Szlifierz Kalisz - Najlepsi w 2023

Najlepsze Firmy Szlifierskie w Kaliszu, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Szlifierz Kalisz - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Oto ranking najlepszych Firm Szlifierskich w Kaliszu w 2023 r. wybranych z 29 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 5.00 na podstawie 11 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Szlifierz Kalisz
Rafał M.

Świetnie wykonana praca, już po pierwszym kontakcie wiedziałem, że mam do czynienia z pasjonatem w tej dziedzinie, profesjonalne doradztwo i wykonanie rewelacyjne. Efekt końcowy mnie dosłownie zamurował, jeśli szukasz firmy do wykonania swojej podłogi, garażu, tarasu to lepiej trafić nie mogłeś. Polecam Pana Mariusza, świetny fachowiec i mega sympatyczny człowiek.

5.0 (4 opinie)
avatar icon

MATchronik

 • Kalisz
Hania J.

Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą! Mogę szczerze polecić.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

trans-szulc

 • Kalisz

Spółka ZMER jest jednym z liderów branży energetycznej. Produkujemy aparaturę łączeniową, napędy oraz rozdzielnice, a także stacje transformatorowe i słupy funkcyjne SN i nn. Ponadto wykonujemy wszelkie konstrukcje stalowe przeznaczone dla energetyki. Nasza produkcja została wyróżniona Certyfikatem Zakładowej Kontroli Produkcji. Posiadamy referencje wielu znanych firm o zasięgu zarówno krajowym, jak i lokalnym. Działamy na terenie całej Polski i nie tylko. Posiadane doświadczenie i park maszynowy stwarzają nam możliwości technologiczne do sprostania obecnym wymaganiom rynku w zakresie: - cięcie blach o grubościach do 10mm, kształtowników do 200mm na gilotynach, nożycach uniwersalnych i piłach taśmowych - gięcie blach o długości do

ARMEDA

 • Kalisz

Ponad 20 lat na rynku. Najwyższy poziom w automatyce przemysłowej. Narzędziownia rozwinięta do potrzeb firmy i klientów. Najlepszą wizytówką naszej wiedzy i doświadczenia są ukończone projekty. Zapraszam Ciebie do współpracy.

Dołącz do naszych Firm Szlifierskich w Kaliszu

Działasz na rynku jako Firma Szlifierska i szukasz nowych Klientów z Kalisza lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

avatar icon

Adam

 • Kalisz

Witam, chciałbym zaoferować Państwu swoje usługi ślusarsko - spawalnicze. Realizujemy projekty klientów wg rysunku technicznego oraz izometrycznego, spawanie stali czarnej i kwasoodpornej metodą TIG, MIG-MAG, Elektrodą oraz ciecie plazmą. Naprawiamy sprzęt budowlany, rolniczy, oraz inny w zależności od potrzeb - w razie potrzeby dojazd i prace bezpośrednio u klienta. Możliwa produkcja konstrukcji lekkich, orurowania do samochodów, balustrad, kojców dla psów, bram, choć największe doświadczenie posiadamy w pracach i obróbce rur (kolektory,linie przesyłowe,wymienniki itp). telefon :

Drodzy Państwo Jesteśmy, samodzielnym podmiotem gospodarczym powstałym na bazie wydziału Narzędziowni WSK „PZL - Kalisz” S.A., firmie o 50 – letniej tradycji i doświadczeniu z branży lotniczej i motoryzacyjnej. Narzędziownia ZOT to firma specjalizującą się przez lata w branży lotniczej i motoryzacyjnej. Gwarantujemy wysoka jakość wytwarzanych produktów oraz szybka ich realizację. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 oraz Wojskowy certyfikat NATO: 0369H. Współpracujemy z wiodącymi firmami na rynku lotniczym i motoryzacyjnym. NASZA OFERTA Posiadamy własne biuro konstrukcyjne. Wykonujemy projekty i rysunki wykonawcze:  Wykrojników,  Tłoczników,  Form,  Przeciągaczy, gwintowników  Narzędzi specjalnych,  Narzędzi do kół

avatar icon

Oferujemy usługi: - cięcie laserowe blachy - toczenia (do fi 160x500) - frezowania (max. ) - spawania - spawanie konstrukcji stalowych - malowania proszkowego () - zaginanie blachy Posiadamy również możliwość projektowania konstrukcji stalowych. Wszelkie zapytania ofertowe prosimy kierować na nasz adres e-mail: Spec_metal@wp.pl

avatar icon

meb-sem

 • Kalisz

Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Nasza specjalność to budowa/naprawa/przerabianie konstrukcji metalowych, na terenie Kalisz.

avatar icon

Inne pobliskie usługi: Spawacz Kalisz Szkoła tańca Kalisz
avatar icon

Annbud

 • Kalisz

avatar icon

SPAW-MAX

 • Kalisz

avatar icon

Esmont

 • Kalisz

avatar icon

Mj-logistics

 • Kalisz

Beto-Systems

 • Kalisz

Firma powstała w 2008 roku zajmujemy się: szlifowaniem, polerowaniem i koloryzacją betonu, lastryko, cienko warstwowymi posadzkami ozdobnymi, renowacją posadzek betonowych i kamiennych, doczyszczanie i impregnacją elewacji system anty-graffiti, doczyszczanie i impregnacją kostki brukowej, doczyszczanie i impregnacją powierzchni dachów doczyszczanie i dezynfekcja hal magazynowych i produkcyjnych

avatar icon

meb-sem

 • Kalisz

Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Nasza specjalność to budowa/naprawa/przerabianie konstrukcji metalowych, na terenie Kalisz.

Ranking Firm Szlifierskich w Kaliszu obejmuje również takie miejscowości jak Brzeziny, Zbiersk, Stawiszyn, Opatówek, Żelazków, Koźminek, Blizanów, Godziesze Małe, Szczytniki, Lisków, Ceków-Kolonia, Wolica, Kokanin, Józefów, Borek, Szałe, Ceków, Zduny, Korzeniew.