługi, jednak nic dalej z tego nie wynika. Ustalenia i kasa do właściciela, a wpuszcza na budowę niedoświadczonych podwykonawców. Zapewniał mnie że robił już podłogi winylowe, a okazuje się, że jego ekipa nigdy nie kładła podłóg winylowych więc nie dość, że się uczyli to jeszcze zrobili mi źle. Zniszczyli dużą część paneli i źle wykonali wylewkę. Prace wykonane na mojej budowie są niedopuszczalne, wiele błędów i niedoróbek. Przekroczyli termin realizacji o ponad tydzień, co świadczy tylko o tym że nigdy nie kładli jodełki i nie zdawali sobie sprawy jak to długo trwa. EFEKTY PRAC: zniszczony taras (wylał im się klej) nie do usunięcia, porysowana szyba, szczeliny pomiędzy panelami, źle docięte krawędzie, wybrudzone ściany, niedoklejone panele, stosy kipów i gumy do żucia porozrzucane po tarasie. Wykonawca na koniec robót powiedział, że drugi raz już się nie pisze na kładzenie winyli w jodełkę. Przerosła ich ta praca i mam wrażenie, że każda kolejna również taka będzie. Właściciel zapewniał, że ma polisę ubezpieczeniową na wypadek szkód poniesionych przez jego firmę, a teraz kiedy próbuje odzyskać pieniądze za uszkodzoną szybę i kafle polisy już nagle nie ma? Zdecydowanie nie polecam!

Turbo-Master, 19 maja 2020

W odpowiedzi, informuję, że zlecający we współpracy ze zlecającym od początku były problemy. Prace zostały przedłużone ze względu na święta wielkanocne, co klientowi się nie spodobało. Panele zostały położone jak trzeba, o czym świadczy fakt, iż zostały zapłacone pieniądze za wykonane zlecenie. Po tygodniu Pani stwierdziła, że porysowaliśmy jej szybę w oknie co jest niemożliwe przy kładzeniu paneli. Mimo wszystko, próbowałem się porozumieć, w kwestii polubownego zakończenia sprawy. Pani jednak chciała wymienić szybę, za co miałem zapłacić i nie zgodziłem się na to. Uważam takie traktowanie ludzi za brak szacunku, zleceniodawca uważa,że zna się na wszystkim, choć tak nie jest.

Alicja F., 29 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Solidnie wykonany remont. Rzetelna firma, wszystko wykonane z terminem.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Turbo-Master

Powiązane produkty i usługi: RemontySuche zabudowyMontaż drzwi wewnętrznychRemonty Gdynia,  Remonty mieszkań Gdynia, Suche zabudowy Gdynia, Montaż drzwi wewnętrznych Gdynia, Malowanie,  Montaż podłóg drewnianych, Paneli, Hydraulika,  Elektryka, Montaż oraz sprzedaż okien, Sufity podwieszaneGlazura,  Terakota, Montaż armatury, Kompleksowe remonty mieszkań, Biur, Domów itp

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Chylońska 80/30 , Gdynia

Telefon

+48****** Pokaż numer

Telefon

792****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Michał Turbański

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy TURBO-MASTER Michał Turbański
Imię (pierwsze) MICHAŁ
Drugie imię RYSZARD
Nazwisko TURBAŃSKI
Data rozpoczęcia działalności 2012-05-01
NIP 9581346258
Regon 221642180

Siedziba

Kraj Polska
Województwo POMORSKIE
Powiat wejherowski
Gmina Rumia
Miejscowość Rumia
Kod pocztowy 84230
Ulica ul. Chopina
Numer nieruchomości 3B
Numer lokalu 2

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2012-04-20
Data powstania 2012-04-18
Data rozpoczęcia działalności 2012-05-01
Data wznowienia działalności 2013-10-10

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
Przeważające PKD
9601Z PRANIE I CZYSZCZENIE WYROBÓW WŁÓKIENNICZYCH I FUTRZARSKICH
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
8129Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE
8122Z SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
6820Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
5630Z PRZYGOTOWYWANIE I PODAWANIE NAPOJÓW
5629Z POZOSTAŁA USŁUGOWA DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA
5610B RUCHOME PLACÓWKI GASTRONOMICZNE
5610A RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4331Z TYNKOWANIE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.