Powiedz jak możemy Ci pomóc

Tech-el

Skowarcz

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Mam pięcioletnie doświadczenie w montażu i naprawach instalacji elektrycznych. Posiadam stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu elektryka wydane przez komisję kwalifikacyjną. W swojej działalności skupiam się na realizacji świadczonych usług na najwyższym poziomie oraz spełnianiu oczekiwań klientów co do jakości świadczonych przeze mnie usług. Posiadam konkurencyjne stawki oraz szybki czas realizacji zlecenia. Specjalizuje się w instalacjach elektro-technicznych budynków jednorodzinnych i mieszkań. W mojej ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres usług, który umożliwia kompleksowy montaż instalacji i urządzeń bez konieczności angażowania do zlecenia podwykonawców. Polecam się do usług!

Branża

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie, Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna (1)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Kamila Z. 6 lutego 2023
Pozytywna opinia

Pan Tomasz pomógł mi z niedziałającą lampą zewnętrzną na elewacji. Jako kobieta nie znam się na takich rzeczach. Naprawił przerwaną izolację kabla. Zaoferował także pomoc w kupnie nowego czujnika ruchu. Całość oceniam na 5+. Szybko, sprawnie i co najważniejsze - działa. :)

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Tech-el
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Cedrowa 17, Skowarcz

WWW

https://fixly.pl/profil/ktp-vcvenfumt

Telefon

725 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Tomasz Łęga Instalacje elektryczne
Imię (pierwsze) TOMASZ
Drugie imię FILIP
Nazwisko ŁĘGA
Data rozpoczęcia działalności 2022-12-14
NIP 8882600202
Regon 523930240

Siedziba

Kraj Polska

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2022-12-14

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.